Monthly Archives

Wrzesień 2012

boys

30 września 2012
Cześć! Przede wszystkim chciałam złożyć serdeczne życzenia wszystkim chłopczykom, chłopakom i mężczyznom z okazji ich święta. Mimo tego, że my kobiety, narzekamy na Was non stop to tak naprawdę uwielbiamy tracić dla Was głowy! 😉 Prawda, dziewczyny? 
Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia z piątkowego wieczoru, który spędziłam z moimi cudownymi chłopcami M. i A. Ostatnimi czasy zakochałam się w ciemnym odcieniu śliwkowej szminki. Moja pochodzi z ulubionego sklepu z kosmetykami, a mianowicie Mac. To idealny dodatek do wieczorowej stylizacji!

buty- Jeffrey Campbell, legginsy, koszula- Romwe.com, sweter M.- Romwe.com


Miłego wieczorku.
PS Przygotowani już do szkoły? 🙂 Jak chcecie to zadawajcie pytania, mam jakąś wolną godzinę na odpowiedzi, a dawno nie rozmawialiśmy on-line 🙂

Komentarze: 210

HONEY- MILLION

29 września 2012

Cześć! Jakiś czas temu ogłosiłam konkurs na zrobienie kreatywnego zdjęcia zawierającego napis HONEY- MILLION w dowolnej wykonanej przez Was formie. 10 najlepszych zdjęć zdobędzie moją płytę „Honey reedycja” z autografem ze specjalną dedykacją. Większą frajdą jest to, że od 20 do 40 zdjęć znajdzie się na poligrafii (w książeczce) mojej nadchodzącej, najnowszej płyty HONEY- MILLION. Myślę, że to fajna gratka dla każdego, kto wysłał zgłoszenie na konkurs. Dostałam baaardzo dużo zgłoszeń, a mianowicie kilkaset wspaniałych prac. Niestety nie wszystkie nadają się do publikacji na płycie, z powodu słabej rozdzielczości, o której wspominałam przy zgłoszeniu. Niektóre osoby wysyłały po kilkanaście prac, z czego wybierałam jedną najlepsza. Niemniej jednak jeszcze nie wybrałam zwycięzców, ale wciąż nad tym pracuję. Możecie mi w tym pomóc- na moim fanpage na facebooku www.facebook.com/honeyofficial opublikowałam dziś album, zawierający wszystkie ostatecznie przyjęte zgłoszenia. Klikajcie „lubię to” przy zdjęciach, które Waszym zdaniem są najlepsze, a ja na pewno wezmę to pod uwagę przy dokonywaniu swojego wyboru. Poniżej przedstawiam Wam kilka losowych prac:

Pamiętajcie- najnowszy album zdjęć nazwany HONEY- MILLION na www.facebook.com/honeyofficial ! Lajkujcie Waszym zdaniem najlepsze zdjęcia 🙂
Pozdrawiam!!

Komentarze: 45

HONEY- WINGS UP (FAN VIDEO) + MILLION

24 września 2012

Cześć Skarby!! Jakiś czas temu odbyło się moje małe spotkanie z fanami, na którym wspólnie zrealizowaliśmy projekt, w którym chciałam pokazać, że każdy z nich i każdy z Was jest wyjątkowy i zasługuje na uwagę. Ten projekt oddziela mnie już grubą kreską od mojego muzycznego startu, czyli debiutanckiej płyty. Enjoy:Kto jest na video?:)

Obecnie doszlifowuję ostatnie brzmienia mojego drugiego studyjnego albumu, którego tytuł będzie brzmiał „MILLION„. Jutro jadę do Poznania, aby zakończyć powstawanie pierwszego singla z płyty, który pojawi się w dwóch wersjach językowych, natomiast w polskich mediach będzie promowana wersja w języku Polskim. Tak wiele zmieniło się przez ten czas. Chyba trochę zdziczałam, albo inaczej- ludzie, z którymi miałam do czynienia nauczyli mnie dystansu, braku zaufania i liczenia tylko i wyłącznie na siebie. Po wydaniu tego albumu zakończę raz na zawsze kilka spraw, przez które uleciała ze mnie taka naiwna i piękna zarazem miłość do tworzenia muzyki. Ten cały pieprzony show-biznes, ta bezlitosna machina i ludzie, którzy to wszystko nakręcają, przyprawiają mnie często o mdłości. Jeden jest mądrzejszy od drugiego, przy czym Ty sam chowasz się w sobie, bojąc się, że mimo tego, iż masz rację, zostaniesz potraktowany z dystansem i niepoważnie. W pewnym momencie się wycofałam, bo nie chciałam czuć tych ciągłych, trudnych do zniesienia lęków. Wciąż wierzę w swoje wartości i ideały, wierzę w to, że słuchając kilku naprawdę bliskich mi piosenek na nadchodzącej płycie „MILLION„, będziecie mogli je poczuć i zrozumieć. Czasami musimy mocno zacisnąć zęby i brnąć do przodu. Mnie już chyba nic nie jest w stanie zniszczyć, mimo tego, że tak często teraz płaczę. Moja nowa płyta nasączona jest MILLIONEM emocji, MILLIONEM łez, MILLIONEM miłości, MILLIONEM Was. Czuję się jak charakterystyczny bohater romantyzmu, nie mogący odnaleźć się w sobie, a tym bardziej w otaczającym go świecie. Na szczęście mój Mickiewicz jeszcze nie skończył mnie pisać. 

Buziaki!

Komentarze: 123