Monthly Archives

Listopad 2011

LEMONIQ +Pajacyk

30 listopada 2011

Zawsze starałam się nagłaśniać akcje mające na celu szerzenie pomocy na wielu płaszczyznach. Tym razem napiszę Wam o akcji wspomagającej znanej chyba wszystkim organizacji zwanej PAJACYK. Do akcji dołączyła się marka biżuterii LEMONIQ i powstała specjalna linia biżuterii artystycznej w wyniku współpracy z Polską Akcją Humanitarną i programem „Pajacyk”. Każda sprzedana bransoletka wzbogaca konto akcji o 2,50 zł czyli równowartość jednego posiłku dla głodnego dziecka. Akcja powstała z myślą o promowaniu świadomego konsumpcjonizmu. 

Wszystkie wzory bransoletek możecie zobaczyć i (mam nadzieję) zamówić na: 

http://lemoniq.pl/3800-bizuteria-z-pajacykiem

Moja wygląda tak:To tylko 2,50 zł z każdej bransoletki, a dla kogoś jeden dzień z pełnym brzuszkiem. Zachęcam do dalszego promowania akcji!!
Pozdrawiam!

Komentarze: 53

29 listopada 2011

DSC02132 DSC02137 DSC02143

Komentarze: 92

MOODO

29 listopada 2011

Cześć Kochani! Chciałabym Wam dzisiaj napisać, że zostałam twarzą marki odzieżowej MOODO http://www.moodo.pl/ 🙂 Już możecie wypatrywać mnie na plakatach, reklamach, katalogach i w sklepach tej firmy 🙂

Przedstawiam Wam filmik reklamujący kolekcje sylwestrową:

Oraz making of z naszej sesji, która odbyła się jakiś czas temu w Sopocie:

Jak wrażenia?

PS Komentarz, który zdaniem organizatora konkursu Kreacje Na Topie był najlepszy i jego autor wygrał buty z DeeZee wygląda następująco:

” Preferuję manifestację piękna utrwalonej w sztuce wykreowanego zmysłem pierwiastka drapieżności, współgrającego z nieskazitelną, dziewczęcą niewinnością czyli odzwierciedlenie niepokornej niszczycielskiej siły kobiecej zamkniętej w kwintesencji delikatności. To główny aspekt, który zaważył na tym, że z mojego punktu widzenia najlepszym trendem sezonu są buty: kozaki na obcasie ujawniające się w solidnej, militarnej oprawie, obowiązkowo czarne ;)”
Gratulujemy!

Miłego dnia!!

Komentarze: 62

outfit

29 listopada 2011

Cześć. Postanowiłam sobie, że po powrocie z wakacji nad morzem nie będę tracić czasu na spadnie do godziny 13 jak to miałam w zwyczaju i od dwóch dni wstaję już o godzinie 10 (tak, jestem z siebie dumna :P) Niedługo przyjeżdża do mnie AgiGuGu (trzeba zdać pełne relacje z Mielna) i wypadałoby posprzątać trochę w pokoju, który wygląda jak wysypisko śmieci 🙁

Dodaję również jakiś mieleński outfit:


ramoneska- H&M
bluzka- H&M
legginsy- H&M
torebka- House
buty- Extrime

Jaka u Was pogoda? U mnie cały dzień beznadziejnie pada :

Komentarze: 48