Monthly Archives

Wrzesień 2012

boys

30 września 2012
Cześć! Przede wszystkim chciałam złożyć serdeczne życzenia wszystkim chłopczykom, chłopakom i mężczyznom z okazji ich święta. Mimo tego, że my kobiety, narzekamy na Was non stop to tak naprawdę uwielbiamy tracić dla Was głowy! 😉 Prawda, dziewczyny? 
Poniżej przedstawiam Wam zdjęcia z piątkowego wieczoru, który spędziłam z moimi cudownymi chłopcami M. i A. Ostatnimi czasy zakochałam się w ciemnym odcieniu śliwkowej szminki. Moja pochodzi z ulubionego sklepu z kosmetykami, a mianowicie Mac. To idealny dodatek do wieczorowej stylizacji!

buty- Jeffrey Campbell, legginsy, koszula- Romwe.com, sweter M.- Romwe.com


Miłego wieczorku.
PS Przygotowani już do szkoły? 🙂 Jak chcecie to zadawajcie pytania, mam jakąś wolną godzinę na odpowiedzi, a dawno nie rozmawialiśmy on-line 🙂

Komentarze: 210

HONEY- MILLION

29 września 2012

Cześć! Jakiś czas temu ogłosiłam konkurs na zrobienie kreatywnego zdjęcia zawierającego napis HONEY- MILLION w dowolnej wykonanej przez Was formie. 10 najlepszych zdjęć zdobędzie moją płytę „Honey reedycja” z autografem ze specjalną dedykacją. Większą frajdą jest to, że od 20 do 40 zdjęć znajdzie się na poligrafii (w książeczce) mojej nadchodzącej, najnowszej płyty HONEY- MILLION. Myślę, że to fajna gratka dla każdego, kto wysłał zgłoszenie na konkurs. Dostałam baaardzo dużo zgłoszeń, a mianowicie kilkaset wspaniałych prac. Niestety nie wszystkie nadają się do publikacji na płycie, z powodu słabej rozdzielczości, o której wspominałam przy zgłoszeniu. Niektóre osoby wysyłały po kilkanaście prac, z czego wybierałam jedną najlepsza. Niemniej jednak jeszcze nie wybrałam zwycięzców, ale wciąż nad tym pracuję. Możecie mi w tym pomóc- na moim fanpage na facebooku www.facebook.com/honeyofficial opublikowałam dziś album, zawierający wszystkie ostatecznie przyjęte zgłoszenia. Klikajcie „lubię to” przy zdjęciach, które Waszym zdaniem są najlepsze, a ja na pewno wezmę to pod uwagę przy dokonywaniu swojego wyboru. Poniżej przedstawiam Wam kilka losowych prac:

Pamiętajcie- najnowszy album zdjęć nazwany HONEY- MILLION na www.facebook.com/honeyofficial ! Lajkujcie Waszym zdaniem najlepsze zdjęcia 🙂
Pozdrawiam!!

Komentarze: 45