Cześć Skarby! Co u Was? U mnie zamieszanie na całego, ale uwielbiam to!! Po wydaniu teledysku i mojej nowej piosenki pt. “NAGA” – maksymalny szał! Tyle pozytywnych opinii, że nigdy bym się tego nie spodziewała. To niesamowite i bardzo motywujące, że coś co powstaje z głębi duszy i serca, nieskażone potrzebami rynku i sugestiami innych, przyjmuje się i wywołuje tyle ciepła, wsparcia i o co chodzi przede wszystkim w muzyce- łączy ludzi i wzbudza w nich emocje. Nawet nie wiecie jak bardzo jestem Wam wdzięczna. Coraz częściej chciałabym podejmować się realizacji takich niezależnych projektów, które wybieram, podążając za głosem serca. Ponadto, klip w ciągu zaledwie kilka dni ma już ponad 100 000 wyświetleń- wow !! Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli/ nie słyszeli lub chcieliby zobaczyć/ usłyszeć ponownie “NAGA”:

Kilka dni temu wybrałam się na muzyczną galę MTV EMA Preparty. W tamtym roku miałam przyjemność pojawić się na głównej gali MTV EMA w Amsterdamie, z czego relacje możecie zobaczyć zapewne w podpowiedziach pod tą notkę. W tym roku odbyły się koncerty Grzegorza Hyży, Artura Rojka, Mroza oraz Dawida Kwiatkowskiego, który wygrał nagrodę dla najlepszego polskiego artysty oraz dla najlepszego artysty z Europy Wschodniej, czego mu serdecznie gratuluję. Oczywiście była to świetna okazja na to, żeby spotkać się ze znajomymi i pobawić się do rana. Tak też się stało, bo z całą moją ekipą wyszliśmy jako ostatni 😉
Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z tego wydarzenia:
sukienka, top- Robert Czerwik, buty- Zara

Jakie macie plany na długi weekend? Ja niestety nie mam żadnych wyjazdowych, za to zaczynam coś, o czym opowiem Wam w następnej notce. Zapraszam do komentowania mojego looku z gali MTV EMA, koncertów, jeśli osobiście byliście na gali lub oglądaliście transmisję i tego, komu kibicujecie na głównej gali MTV EMA, która w ty roku odbędzie się w Glasgow w Szkocji.
Uciekam na gorącą, aromatyczną kąpiel, a później cały dzień siedzę w domu, odpisując na milion maili, robiąc galaretki drobiowe, na których punkcie mam obsesje i oglądając filmy ze znajomymi.
Buziory!!
H.
Udostępnij:

55 comments

 1. It inspires me 8 Listopad, 2014 at 13:31 Odpowiedz

  Dlaczego tak genialnych projektów jak NAGA czy FENYLOETYLOLAMINA nie wspiera Twoja wytwórnia? Są to dwa utwory i dwa videa, które są najlepsze pod względem słów, tekstu, melodii, przekazu a filmy są bardzo dobre, pełne emocji. Wytwórnia wspiera się w utworach insomia czy innych dzikich pląsach gdzie w ogóle nie można odnaleźć Twojej wrażliwości artystycznej, którą jak widać masz… Może to czas zmienić wytwórnię, producentów na takich którzy by wspierali Cię w TWOICH pomysłach a nie realizowali własne cele…. Trochę to smutne, bo widać, że jesteś prawdziwa w tych piosenkach, które wydajesz sama i dlatego tak każdy je lubi.

  • Anonimowy 8 Listopad, 2014 at 16:44 Odpowiedz

   Jezu, dziewczyno jak ty lubisz pierdolić takie głupoty na czyichś blogach.. Weź się lepiej do jakiejś roboty i przestań sie ośmieszać, bo aż żal po prostu..

