Monthly Archives

Lipiec 2012

Viva Summer Party

31 lipca 2012
Cześć 🙂 Ostatnio odbyła się letnia impreza stacji Viva Polska. Nie wiem czy zauważyliście, ale jest teraz zupełnie odmieniona! Powiało świeżością, młodością i jak zwykle wspaniałą zabawą. Tak też było na plażowej imprezie, na którą wybrałam się z moimi znajomymi. 
Poniżej przedstawiam Wam mój outfit:
sukienka- Zara, buty- sequinshoes.pl, torebka- Michelle Monroe z front-rows.com
Miłego dnia, a ja uciekam na śpiew, gdzie będziemy pracowali nad nową wersję piosenki „SABOTAŻ”, którą szykuję na występ na SOPOT FESTIWAL, który już za niecały miesiąc w Sopocie!
KISS.
Komentarze: 114

Barcelona- lime outfit

29 lipca 2012

Cześć! Jak na razie pomęczę Was jeszcze trochę zdjęciami z Barcelony. Mam przed sobą mnóstwo pracy… Miliony maili, a w mieszkaniu… – po mojej trzy dniowej nieobecności jakby przeszedł huragan. Faceci są czasami naprawdę beznadziejni!! No może oprócz Ryan’a Guzman’a, który stał się moją miłością od pierwszego wejrzenia, podczas wczorajszego oglądania filmu „Step Up 4 Revolution”. Skąd się biorą tacy faceci? :> Dziewczyny, lećcie czym prędzej na film i podziwiajcie niezaprzeczalne wdzięki głównego bohatera. Mrrrrrr…

Teraz dla ochłody, dwa outfity z Barcelony:
buty- Zara, kurteczka- Zara, sukienka- Zara, torebka- Sabrina Pilewicz

buty- Romwe.com, sweterek- Nastygal, spodenki- H&M, okulary- Polaroid, torebka- Sabrina Pilewicz


Miłego dnia! Uciekam walczyć z alergią i z mailami.
Kiss.

Komentarze: 103

AYF – konkurs

29 lipca 2012

Cześć! Wróciłam… na starcie mam dla Was konkurs. W jednej z kolejnych notek opowiem Wam gdzie byłam i co robiłam przez miniony weekend 🙂

                 KONKURS ZAKOŃCZONY 

Do wygrania jest bon o wartości 250 zł do wykorzystania w sklepie areyoufashion.com, z którego miałam m.in. sukienkę podczas nagrania programu „Się kręci”, oraz z którego pochodzą stroję na koncerty dla moich tancerek.

KONKURS ZAKOŃCZONY 
Komentarze: 916