Monthly Archives

Luty 2013

NYC Photos Part II

28 lutego 2013

Hej!! Nienawidzę nie mieć internetu, kiedy większość nad czym pracuje odbywa się właśnie tutaj.. Nie mam dostępu do maili, bloga i innych moich kont na portalach społecznościach i niedługo zapewne dostanę szału… Zaniedbałam tyle spraw!!! Jutro powinno już wszystko wrócić do normy. Żyję ostatnio w jakimś dziwnym chaosie, którego sama nie jestem w stanie ogarnąć. Może przez NAWAŁ pracy związany z premierą mojej płyty „MILLION”, wyjazdem do NYC, który poprzesuwał mi wiele spraw i narobił dużo zaległości, przyjazdem znajomego, który zatrzymuje się u mnie na 2 miesiące i innych dziwnych zawirowań, związanych z moim życiem prywatnym. Tu to dopiero zrobił się rollecoaster… ale nawet jakbym chciała się „wygadać”, to oczywiście nie mogę tego zrobić tu- niestety, bo pisanie to dla mnie najlepsza forma oczyszczenia.
Przedstawiam Wam kolejną porcję zdjęć z Nowego Jorku, enjoy:

Chciałam Was prosić o wyrozumiałość co do akceptowania komentarzy pod poprzednimi notkami, bo przez brak internetu, naprawdę mozolnie to idzie…
Dziękuję, że ze mną jesteście.
Love,
H.

Komentarze: 162

NYC photos

25 lutego 2013
Hej Kochani! Zgodnie z obietnicą w dzisiejszej notce dodaję pierwszą część zdjęć z Nowego Jorku. Zdjęcia głównie zrobione są podczas mojego zwiedzania miasta. Wiadomo, że to wszystko nie oddaję prawdziwego uroku Nowego Jorku. Mówią, że w tym mieście można się zakochać lub znienawidzić. Ja podeszłam do tego z dużym dystansem, może dlatego, że nawet do końca nie zdałam sobie sprawy z tego, że tam byłam. Wspaniałe doświadczenie i przygoda. Jestem przekonana, że jeszcze tam wrócę.
 

Życzę Wam miłego dnia. Moje dzisiejsze plany to opisywanie na MILLION maili, przez moją długą nieobecność i brak internetu, a wieczorem siłownia.
LOVE.

Komentarze: 215

Płyta HONEY- MILLION JUŻ JEST! Przedsprzedaż!

24 lutego 2013
Cześć Kochani! Korzystając z chwilowego dostępu do internetu, chciałam podzielić się z Wami cudowną informacją. W końcu po 2 latach od mojej debiutanckiej płyty, skończyłam pracę nad drugą „MILLION„. DATA PEMIERY: 16 KWIETNIA 2013. Już dzisiaj możecie składać swoje przedsprzedażowe zamówienia i dostać swoje egzemplarze jako pierwsi! Przedsprzedaż mojej drugiej studyjnej płyty „MILLION” tylko na
 
 
+ lajkujcie płytę ILLION pod podanym linkiem !
 
Okładkę wybieraliście WY- czyli moi fani, czytelnicy, odbiorcy. Oddaliście ponad 20 000 głosów, z czego prawie 70% głosujących było za okładką, która finalnie będzie promować „MILLION”. Nie bez powodu okładka jest zachowana w takiej estetyce. Wiele razy wspominałam, że największą inspiracją do powstania tej płyty była Wielka Improwizacja z 3 cz. Dziadów A. Mickiewicza. Wtedy właśnie z ust Konrada padły słowa „nazywam się milijon, bo za milijony kocham i cierpię katusze”. Cała epoka romantyzmu jest dla mnie jedną z najlepszych epok w polskiej literaturze. Niesamowicie inspirującą. Idealnie potrafiłam się utożsamić z typowym bohaterem romantycznym, z którym dzieliłam wiele typowych dla niego cech charakteru. Podczas pisania piosenek na MILLION, czułam się skłócona z całym światem, ze wszystkim co mnie otacza, a przede wszystkim toczyłam wewnętrzną walkę z samą sobą. Jak zapewne wiecie, w Wielkiej Improwizacji, Konrad stawił się przeciwko Bogu (stąd motyw religijny na mojej okładce, który miał pokazać moje przywiązanie do wiary, a nie ignorowanie jej), wypowiadając mu walkę, którą finalnie przegrał. Tak samo uważam, że każdy artysta, wokalista, aktor czy jakakolwiek osoba publiczna może próbować walczyć z opinią publiczną, natomiast jest to walka, której nigdy nie uda się wygrać. „Nazywam się milijon, bo za milijony kocham i cierpię katusze” przełożyłam tu czysto metaforycznie i niezobowiązująco na emocje, które wzbudzamy w ludziach. Jest tak wielu zwolenników, jak i przeciwników, między którymi również jest nieustająca walka, która i tak do niczego nie prowadzi. To takie małe objaśnienie okładki i historii płyty „MILLION”. Mam nadzieję- miłego słuchania!
 

Tracklista przedstawia się następująco:

1. Lalalove
2. Insomnia
3. Nie Powiem Jak
4. Uratuj Mnie
5. Drama
6. Street Drug
7. Listen To Your Heart
8. Po Nocy Przyjdzie Dzień
9. Wołam Cię
10. Spadam
11. The Real Me

Dajcie znać w komentarzach, kto już zamówił płytę dla siebie! 🙂 Pozdrawiam Was najgoręcej i nie mogę się już doczekać trasy koncertowej związanej z promocją albumu „MILLION” !
Love,
H.

Komentarze: 200

BRAK INTERNETU

23 lutego 2013

Cześć Kochani! Niestety od powrotu do Polski nie mam internetu (ani telewizji!!), ponieważ mam jakąś awarię w mieszkaniu i nie mam się jak z Wami kontaktować :(:( Właśnie zabieram się za rozwiązanie tego problemu i mam nadzieję, że po weekendzie, wszystko będzie w porządku. Złośliwość rzeczy martwych wrrrr.. Mam dla Was mnóstwo zdjęć z NYC!! Sprawdzajcie na bieżąco bloga, bo nowa notka już niebawem….

Jeszcze raz przepraszam za brak kontaktu.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.
KOCHAM.
Wasza Hon.

Komentarze: 90