Cześć Kochani… Już wróciłam ze swojego rodzinnego miasta do Warszawy… Szczerze? W ogóle się z tego nie cieszę. Doszłam do wniosku, że przez swoje życie zawodowe zupełnie zapomniałam o tym prywatnym. Jest mi obecnie smutno i źle, ale zapewne szybko minie mi ten stan. Moja psychika naprawdę szybko się regeneruje. Przede mną przeprowadzka, która mnie przeraża, bo zupełnie nie wiem jak uda mi się ogarnąć przeniesienie tych wszystkich moich rzeczy z jednego do drugiego mieszania. Poza tym zamykam jakieś 1,5 roku swojego życia i zaczynam je na nowo w nowym miejscu. W takich momentach pragnę tylko na chwilę zniknąć, aby wrócić, kiedy te wszystkie chmury będą już daleko za mną. Nikt nie mówił, że będzie łatwo….

Poza tym mam dla Was parę informacji. Pierwszą z nich jest Konkurs Mazda Designe- zaprojektuj torbę idealną. I rozpocznij swoją karierę projektanta mody! Konkurs dla młodych, ambitnych, z fantazją. Wciel się w rolę projektanta mody i wygraj 15 tys. złotych! Zwycięska praca zostanie zaprezentowana na Festiwalu Wawa Design. PROJEKT TORBA. Pod takim hasłem rusza tegoroczna edycja konkursu Mazda Design, Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować dowolną torbę. Zgłoszone prace będą oceniane pod kątem oryginalności, innowacyjności, estetyki oraz nawiązania do motywu KODO. Prace przejdą przez ręce doborowe Jury! Oceniane będą eksperci uznawani za guru w branżach związanych z designem. Świat fashion będzie reprezentować Joanna Klimas. Jedna z bardziej uznanych polskich projektantek. Konkurs trwa do 10 maja 2013 r.

Sięgnijcie po marzenia. Sky is the limit! 🙂 Weź udział w konkursie na www.mazdadesign.pl

Kolejna opcja dla Was to uwaga uwaga…. wyjazd na Malediwy. To mój wybłagany raj. Jeśli chcesz do mnie dołączyć to zapraszam na facebooka MOODO, marki odzieżowej, której byłam twarzą: www.facebook.com/moodopl

Trzymajcie się cieplutko…
LOVE, H.

Udostępnij:

65 comments

 1. Anonimowy 14 Kwiecień, 2013 at 20:49 Odpowiedz

  już kiedy ludzie Ci o tym pisali, że w ogóle zapomniałaś o swoich korzeniach. Naprawdę wolałam Ciebie wtedy… fajne notki dodawałaś, byłaś mega śliczna, teraz to niewiem.. nie ten człowiek!
  Pamiętaj, że to rodzina jest najważniejsza, a nie kariera, kariera Cię nie pokocha tak jak własna matka. Dla niej nieważne jest czy jesteś mega gwiazdą czy po prostu Honoratą Skarbek. ZAPAMIĘTAJ to sobie.

 2. Anonimowy 14 Kwiecień, 2013 at 20:52 Odpowiedz

  Współczuje przeprowadzki;( Dasz radę na 100%.Sama niestety się przeprowadziłam do dużego miasta. Brakuje mi tego spokoju,ale nia ma dobrego co by na dobre nie wyszło:)

 3. Anonimowy 14 Kwiecień, 2013 at 23:02 Odpowiedz

  A czemu już nie jesteś co się stało ? Jeśli czasem masz gorszy dzień to nic tak nie pomaga niż lampka wina i dobry film w samotności polecam" p.s kocham cię" jeśli nie widziałaś koniecznie obejrzyj to zaledwie półtora godziny a jesteś kobietą więc na pewno nie pozałujesz 🙂 buziaki i pamiętaj nic nie dzieje się bez przyczyny 🙂

 4. Kolo 15 Kwiecień, 2013 at 07:26 Odpowiedz

  Tak mnie to kreci, że mam mdłości! Mamy Ci współczuć, ze przenosisz się do nowego mieszkania ? Faktycznie, przecież to straszne mieć ładniejszy, wygodniejszy dom. Straszne masz to życie. 🙁 Nowe ubrania, domy i pieniądze .. Kto normalny by to zniósł ? – istny koszmar!
  Przed przeczytaniem zapoznajcie się z terminem "ironia" 😛

 5. Anonimowy 15 Kwiecień, 2013 at 13:12 Odpowiedz

  Jesteś jeszcze ze swoim chłopakiem ? Wiesz, zamknięcie każdego rozdziału to początek kolejnego, więc głowa do góry. Martwimy się o Ciebie.

 6. Anonimowy 15 Kwiecień, 2013 at 14:37 Odpowiedz

  PHI! GDY LECIAŁAŚ NA REJS DO KARAIBÓW TEŻ MIAŁAŚ WZIĄĆ KOGOŚ ZE SWOICH FANÓW, A NAPISAŁAŚ TAK TYLKO PO TO, ŻEBY NAIWNIACY NA CIEBIE GŁOSOWALI, A WZIĘŁAŚ SWOJĄ KOLEŻANKĘ! CAŁY CZAS TO PAMIĘTAMY! JESTEŚ FAŁSZYWA HONEY … JAK ZOBACZYŁAM TERAŹNIEJSZY KONKURS TO ZŁAPAŁAM SIĘ ZA GŁOWĘ I WYBUCHŁAM ŚMIECHEM… ZAŁOŻĘ SIĘ, ŻE NIE ZAAKCEPTUJESZ TEGO KOMENTARZA, BO PRZECIEŻ TRZEBA ROBIĆ SOBIE DOBRĄ REKLAMĘ. ŻAL ŻAL ŻAL!

 7. Anonimowy 16 Kwiecień, 2013 at 12:16 Odpowiedz

  Dlaczego wycieczkowe konkursy których jesteś współorganizatorką zawsze wygrywają Twoje koleżanki ? Jak jesteś taka bogata to może zafunduj im te wycieczki a nie robisz w balona wszystkich

 8. Anonimowy 16 Kwiecień, 2013 at 13:28 Odpowiedz

  Jak można wiedzieć, to przeprowadzasz się do mieszkania w bloku ? Kiedyś wspominałaś o kupnie mieszkania. Miałaś na myśli domek jednorodzinny ?

 9. Anonimowy 17 Kwiecień, 2013 at 17:12 Odpowiedz

  żałosny jest ten twój blog od kilku miesięcy . tylko tu wchodzisz jak potrzebujesz naszych głosów albo coś……….. ogarnij sie i wróć na ziemie Hon .

 10. Anonimowy 21 Kwiecień, 2013 at 16:11 Odpowiedz

  honey byłaś bardzo pienknom osobą włosy doczepiana fajne zdjencie na blogu teraz sie zmieniłaś jeździsz po po całym świecie pokazujesz zdjęcia ale gdzie jest dawna honey gdzie bardzosie zmieniłaś ubierasz sie w inne ciuchy jakieś kamizelki ubiesz sie jak 20 latka czasami tensknie za prawdziwą radosną honey po odczytaniu tego listu pamientaj że i tak cie lubie i zawsze bende cie uwielbiać serdecznie pozdrawiam nikola s twoja fanka ! i chce sie z tobą spotkać bardzo tego pragne odpisz jak byś miała chwilke czasu w zgorzelcu

Zostaw komentarz

Uzupełnij wymagane dane