  • Anonimowy 9 Listopad, 2014 at 20:20 Odpowiedz

   Tylko że ona powiedziała prawdę… Widać jak wytwórnie przerabiają młodych i ambitnych artystów na maszyny do śpiewania tego co teraz modne

  • Anonimowy 9 Listopad, 2014 at 22:17 Odpowiedz

   Żałosny to jest ten hejt Anonimie. Ta osoba napisala po prostu swoją opinię o muzyce Honey. Co w tym takiego zlego? Ludzie! Wezcie sie ogarnijcie, normalnie szok.
   Honorato: Piękna piosenka, slychać w niej 100 % Ciebie, waham sie w ocenie samego video do tej piosenki. Nie jest najgorszy, choc faktycznie te twoje "wygibasy" (ze tak to ujme :p) trącą troche nudą, ale sama melodia i słowa są bardzo dobre 🙂

 2. Anonimowy 8 Listopad, 2014 at 14:11 Odpowiedz

  Według mnie piosenka jest po prostu cudowana, ale niestety widziałam dużo, większą część negatywnych komentarzy, nie jest Ci przykro? 🙁

 3. Anonimowy 8 Listopad, 2014 at 15:19 Odpowiedz

  Przecież to przedłużanie albo peruka. W samym teledyak widać jak je ściąga i są krótkie. Poza tym tak szybko to na pewno by tak długie nie urosły zwłaszcza że są idealnie prosto ścięte wiec miałyby być o wiele dłuższe by uzyskać taki efekt.
  Piosenka super! Jedna pośród kilku dosłonie sensownych. Choc za dużo odsłaniając stroje.

 4. nowoczesny-facet.pl 8 Listopad, 2014 at 16:54 Odpowiedz

  bardzo ładna piosenka
  czuć tą wrażliwość i ważność piosenki dla Ciebie
  mi się podoba, ale chciałbym usłyszeć ją z perkusją i gitarami z ładną solówką pod koniec
  może ktoś zrobi jakiś cover
  POWODZENIA 🙂

 5. Anonimowy 8 Listopad, 2014 at 18:31 Odpowiedz

  Świetny outfit! 🙂 i fryzura mega. Wygląda bardzo naturalnie. Jeśli ktoś by nie wiedział, że to peruka to wcale by nie poznał! A można wiedzieć gdzie ją zakupiłaś?

 6. Anonimowy 8 Listopad, 2014 at 19:51 Odpowiedz

  Muszę ci to napisać. Jestem z tobą od początku twojego photobloga/bloga/kariery, można powiedzieć, że dorastałam razem z tobą 🙂 wtedy miałam 14 lat dziś juz prawie 19 .. chyba nigdy nie pisałam jeszcze żadnego komentarza, dlaczego? chyba z lenistwa, a może bardziej z natury obserwatora. Dzisiaj jednak ze zwyczajnej nudy zajrzałam do archiwum twojego photobloga i zaczęłam czytac/ ogladac te wszystkie zdjecia, notki itp.. tyle wspomniec twoich ale takze i moich. Przezywalam z toba pierwsze piosenki, podpisanie umowy z menadzerem, pierwszy teledysk, pierwszy wiekszy koncert, ale tez twoje zwiazki itp kurczee jak ten czas leci i jak wszystko zmienia. Dzisiaj jestes znana piosenkarką ja jednak bardziej odbieram Cię jako człowieka którego znam bardzo dobrze(oczywiscie na tyle na ile pozwolilas sie poznac). Dzisiaj zatęsknilam troche za stara Honką piszacą, że ma sprawdzian z wosu i kartkowke z angielskiego haha 🙂 Zdaje sobie jednak sprawę, że kazdy z nas sie zmienia. No nic…konczac moja niezbyt zgrabna, pisaną na szybko wypowiedz życze Ci jeszcze wielu sukcesow, ciągłego rozwoju, dobrych i życzliwych ludzi wokół ale przede wszystkim tego zebys nigdy nie zapomniała tego kim byłaś i kim jestes ! Pozdrawiam gorąco!

