Monthly Archives

Październik 2013

Nowy Sącz Festiwal Trzy Korony

29 października 2013
Cześć! Aż ciężko mi uwierzyć, że przede mną wolny listopad… Mam nadzieję, że uda mi się wyrwać gdziekolwiek, gdzie będę mogła się zresetować, chociaż na tydzień… Jak na razie nie zapowiada się na to, z racji daty premiery reedycji mojej płyty MILLION- 5/11/13, z czym będzie związana promocja albumu w mediach. Jak na razie uciekam szukać stylizacji na jutrzejszą galę MTV Ema Preparty 🙂 Miłego dnia!
 
Poniżej zdjęcia z koncertu w Nowym Sączu, mnóstwo ludzi, świetna zabawa i rozpierająca energia! Dzięki!!
 

 
zdjęcia- Michał Głuszak
kurtka, spodnie- https://www.facebook.com/RobertCzerwikDesign , buty- Kazar

PS TERAZ KAŻDY MOŻE ZGARNĄĆ MOJE ZDJĘCIE Z AUTOGRAFEM I ZE SPECJALNĄ DEDYKACJĄ!!
WSZYSTKIE INFORMACJE TU:

https://www.facebook.com/events/417763338345623/?notif_t=plan_user_joined

Komentarze: 214

Reedycja płyty HONEY- MILLION 2CD – 5/11/13

23 października 2013
Cześć Kochani! Pracę na reedycją płyty MILLION zakończone! Przez ostatnie dni ogarnialiśmy grafikę, mastering itp. Poniżej rozpisałam co takiego będziecie mogli usłyszeć na tym wydaniu. Kilka niespodzianek czeka jeszcze na Was w środku 🙂 Premiera płyty to 5/11/13 – zapraszam wszystkich do dobrych sklepów muzycznych typu EMPIK itp. Jestem bardzo dumna z płyty akustycznej oraz ze wszystkich bonus tracków na tym wydaniu! Łącznię oferuję Wam aż 20 piosenek! Będzie czego słuchać! Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Nowe piosenki i akustyczna płyta to najlepsze nagrania, jakie udało mi się do tej pory zrealizować. Jestem autorką wszystkich nowych piosenek, także materiał jest prawdziwy i od serca. Czekajcie na 5/11/13 i życzę Wam miłego słuchania!
 

CD1 (standardowy pakiet płyty MILLION)
 
1. LALALOVE
2. INSOMNIA
3. Nie Powiem Jak
4. Uratuj Mnie
5. Drama
6. Street Drug
7. Listen To Your Heart
8. Po Nocy Przyjdzie Dzień
9. Wołam Cię
10. Spadam
11. The Real Me
 
+ bonus tracks:
 
12. Areoplane
13. Mój sen
14. Jedna cisza
15. Fenyloetyloamina
 
CD2 akustyczna płyta (zupełnie nowe aranżacje- gitara + pianino)
 
1. No One
2. Runaway
3. Sabotaż
4. LALALOVE
5. Nie Powiem Jak
6. INSOMNIA

Pozdrawiam Was serdecznie.
Wielkie buziaki.
H.

Reedycję płyty MILLION można zamawiać już przedpremierowo na:
 
 
Miłego słuchania! 🙂
Komentarze: 44

Rmf Fm 3000 wydanie Pop Listy

20 października 2013
Cześć Kochani! Jak zapewne mogliście zauważyć od ponad roku, konsekwentnie nie pojawiam się na żadnych imprezach medialnych, których tematyka odbiega od muzyki. W tym roku mogliście zobaczyć mnie tylko na festiwalach, rozdaniach muzycznych nagród czy ogłoszeń nominacji do nich. Z perspektywy czasu sama przestałam poważnie postrzegać osoby bijące ściankowe rekordy. Swego czasu sama poszłam na kilka bezsensownych imprez, których tematyka w ogóle mnie nie interesowała, ale myślałam, że tak trzeba. Byłam świeżynką w tym biznesie, nie wiedziałam co powinnam robić, a czego nie. Każdy popełnia błędy, szczególnie kiedy ma się naście lat. Nigdy w życiu moim celem nie były blaski fleszy. Uważam to za próżne i bezcelowe- szczególnie w naszym kraju i w naszym show-biznesie. Myślę, że ranga osób zaliczających kilka imprez w tygodniu spada bardzo nisko. Cieszę się, że dojrzałam do tego, aby skupić się tylko na mojej karierze w formie muzycznej, czyli takiej, w której chcę się realizować. Nie muszę robić wokół swojej osoby sztucznego zamieszania, mój blog cieszy się ogromną popularnością, zagrałam już w tym roku kilkadziesiąt koncertów, łącznie moje płyty sprzedały się ponad 20 tysięcy razy. Wszystko dzięki moim wspaniałym fanom i mojej konsekwencji w dążeniu do celu.
Wyjątki robię dla imprez o tematyce dla mnie wyjątkowej. Tym razem wybrałam się na 3000 wydanie Pop Listy RMF FM. Ta stacja radiowa jest dla mnie ogromnym wsparciem od początku mojej kariery. Piosenka „NIE POWIEM JAK” znalazła się na płycie wydanej z okazji 3000 Wydania Pop Listy i bardzo dziękuję za to wyróżnienie! Kilka zdjęć z tej imprezy:
 
 
naszyjnik- New Look, top, spódnica, pasek- Zara, buty- Kazar
make-up: Karolina Trębacz

Wielkie buziaki dla Was.
LOVE

PS Nike Air Max trafiają do właścicielki/a maila:

 
Komentarze: 106

13 października 2013

DSC02132 DSC02137 DSC02143

Komentarze: 77