Monthly Archives

Styczeń 2013

Koncert Empik

29 stycznia 2013
Cześć Kochani! Dzisiaj chcę Wam pokazać zdjęcia i video z mojego ostatniego koncertu. Przede wszystkim BARDZO, BARDZO dziękuję każdemu, kto przyszedł. Szczególnie osobom, które przyjechały specjalnie na mój występ z różnych części Polski. To niesamowite mieć takich fanów!! Koncert był naprawdę super, mimo totalnie beznadziejnego nagłośnienia 🙁 Bardzo chcę wciąż rozwijać się na tej płaszczyźnie i na mojej letniej trasie, będzie dużo świetnych nowości!!

Wspomnę tylko, że to niesamowite jak dużo zyskałam po zakończeniu pewnych etapów w moim życiu. Pięknie jest znów budzić się z uśmiechem na twarzy, być ciekawą nadchodzącego dnia, spotykać mnóstwo nowych osób, odnaleźć zatraconą gdzieś pewność siebie. Jest tak cudownie,a tak wiele jeszcze przede mną. Czuję, że teraz każda brama stoi przede mną otworem, a mi nie stoi nic na przeszkodzie, by je otwierać. To, jakie scenariusze pisze nam życie, bywa naprawdę zaskakujące…

 
 

sukienka, naszyjnik- TopShop, buty- H&M

 

Poniżej filmik z mojego koncertu z moim wykonaniem piosenki „STAY” Rihanny.. Piosenka spontanicznie została dodana do koncertowej setlisty, bo jest cudowna…
 
 
Kocham Was, dziękuję, że mnie czytacie i ciągle jesteście ze mną.
4EVER.
H.
Komentarze: 139

Sabrina Pilewicz new bag

28 stycznia 2013
Witam Was Kochani 🙂 Wczorajszy wieczór i noc spędziłam u znajomych, gdzie oglądaliśmy „Demony”. W kinie ten film wywarł na mnie o wiele większe wrażenie. Z samego rana wróciłam do domu i położyłam się spać. Takim oto sposobem wstałam dopiero przed 16… Zaraz uciekam pod prysznic, w końcu coś zjeść oraz do kina. A Wy jak spędzacie poniedziałkowy wieczór?
W dzisiejszej notce chciałam pokazać Wam moją nową, piękną torebkę od Sabriny Pilewicz (www.sabrinapilewicz.com). To mój ulubiony kształt ze wszystkich dotychczasowych, które zaprojektowała SP. Wybrałam tę w klasycznej, matowej czerni, która pasuje do każdej stylizacji. Zobaczcie sami:

W następnej notce zdjęcia i video z mojego najnowszego koncertu! Stay tuned!
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego wieczoru.
H.

Komentarze: 226

LALALOVE (making of)

20 stycznia 2013

Cześć Kochani!! Z racji tego, że mój najnowszy teledysk przekroczył właśnie 3 miliony odsłon, mam dla Was małą niespodziankę, a mianowicie making of z kręceni klipu. Możecie zobaczyć 3 minutowe nagranie „od kuchni” ze wspaniałą ekipą, z którą praca to czysta przyjemność. Mimo miliona problemów związanych z realizacją tego projektu, głęboko wierze, że to dopiero jedno z naszych pierwszych przedsięwzięć. Enjoy!

Making of „LALALOVE”:

Teledysk do „LALALOVE” :

Dzisiaj cały dzień spędzam w łóżku z laptopem na kolanach, rozpaczając nad jutrzejszym wyjazdem M. Wracaj do mnie szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kocham Was i kocham swoje życie,
HSH.

PS Zapraszam Was Kochani na mój najbliższy koncert 27/01/13 w Warszawie- EMPIK (CH Blue City). Szczegóły na: http://www.facebook.com/events/474579625935791/?fref=ts – dołączajcie do wydarzenia! Do zobaczenia!!

Komentarze: 120