Witajcie Kochani!! Wracam do Was z notką pełną zdjęć z jednego z ważniejszych dla mnie dni w tym roku. Mianowicie 31/07 odbyła się premiera mojego trzeciego krążka, zatytułowanego “PUZZLE”. Bardzo długo czekałam na ten dzień, o czym wspominałam Wam już w poprzedniej notce. Przed premierą udało nam się wskoczyć na trzecie miejsce bestsellerów na empik.com, za co bardzo Wam dziękuję. Rozwialiście moje wszystkie obawy, na temat materiału, który znalazł się na płycie. Myślę, że nie byłam do końca pewna tego, co będziecie mogli usłyszeć na krążku, z powodu setek tysięcy moich odtworzeń, tego co udało mi się zrobić. Na szczęście Wy nigdy nie pozwalacie mi w siebie zwątpić i jestem taak bardzo uskrzydlona Waszymi opiniami, że nie pamiętam, kiedy byłam szczęśliwsza! Mam teraz tak cudowny okres w swoim życiu, że pomimo miliona problemów, które na co dzień dają mi porządnego kopa, coby nie wydawało mi się, że wszystko jest takie piękne i kolorowe, mam dużo siły, aby pokonywać wszystkie przeciwności losu. Niestety niektóre z nich będą musiały skończyć się w sądzie, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni. Jestem gotowa na to, aby walczyć o swoje, a z energią, która od Was otrzymałam, czuję, że jestem jeszcze bardziej pewna tego, o co chcę walczyć.
Co dla mnie jest bardzo istotne, znacie mnie tak dobrze, że doskonale wiecie, które piosenki z albumu są moimi ulubionymi, a co najlepsze, podzielacie moje zdanie na ten temat! Jeśli chcielibyście wiedzieć, to do moich ulubionych numerów z płyty należą: “Naga”, “Morze słów”, “Vabank” oraz “Wykonałam plan”. Szykujemy dla Was jeszcze kilka niespodzianek związanych z tym wydawnictwem! Przede wszystkim będą to spotkania z Wami w empikach w kilku miastach, na które wciąż możecie głosować po lewej stronie bloga w specjalnej sondzie. Przy okazji ruszyła jeszcze jedna sonda, a mianowicie jaka jest Wasza ulubiona piosenka z płyty PUZZLE? Głosujcie koniecznie, chętnie poznam Wasze zdanie! Mam nadzieję, że już maci swoje egzemplarze płyty. Bardzo chciałabym zobaczyć Wasze zdjęcia z albumem, może nawet wszystkie je zbiorę i dodam do siebie na facebooka! Co Wy na to? Jeśli chcecie znaleźć się w specjalnym puzzlowym albumie to wysyłajcie swoje zdjęcia z płytą na: honorata.skarbek@gmail.com , a w tytule wpiszcie PUZZLE.
Teraz przede mną bardzo intensywny czas promowania mojego nowego wydawnictwa, w ciągu tygodnia udzieliłam już 12 wywiadów- stacje radiowe, telewizje, gazety… Myślę, że chyba na tym zaprzestane, ponieważ nie wiem jak mogłabym zareagować na kolejne pytanie “dlaczego już nie używasz pseudonimu Honey?” Jakby to był najciekawszy news życia, a tak naprawdę informowałam o tym ponad rok temu… he he he he…. :))
Zostawiam Was teraz ze zdjęciami z mojej premierowej kolacji, na którą zaprosiłam swoich znajomych. Niestety nie każdy mógł się pojawić, bo kilka osób miało swoje zobowiązania poza Warszawą, natomiast w okrojonym gronie, bawiliśmy się świetnie. Zapewne mogliście oglądać nasze wojaże na moim snapchacie, nick: honkabiedronka. Obserwuje mnie już 40 tysięcy osób, jakieś totalne szaleństwo, dziękuję bardzo, że w ogóle chce Wam się śledzić to, jak wygląda moja codzienność 🙂 Z Wami raźniej! 🙂

Miałam na sobie sukienkę z www.myfair-shop.com, włosy ułożył mi cudowny jak zwykle Aleksy Ka (klik), zdjęcia Karolina Chudyba (klik)
Życzę miłego tygodnia i zbliżającego weekendu! Uważajcie na siebie w te upały!
Pozdrawiam, kocham,
H.

Udostępnij: