Monthly Archives

Październik 2011

29 października 2011

DSC02132 DSC02137 DSC02143

Komentarze: 153

Konkurs- wygraj dzień na planie teledysku HONEY

28 października 2011

Cześć! Mam dla Was bardzo ciekawy konkurs!! 🙂 Z racji tego, że akutalizacje mojego bloga pojawiają się teraz tak rzadko, postanowiłam to Wam wynagrodzić w formie możliwości wygrania udziału na planie kręcenia mojego najnowszego teledysku, za który zabieram się już za 2 tygodnie! Wygrać może tylko jedna osoba, ale dla kilku osób mam również swoje płyty z autografem.

Po więcej informacji zapraszam na swój FaceBook FanPage www.facebook.com/honeyofficial 
i pod zdjęciem profilowym w zakładce „konkurs- na planie teledysku”

Powodzenia i do zobaczenia! 🙂

Komentarze: 80

26 października 2011

DSC02132 DSC02137 DSC02143

Komentarze: 361

Kopciuszek w Rzymie backstage

24 października 2011

Witaaaam! 🙂 Siedzę właśnie obżarta do granic możliwości, bo urządziliśmy sobie z I. wieczorek kucharski i teraz nawet nie mogę się ruszyć! Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło- przynajmniej piszę dla Was notkę! Wspominałam ostatnio na blogu, że wybieram się na sesje do Rzymu, dlatego tym razem chciałam Wam przedstawić backstage z tego wyjazdu. Pracowałyśmy z ekipą na najwyższych obrotach po kilkanaście godzin dziennie. Oczywiście w świetnej atmosferze, bo darzę Grymuzę&Lewicką miłością bezgraniczną za ich pojmowanie estetyki i piękna oraz niewątpliwy talent! Cieszę się, że JUŻ niedługo będę mogła po raz kolejny z nimi współpracować, tym razem konkretnie w moim projekcie 😉 Wybaczcie za jakość zdjęć, ale wszystkie są robione IPhonem:


Magazyn WOW, na którego jestem okładce ukaże się już 5 listopada. Możecie go nabyć we wszystkich Empikach w całej Polsce oraz w miejscach, gdzie jest prasa z „RUCH”, czyli np. kioski ruchu itp. W środku czeka na Was kilkanaście cudownych zdjęć z Rzymu + długi wywiad na 4 duuże strony !! A przed Wami… okładka magazynu, którą właśnie dostałam:

Jak wrażenia? Mam nadzieję, że się podoba! Jeszcze raz serdecznie zapraszam na polowanie na magazyn WOWod 5 listopada:)
Pozdrawiam, dobranoc!!

PS Torebkę z MONASHE wygrała Aleksandra Hamera ! Gratuluję!

Komentarze: 122