Monthly Archives

Kwiecień 2012

HARD DRIVE (full version)

30 kwietnia 2012

Witam Was Kochani! Jakiś czas temu wrzuciłam prevki wszystkich moich 13nastu piosenek z reedycji płyty HONEY (możecie przesłuchać ich tutaj: http://www.honorata-skarbek.com/2012/04/wszystkie-piosenki-z-pyty-honey.html ) Według Waszych upodobań, najwięcej odsłuchań zdobyła piosenka HARD DRIVE, z racji tego udostępniam specjalnie dla Was pełną wersję w najlepszej jakości. Możecie słuchać jej do woli poniżej:


Jeśli się Wam podoba to udostępniajcie u siebie 🙂
Z góry dziękuję!
KISS

Komentarze: 83

Łazienki

29 kwietnia 2012
Hej! Wczoraj cały dzień próbowali zamontować nam telewizję cyfrową, niestety okazało się, że trzeba wiercić w ścianach, bo stare kable nie działają… a na to muszę mieć zgodę właściciela mieszkania, co opóźnia całą sprawę. 
Jak spędzacie dni, kiedy za oknem tak cudowna pogoda? Jakie macie plany na majówkę? Ja, za wszelką cenę chcę się wyrwać z Warszawy, ale muszę w końcu dojść do jednego porozumienia ze znajomymi.
Kilka dni temu wybrałam się do warszawskich łazienek, które (jak się okazało) znajdują się jakieś 800 m od mojego mieszkania 🙂 Widziałam pawie (pierwszy raz w życiu na żywo!), oswojone wiewiórki oraz konie. To trudne do przyswojenia, że w zatłoczonej Warszawie, znajduję się coś zupełnie innego, odrębnego. Cudowne miejsce, w którym można na chwilę zapomnieć, o pędzącej rzeczywistości przelatującej mi tutaj czasami przez palce. 

Mam nadzieję, że miło Wam się oglądało zdjęcia.
Wielkie buziaki, Hon.

Komentarze: 168

zień j/z 2012

27 kwietnia 2012
Hej Skarbki! Spędziłam dwa cudowne dni na spacerowaniu po przepięknych miejscach pełnym dwóch aspektów życia, które kocham- przyrody i zwierząt. O tym w następnej notce, kiedy już zgram wszystkie zdjęcia! Kilka dni temu wybrałam się na najnowszy pokaz Macieja Zienia „Kaleidoscope” promujący kolekcję na jesień/zimę 2012. Na tę okazję wybrałam pastelowo-biały outfit prezentujący się tak, jak na poniższych zdjęciach:

biała kurteczka- ZARA
sukienka- H&M
buty- MANGO
torebka- Dolce&Gabbana (www.front-rows.pl)


Mimo tego, że dziś piątek, to zostaję w domu. Postanowiłam, że wezmę sobie mocno do serca mój pomysł powstania firmy, nad którą obecnie mocno pracuję i doszłam do wniosku, że kupię sobie maszynę do szycia i dużo rzeczy będę robić sama. Dzisiaj zajmę się doborem ostatecznych materiałów. Chciałabym włożyć w ten projekt całą siebie. Mam już prawie wszystko gotowe… Be ready! 😉
KISS.

Komentarze: 97

Zgaduj zgadula ;)

26 kwietnia 2012

Cześć! Dzisiaj miałam nagrania do jednego z moich ulubionych programów! Jest mi niesamowicie miło, że zostałam do niego zaproszona, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Jeszcze nie będę zdradzać szczegółów, natomiast Wy, możecie zgadywać do woli! 🙂

Uciekam korzystać z tak fantastycznej pogody, bo słońce za oknem ochoczo mnie zachęca. Życzę Wam wszystkim miłego dnia!!
Kiss, Hon.

Komentarze: 255