Monthly Archives

Styczeń 2012

31 stycznia 2012

DSC02132 DSC02137 DSC02143

Komentarze: 194

Tatuaz

31 stycznia 2012
Dzień Dobry 🙂 Tak jak Wam obiecywałam już jakiś czas temu, pokazuję Wam dzisiaj mój nowy tatuaż. Na zdjęciu jest troszkę niewyraźny, aczkolwiek na żywo wygląda genialnie. Nie kierujcie się niektórymi wygiętymi wersami z racji tego, że tusz pracuje razem z ruchem ręki i w zależności jak ją wygnę-tak wygnie mi się tatuaż 🙂 Słowa przedstawiają fragment wierszu Emily Dickonson, który w oryginale brzmi następująco:
Hope     
Hope is the thing with feathers
That perches in the soul,
And sings the tune–without the words,
And never stops at all,
And sweetest in the gale is heard;
And sore must be the storm
That could abash the little bird
That kept so many warm.
I’ve heard it in the chillest land,
And on the strangest sea;
Yet, never, in extremity,
It asked a crumb of me.

Ja wytatuowałam sobie pierwsze cztery wersy z wiersza, natomiast zmieniłam 3 słowa na takie, z którymi bardziej się utożsamiam, czyli w finalnej wersji mój nowy napis na ciele brzmi „Hope is the thing with wings, that perches in the soul and sings the song without any words and never stops at all”. Po tłumaczeniu oznacza to „nadzieja jest czymś ze skrzydłami, co osiada na duszy i śpiewa piosenkę bez żadnych słów i nigdy się nie kończy”.

Wracam do kawy i kanapek! Kiss.

Komentarze: 107

Spodnie

30 stycznia 2012

Heeej,dopiero wstałam. Niestety z wielkim bólem gardła i kaszlem- znowu jestem chora.Chyba z 20 raz w tym roku, normalka 🙂 Wrrrrr… Tak czy inaczej nawet nie ma szans, żeby choróbsko mnie zatrzymało w domu, tylko już jutro ruszam do szkolnego boju. A na dzisiaj przygotowałam dla Was zdjęcia kilku par spodni, które miałam okazje sobie ostatnio kupić. Z moimi masywnymi nogami i krągłym tyłkiem, jest naprawdę ciężko, aby znaleźć coś w czym będę dobrze wyglądać, ale z pewną pomocą przyszło mi to o wiele łatwiej.

1. New Look (moje ulubione, są szersze w biodrach i niskie, ładnie odsłaniają kości miednicy i świetnie wyglądają z krótszymi koszulkami, nie są to typowe „rurki”, są szersze i niesamowicie wygodne)
2. TK Maxxx (czasami w TK można znaleźć same perełki, spodnie za ok. 70 zł, podobne do jeansowych legginsów, z tym, że z kieszeniami i rozporkiem, mają duży dodatek lycry, świetny ciemny kolor, wydłużają i wyszczuplają nogi)
3. H&M (w kolorze łososiowym, na zdjęciu wyszły jaśniejsze niż są w rzeczywistości)
4. H&M (nie wiem czy jestem z nich zadowolona, aczkolwiek kolor jest świetny, idealny na wiosnę)

Miłego dnia, love.

Komentarze: 192

ZARA shoes

29 stycznia 2012

Cześć 🙂 Właśnie jestem po obiedzie i po wielkim sprzątaniu. Jak to dobrze siedzieć spokojnie na kanapie kiedy wokół Ciebie jest czysto i pachnąco uff… Ugotowałam dzisiaj pyszny obiad- domowy rosół, na który miałam niesamowitą ochotę i więcej- wyszedł dokładnie taki sam jak mojej mamy. Powinna być ze mnie duma! 😉 hehe. Kilka dni temu w sieciówce ZARA kupiłam sobie śliczne buciki na wielkiej przecenie. Z 219 zł były przecenione na 49 zł !! Na pewno niedługo je wykorzystam do jakiejś stylizacji:

Życzę Wam cudownej niedzieli, a tym którym kończą się już ferie- wytrwałości w szkole! 😉 
Buziaki!

Komentarze: 79