Monthly Archives

Maj 2014

C-THRU backstage

31 maja 2014
Cześć Kochani! W minionym tygodniu odbyły się moje kolejne sesje dla marki C-THRU, której jestem ambasadorką. Pierwszą z nich była sesja z Klaudią- laureatką konkursu „Szafa marzeń”, a druga to kampania najnowszego zapachu. Za zdjęcia odpowiedzialna jest Agata Grymuza, a piękny makijaż zrobiła mi Magda Lewicka – dziewczyny jak zwykle spisały się na medal. Z niecierpliwością czekam na efekty końcowe, a tym czasem mam dla Was kilka zdjęć backstage’u:

Obecnie jestem w drodze do RUMI, gdzie gram dzisiaj koncert. Poniżej dla Was rozpiska moich weekendowych koncertów, na które serdecznie Was zapraszam:

31/05 RUMIA – Park Mickiewicza przy MDK, ul. Mickiewicza, wchodzę na scenę o 19:30, wstęp wolny
1/06 GLIWICE – teren wokół Stadionu Piasta Gliwice, ul. Okrzei 20, wchodzę na scenę o 17:30, wstęp wolny
1/06 LEGIONOWO – Hala sportowa Arena Legionowo ul. Bolesława Chrobrego 50B, wchodzę na scenę o 20:15, wstęp wolny

Z kim się widzimy i gdzie? Meldujcie swoją obecność w komentarzach! Do zobaczenia- buziaki!
H.

Komentarze: 32

Magnum

21 maja 2014
Witam Was Kochani! Wczoraj wybrałam się na 25-urodziny marki MAGNUM. Moja obecność na tych urodzinach, nie wzięła się znikąd 🙂 Jak zapewne zauważyliście, w moim teledysku do piosenki „NIE POWIEM JAK” lody Magnum odegrały swoją rolę. W klipie widać jak zajadam się najnowszymi w tamtym okresie lodami tej właśnie marki. Teledysk utrzymany jest w wakacyjnym, plażowym klimacie, stąd też moja decyzja na pojawienie się tam jednej z moich ulubionych marek lodów, które właśnie kojarzą mi się z wakacjami i których już chyba każdy z nas próbował 🙂 Przypomnienie teledysku, tu:

Co jest zabawne, to to, że na 25tych urodzinach marki promowany był m.ni. najnowszy smak lodów, których opakowanie jest srebrno-metaliczne. Nie miałam o tym pojęcia, dobierając stylizację na ten event, natomiast finalnie okazało się, że idealnie wpisałam się w klimat imprezy heh :))
Poniżej moja stylizacja z tego eventu:
top, spódnica, kurtka- Malgrau, buty- Zara, makijaż- Aleksandra Drzewiecka (klik)
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję, że ze mną jesteście.
H. 
Komentarze: 235

Kraków i Eska

18 maja 2014
Cześć Kochani! Wczorajszy dzień spędziłam w Krakowie, gdzie odbywała się audycja taneczna dla tancerzy do mojej nadchodzącej trasy koncertowej My Name Is Million Tour 2014. Przyszło wiele utalentowanych osób, którzy wywarli na mnie ogromne wrażenie. Po ok. 10 godzinach przesłuchań, wybraliśmy w końcu odpowiednią ilość osób. Mam nadzieję, że będzie nam się super pracować 🙂 Zaznaczę tylko, że całe wydarzenie zostało zorganizowane przez dwójkę moich tancerzy, to oni również są odpowiedzialni za sposób przeprowadzenia audycji, wybór składu i ustalania wszystkich warunków przyszłej współpracy, bo ja niestety nie mam styczności ze światem tanecznym i świadomości na jakich zasadach funkcjonuje, przedewszystkim dlatego, że mam na głowie milion innych spraw. Poza tym, od godziny 5:30 rano do 12:00 w nocy byłam non stop na nogach, przy czym musiałam zrobić jeszcze ok. 600 km autem, ale najważniejsze jest to, że satysfakcja była 100%.
Poniżej moje zdjęcia z tego wydarzenia:

zdjęcia by Ł. Gągulski, gagulski.pl
kolczyki- H&M, naszyjnik- ZoZo Design, kombinezon- mosquito.pl

Poza tym, chciałabym Was zachęcić do akcji „ZAPROPONUJ HIT„, a chodzi oczywiście o moją nową piosenkę Honey- GPS w radiu ESKA w Gorącej20 !! Jedyne co musicie zrobić, to odnaleźć na http://www.eska.pl/goraca20 na dole strony tabelkę ZAPROPONUJ HIT i wpisać „HONEY- GPS” i kliknąć po prawej stronie DODAJ, po czym zalogować się lub zarejestrować i oddać swój głos. CODZIENNIE macie możliwość oddawania swojego głosu na tę piosenkę 🙂 Byłabym Wam bardzo wdzięczna za pomoc 🙂

Poza tym, jeśli podoba Wam się piosenka „GPS” to koniecznie zapraszam na http://www.eska.pl/hit/honey-gps/354172 , a następnie do klikania „lubię to” po prawej stronie i „dodaj do ulubionych„. Jak na razie ilość odsłuchań „GPS” na eska.pl, to mój dotychczasowy rekord (na tej stronie) w tak krótkim czasie!! 

Teledysk i piosenka „GPS„: http://youtu.be/9dOucLa47SU
Pozdrawiam i życzę udanego startu w nadchodzący tydzień 🙂 Mój dotyczyć będzie promocji singla GPS oraz standardowo już od 2 tygodni i przez najbliższe kilka miesięcy- budowy 😉
Buziiiiii, H.

Komentarze: 37

Budowa i audycja taneczna

16 maja 2014
Cześć Kochani! Tak jak prosiliście, w końcu pokazuję zdjęcia z budowy. Możecie już zobaczyć trzy procesy powstawania domu, od materiałów budowlanych, przez wykop, po fundamenty. Jak na razie wszystko przebiega bez zastrzeżeń i mam nadzieję, że będzie tak jak najdłużej i oby do samego końca. Na szczęście trafiłam na ekipę, która do tej pory sprawdza się bez zarzutu 🙂 

Przez ostatnie 10 dni gościłam u siebie rodziców, miałam mnóstwo akcji promocyjnych związanych z nową piosenką i teledyskiem „GPS” i wiele innych obowiązków, które zajmują mój czas i zaangażowanie od początku do końca. Już jutro wybieram się z samego rana do Krakowa, gdzie odbędzie się audycja taneczna dla moich tancerzy na trasę koncertową, występy publiczne, festiwale itp. Jeśli chcecie wciąż w niej udział, zapraszam po szczegóły na wydarzenie:

Pamiętajcie, że macie czas na zgłoszenie tylko dzisiaj do godziny 15:00. Jeśli chcecie wpaść po zdjęcie lub autograf, to również Was zapraszam :)) Jakoś się pewnie znajdziemy… ! 🙂 Całą audycję odwiedzi ekipa DD TVN, która nagra relację z wydarzenia.
Do zobaczenia! Pozdrawiam Was serdecznie i życzę udanego weekendu!
H.

Komentarze: 64