Monthly Archives

Wrzesień 2013

LaModa-otwieram swoją szafę dla Was!

27 września 2013
Cześć Kochani! Od jakiegoś czasu robię czystki w swojej szafie i wystawiam na sprzedaż ciuchy, buty i dodatki w których już nie chodzę lub nigdy nie chodziłam. Z resztą sami wiele razy mnie o to prosiliście. Jestem maniaczka „ciuchową” i naprawdę mam tego całe mnóstwo. Często większość z nich po prostu wisi w szafie, a ja chodzę tylko w ulubionych czarnych jeansach i powyciąganym swetrze… Zapraszam Was serdecznie na mój profil na LAMODA, gdzie wystawiłam duuużo swoich rzeczy. Są nawet te z teledysków, z publicznych eventów, z koncertów i te na co dzień. Połowa z nich sprzedała się w kilka minut po wystawieniu, ale zostało jeszcze wiele ciekawych rzeczy.


Piszcie w komentarzach pod tą notką co Wam się najbardziej podoba i czy na coś się skusiliście 🙂
Pozdrawiam!
H.
Komentarze: 62

Zobacz, jak uczestniczka You Can Dance wkręca ludzi.

19 września 2013
Parę Słów – katastrofa podczas kręcenia teledysku.

NIVEA dla mnie samej jest zaufaną marką, z której produktów korzystam od kilku lat. Głównie są to właśnie antyperspiranty,natomiast z chęcią używam również Nivea soft – kremu do twarzy oraz balsamu do ust. Zapewne Wy sami mieliście okazję wypróbować coś z oferty firmy NIVEA. Tym razem firma zorganizowała akcję promocyjną w centrum Warszawy mającą na celu wywoływać u przypadkowych przechodniów stres. Uczestniczka You Can Dance, tańczy na planie teledysku, do którego zapraszani są przypadkowi ludzie. Jak to wszystko się potoczyło- musicie zobaczyć sami w powyższym video… Po obejrzeniu napiszcie mi czy Wy kiedykolwiek zostaliście wkręceni w podobną akcję na ulicy? Jak się zachowaliście?:)

Komentarze: 29

Skierniewice

16 września 2013
Cześć! Właśnie jestem po ostatnim swoim koncercie plenerowym w tym sezonie, który odbył się w Skierniewicach. Pozdrawiam serdecznie skierniewicka publiczność, mimo padającego deszczu i tak bawiliście się świetnie. Po moim koncercie, miałam okazję bawić się na koncercie Pezeta, który grał po mnie. To już mój 6 jego koncert na przestrzeni kilku lat i po raz kolejny było zajebiście 🙂 Teraz na następny wybieram się już niedługo w Stodole w Warszawie. Przede mną tydzień „wolnego”, który mam już wypełniony po brzegi… Podjęłam bardzo istotną decyzję w moim życiu i już na wiosnę zaczynam budowę swoich wymarzony czterech ścian. Teraz zabieram się w końcu za dokończenie mojego prawa jazdy. Zabieram się za naukę nowych testów

Mam dla Was kilka zdjęć z tego wydarzenia:

Pozdrawiam Was serdecznie.
Buziaki.
H.

PS Uzupełniłam swoje kalendarium koncertowe o kilka kolejnych dat i miejscowości. Sprawdzajcie po lewej stronie bloga. Do zobaczenia!

Komentarze: 124