 7. Anonimowy 8 Listopad, 2014 at 23:51 Odpowiedz

  Proszę, częściej pokazuj się w takich włosach bo w nich wyglądasz najlepiej i idealnie! <3 Jestem zachwycona Twoją osobą, więc nie będę urywać, że jesteś dla mnie wzorem i autorytetem pod każdym względem. 😉
  P.S Gratulację dla Dawida! Niebywałe osiągnięcie! <3

 8. Anonimowy 9 Listopad, 2014 at 00:02 Odpowiedz

  Mega propsuje pomysl z peruka i to, ze teraz pokazujesz sie w niej publicznie. W obliczu fali wszedzie powtarzajacych sie komentarzy "prosze zapusc wlosy, wygladalas tak przepieknie" nie moglas tego lepiej wymyslic. A co do piosenki i teledysku to wiadomo ze rozjebalas system 🙂 Mnie osobiscie w teledysku lekko draznilo ciagle tarzanie sie po podlodze i w wannie- fajne sceny ale troche za duzo tego, zrobilo sie troszeczke nudno. Ale oczywiscie w ogolnym rozrachunku mega szacun, oby wiecej takich dobrych produkcji! Powodzenia w walce o niezaleznosc artystyczna 🙂 Martyna

 9. Anonimowy 9 Listopad, 2014 at 10:44 Odpowiedz

  wyglądasz sztucznie na tych zdjęciach. Nie mówie tego by Cię obrazić, bo lubie ciebie jako osobę i twoje piosenki. Nie rozumiem po co chodzisz w tej peruce i mówisz, że ci przeszkadza, bo przyzwyczaiłaś sie do krótkich włosów.

 10. Anonimowy 9 Listopad, 2014 at 12:44 Odpowiedz

  Honka, wyglądasz cudownie w długich włosach! Proszę wroć do nich. A NAGA jest bombą emocjonalną. Najlepsza polska piosenka tego roku!

 11. Ariel 9 Listopad, 2014 at 18:37 Odpowiedz

  Honorato, dobra robota! Utwór "Naga" wraz z teledyskiem jest po prostu świetny! Klip jest zrobiony na naprawdę wysokim poziomie, jest mega dopracowany, szczególnie pod względem montażu. Wraz z piosenką tworzy niesamowity klimat. Aż kipi emocjami. Życzę Ci, aby spod Twoich skrzydeł wyszło więcej takich małych arcydzieł, jakimi są "Naga", czy "Fenyloetyloamina". Pozdrawiam.

 12. Anetta Sonnenfeld 9 Listopad, 2014 at 20:32 Odpowiedz

  Kochana, jesteś młoda, piękna i utalentowana, więc na zdjęciach nie ma innej możliwości wyszłaś zjawiskowo, w długich włoskach Ci do twarzy, mówi Ci to dojrzała kobieta. Piszesz,że w wolne dni będziesz w domu i postarasz się odpisać ma milion e-maili. Czekam na odpowiedź od Ciebie w sprawie Tęczowego Placu Zabaw. Chodzi o głosowanie internautów na Naszą inicjatywę która nosi właśnie taką nazwę Tęczowy Plac Zabaw, oddać głos można na stronie todlamniewazne.pl Jesteśmy małą wsią w pomorskim i przegrywamy z dużymi miastami. Proszę przeczytaj maila z 8 listopada i odpowiedz czy mogłabyś mam pomóc. Robię to dla naszych przedszkolaków, którym naprawdę przydałby się plac zabaw. Bardzo Proszę.

 13. Anetta Sonnenfeld 9 Listopad, 2014 at 20:33 Odpowiedz

  Kochana, jesteś młoda, piękna i utalentowana, więc na zdjęciach nie ma innej możliwości wyszłaś zjawiskowo, w długich włoskach Ci do twarzy, mówi Ci to dojrzała kobieta. Piszesz,że w wolne dni będziesz w domu i postarasz się odpisać ma milion e-maili. Czekam na odpowiedź od Ciebie w sprawie Tęczowego Placu Zabaw. Chodzi o głosowanie internautów na Naszą inicjatywę która nosi właśnie taką nazwę Tęczowy Plac Zabaw, oddać głos można na stronie todlamniewazne.pl Jesteśmy małą wsią w pomorskim i przegrywamy z dużymi miastami. Proszę przeczytaj maila z 8 listopada i odpowiedz czy mogłabyś mam pomóc. Robię to dla naszych przedszkolaków, którym naprawdę przydałby się plac zabaw. Bardzo Proszę.

Zostaw komentarz

Uzupełnij wymagane dane