Hej ! Jestem bardzo podekscytowana, bo w sobotę gram koncert po sporej przerwie. Po tym, kiedy zdarzało mi się grać kilka koncertów tygodniowo, a nawet po dwa w jeden dzień, ta przerwa była naprawdę czymś dziwnym. 
15/09/2012 – LUBIN (woj, dolnośląskie), Galeria Handlowa Cuprum, wtsęp darmowy, bez ograniczeń wiekowych, start: 18:30!
Nie mogę się doczekać aż Was wszystkich zobaczę!! Ten koncert będzie wyjątkowy, bo to ostatni z trasy The Sabotage Tour 2012. Z tego co mi piszecie duuużo z Was ma zamiar się tam pojawić. Nie będziecie żałować! 🙂 Będziecie mieli okazję dostać moje płyty, koszulki, zdjęcia z autografami, a mam tego do rozdania naprawdę sporo. Cały koncert będzie na żywo z moim zespołem z żywymi instrumentami, także na pewno warto być! 🙂 Do zobaczenia!

Wczoraj nagrałam dwa ze swoich pierwszych, “internetowych” piosenek, od których zaczynałam. Planuję dodać je na mój nowy album w zupełnie nowych aranżacjach 🙂 Zrobił;am to specjalnie dla Was na mnóstwo próśb i pozytywnych opinii na temat tamtych numerów. Jak myślicie, które z nich pojawią się na moim nowym albumie?
Buziaki!

Udostępnij:

54 comments

  1. Anonimowy 11 Wrzesień, 2012 at 15:07 Odpowiedz

    Mam wielką nadzieję,że będzie to piosenka Po nocy przyjdzie dzień,którą naprawdę uwielbiam.Chciałabym strasznie żeby zmieściła się na płycie,ale gdybyś zrobiła nową wersję Uratuj mnie też byłabym zachwycona.Nie mogę się doczekać! Życzę udanego show,Honey 🙂

  2. Jessie__ 11 Wrzesień, 2012 at 18:22 Odpowiedz

    JEJ!!! Nie mogę się doczekać. Kocham twoja muzykę Honey. Nareszcie twój koncert w Lubinie. Na pewno kupie płytę lub koszulkę i mogę stać nawet wieczność po autograf!!! Pozdrawia i nie mogę się doczekać. 😀

  3. Anonimowy 11 Wrzesień, 2012 at 19:35 Odpowiedz

    "Wczoraj nagrałam dwa ze swoich pierwszych, "internetowych" piosenek, od których zaczynałam." jesteś taka beznadziejna, że nie umiesz nawet zredagować jednego, prostego zdania.

Zostaw komentarz

Uzupełnij wymagane dane