Honorata Skarbek – Honey w Nowym Yorku (Teaser)

Cześć Skarby! Dzisiejszy dzień spędziłam na kompletowaniu i wybieraniu stylizacji do drugiego teledysku promującego płytę “MILLION”. Mamy tyle świetnych rzeczy, że strasznie żałuję, że ich wszystkich nie wykorzystamy. Finalnie do klipu wejdą 4-5 stylizacje. Jutro wybieram się z tym wszystkim do wytwórni i mam nadzieję, że nie będzie problemów z zaakceptowaniem moich pomysłów.
 
Chciałam Wam jeszcze w dzisiejszej notce pokazać zapowiedź video z mojego zwiedzania Nowego Jorku z radio Rampa. Będzie naprawdę przyjemnie 🙂 Jeśli chcecie zobaczyć ze mną część Nowego Jorku i dowiedzieć się czegoś, czego możecie jeszcze o mnie nie wiedzieć, to już niedługo pojawi się pełne video. Jak na razie teaser, enjoy:
 
 
Możecie również zobaczyć małą fotorelację:
 
 

Mam uśmiech od ucha do ucha, kiedy oglądam te zdjęcia. Czas tak szybko mija… Jeszcze niedawno tak czekałam na ten wyjazd, a teraz, minął od niego ponad miesiąc. W życiu piękne są tylko chwile! 🙂
Oczywiście dam Wam znać kiedy pojawi się pełna wersja video.
Kiss, H.

Udostępnij:

96 comments

 1. Anonimowy 17 Marzec, 2013 at 19:57 Odpowiedz

  nie ma to jak robienie sobie zdjęc przy jajach byka.
  Pozdro powicz.

  a no i cenzuruj troche zdjecia bo na niektórych wyglądasz stasznie.

 2. Anonimowy 17 Marzec, 2013 at 21:04 Odpowiedz

  Ja byłam w stanach w zeszłe wakacje, a kiedy patrzę na te zdjęcia czuję się jakbym była tam w zeszłym tygodniu. NY jest wspaniały, każdy może poczuć się wyjątkowy 🙂

 3. Anonimowy 17 Marzec, 2013 at 21:05 Odpowiedz

  Słuchaj. Jesteś bardzo zwyczajna, masz bardzo zwyczajny głosik, bardzo pospolite piosenki. Długo nie utrzymasz się na językach, a żeby zarabiać, będziesz zmuszona wywowływać skandale i skandaliki (bo po tej maturze to chyba tylko w Mc. Donaldzie.)
  Podrawiam
  Paulina

  • Anonimowy 18 Marzec, 2013 at 07:49 Odpowiedz

   no przecież soczki z Dodą już były to to już była próba zwrócenia na sb uwagi. 🙂 czyli, że już jest kiepsko z jej "kariera"

  • Paulina Gotfryd 18 Marzec, 2013 at 10:47 Odpowiedz

   Mylisz się. Nie najważniejsze są skandale by być sławną! Np. Celine Dion , nie ma skandali a jest sławna ma kupę kasy itd… Kasę nie wydaje na drogie ciuchy ,ale posiada Celine Dion Fundation…
   Honey, nie musi wywoływać skandali! Pokażmy polskiemyu show-biznesowi ,że nie to się tu naprawę liczy.

 4. Anonimowy 17 Marzec, 2013 at 21:35 Odpowiedz

  Dlaczego w prawie każdym Twoim poście musi się pojawić słowo "finalnie"? Czy Ty naprawdę masz tak ograniczony zasób słownictwa, że nie potrafisz zastosować innych wyrazów na określenie tego samego hmm… zjawiska?

  Może się czepiam, ale jeśli czyta się kilka postów pod rząd, to "finalnie" bije po oczach ;/

 5. Anonimowy 18 Marzec, 2013 at 01:47 Odpowiedz

  Świetne zdjęcia!! 🙂

  PS. 'Finalnie do klipu wejdą 4-5 stylizacje'? Raczej 'finalnie do klipu wejdzie 4-5 stylizacji'. :))

 6. Anonimowy 18 Marzec, 2013 at 07:48 Odpowiedz

  "cześć, skarby" , "finalnie" no wiesz standardowa formułka jej notek i jeszcze wiele innych słów, szkoda tylko, że nie wie co znaczy to słowo.

 7. Anonimowy 18 Marzec, 2013 at 07:52 Odpowiedz

  Honey wysiada z taxi woooow. To ty tak umiesz? Nie no sory ale niektóre zdjęcia to okepany standard! Nie stac Cie na coś wiecej?

  • Anonimowy 31 Marzec, 2013 at 06:41 Odpowiedz

   No to juz sobie zdjęć nie wolno robić co ? To zabronili? Do kazdego zdjęcia jakieś ale 'finalnie' pomylić sie nie można ?

 8. Anonimowy 18 Marzec, 2013 at 09:47 Odpowiedz

  wszędzie te obrzydliwe okulary (już ch z tym, że one są okropne) ale czy nie rozumiesz, że jak z kimś gadasz zdejmuje się okulary bo w przeciwnym razie oznacza to brak szacunku do drugiej osoby, a juz do nas to nie wspomnę.. widac, że naprawde nie masz ogłady. wielka gwiazda kuźwa

 9. Anonimowy 18 Marzec, 2013 at 19:01 Odpowiedz

  Wiesz Honey, moim zdaniem powinnaś powiedzieć coś więcej po angielsku w tym filmiku w końcu byłaś w NY, wypowiadasz się, że piszesz sama piosenki [gdzieś słyszałam to w jakimś wywiadzie bądź u Ciebie na blogu] więc powinnaś znać dosyć dobrze ten język. Podniecasz się tym wyjazdem a to tylko dzięki Twoim fankom… widać jaka jesteś wdzięczna 🙂 wydaję mi się, że robisz to na pokaz. Nie napisałam tego, żeby Cię zdenerwować czy obrazić, nie było to moim celem tylko chce Ci uświadomić, że powinnaś trochę przestać 'gwiazdorzyć'. Zauważyłam, że zastopowałaś z pokazywaniem się na salonach. Moim zdaniem to bardzo rozsądne. Mam nadzieję, że sława w przyszłości Ci nie zaszkodzi. Powodzenia w realizowaniu marzeń, życzę Ci jak najlepiej. Olka

 10. Anonimowy 18 Marzec, 2013 at 21:51 Odpowiedz

  czy możesz napisać gdzie zapisałaś się na kurs angielskiego w którym stawia się właśnie na rozmowę? od miesiąca szukam takich zajęć i nie potrafię się doszukać nawet w internecie niestety. w końcu gdy zwątpiłam w to , że coś takiego się praktykuje natrafiam na Twojego bloga i taką informację. będę bardzo wdzięczna za odpowiedz, naprawdę bardzo 🙂

 11. Anonimowy 19 Marzec, 2013 at 18:07 Odpowiedz

  Hej powiem szczerze nie przepadam za muzyką którą tworzysz ale muszę przyznać, że masz świetny gust… A i zostaw taka długość włosów bo wyglądasz w nich super…tak poważnie.
  Pozdrawiam

 12. Anonimowy 29 Marzec, 2013 at 14:52 Odpowiedz

  jesteś cudowna. z twoich wpisów wynika, że jesteś sympatyczna, i do tego taka ładna. tylko pozazdrościć. a support przez Justinem, wręcz cudowny.

Zostaw komentarz

Uzupełnij wymagane dane