(zachowana pisownia oryginalna)

1. Zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie bloga, facebooka, twittera, photobloga itd. jest bardzo pracochłonne i wymaga od Ciebie poświęcenia czasu. Czy czasami nie masz tego dość?
Było parę momentów, kiedy rzeczywiście miałam dość tego wszystkiego, ponieważ nie miałam na nic czasu… Tak samo przyczyniali się do tego ludzie, którzy wyszukiwali we mnie błędów niezależnie od tego co bym nie zrobiła.. Po prostu zawsze byłam tą najgorszą, nic niewartą osobą, bez jakiegokolwiek logicznego wyjaśnienia. Ale jak już wspominałam kiedyś, to dzięki temu jestem coraz silniejsza, te osoby i ta krytyka tak naprawdę pomagają mi niesamowicie aby wejść w ten cały wielki świat i wypłynąć na głęboką wodę, czyli powinnam im po prostu podziękować. Obecnie to wszystko jest dla mnie już częścią życia i robię to “mechanicznie” pod względem akceptacji komentarzy, dodawania notek na wszystkich profilach jednocześnie itp. Byłam zmuszona pod względem czasowym zablokować możliwość dodawania komentarzy na swoim photoblogu, bo dostawałam ich już kilka tysięcy w ciągu jednego dnia, także siłą rzeczy nie byłabym tego w stanie sama ogarnąć… Niemniej jednak, wciąż można dodawać komentarze na moich innych profilach, także ciągle oczywiście Wasze zdanie i słowa są dla mnie najważniejsze… 🙂

2. Czy czujesz lęk przed “dużym światem”? W końcu stajesz się gwiazdą.
Nie, nie czuję żadnego lęku.. Jedyne uczucie jakie mnie często nachodzi to to, że nie mogę uwierzyć w to wszystko, co zostało mi dane, że wszystko na co pracowałam przez kilka lat w końcu zostało docenione i to przez instytucje z najwyższej półki… Jasne, że zawsze w to wierzyłam, ale to, jak sprawy się układają przekracza moje najśmielsze oczekiwania… Czuję się niesamowicie błogosławiona przez los i przeznaczenie, dlatego to daje mi siłę i sprawia, że wszystkie lęki znikają. Teraz kiedy dostałam taką szansę, nie mogę się poddać, muszę iść do przodu, nawet jeśli miałaby to być droga pod prąd. Warto walczyć o swoje marzenia, przez tyle czasu przez ile walczyłam ja- czasem zupełnie sama, na przekór wszystkim, ale w takich momentach jak ten, w którym obecnie się znajduję, mogę Wam z ręką na sercu powiedzieć- WARTO.

3. Czy wydajesz płytę? Jeśli tak to kiedy będzie można ją kupić?
Tak, obecnie pracuję nad swoją debiutancką płytą. Mamy gotowe już kilka utworów (m.in. znajdzie się na niej ME LIKE oraz HUNGOVER i oczywiście NO ONE). Chcę aby ta płyta była dobra, dlatego jeszcze trochę czasu zajmie mi przygotowanie wszystkich utworów na mój debiut płytowy, aczkolwiek myślę iż w pierwszej połowie roku 2011 na pewno uda nam się ją wydać. Oczywiście będzie dostępna w całej Polsce we wszystkich dobrych sklepach muzycznych jak np. Empik, Saturn, Media Markt itp.

4. Co myślisz o swoich “Fanach”? Mam na myśli, jak ich traktujesz? Jako wsparcie, przyjaciół..dopełnienie całości??
Są dla mnie wszystkim. Wszystko robię dla swoich czytelników i słuchaczy. Oni pokazują mi, że nie ma rzeczy niemożliwych.. Bez Was nie osiągnęłabym żadnego znaczącego sukcesu.. Nawet najpiękniejszy kwiat bez wody i słońca prędzej czy później zginie, a na pewno już nie będzie się rozwijał. Tak samo jest ze mną i z Wami, ja jestem kwiatem, a Wy moim słońcem i moją wodą. Mam to szczerze gdzieś kiedy ktoś zarzuca mi, że manipuluje ludźmi, to śmieszne, totalnie śmieszny zarzut. Niektórzy nie rozumieją tej więzi, ale spójrzcie na to tak- wszystko osiągnęłam dzięki temu, że są wokół mnie osoby z całej Polski, które wspierają mnie niesamowicie na każdym kroku… To dlaczego nie miałabym być im wdzięczna? Ja pokazuję im, że można i że warto spełniać marzenia, mimo, że robi się to już nudne… a oni dają mi w zamian po prostu to, że są.. Są dla mnie, a ja jestem dla nich. Dlatego tutaj chyba nie ma niczego co kiedykolwiek postawię przed swoimi czytelnikami i słuchaczami. Są znaczącą częścią mnie, mojej muzyki i mojego życia.

5. Kiedy twój teledysk trafi do ogólnopolskich stacji muzycznych w tv?
Mój teledysk do debiutanckiego singla “NO ONE” będziecie mogli już zobaczyć na stacjach muzycznych mniej więcej pod koniec stycznia / początek lutego. Premiera odbędzie się na kanale VIVA Polska, a wcześniej postaram się dać Wam zapowiedź na swój kanał youtube. Oczywiście o wszystkim będę Was na bieżąco informować 🙂

6. Czy teraz po tym jak twój nowy singiel “No one” został wypromowany w radiu czujesz jakąś większą ulgę, że spełniłaś swoje jedno marzenie ? Jesteś bardzo dumna z premiery NO ONE?? Cieszysz się że odbyła się ona w radiu, że słuchało jej tyle ludzi i teraz można na nią głosować na RMF MAXXX?? 🙂
Czuję się niesamowicie doceniona. Jestem bardzo wdzięczna, że dostałam taką szansę. Nie każdy debiutant i nawet nie każdy dłużej działający artysta ma szanse na granie jego utworów w takich stacjach jak RMF. Mi się udało, dlatego teraz kiedy chwyciłam już ster zrobię wszystko aby jak najdłużej utrzymać się na pokładzie i oczywiście wiem i wierzę w to, że mi się uda. Mam nadzieję, że uda mi się wzbić jak najwyższej w notowaniu HOP BĘC, a mając Was- to tylko kwestia czasu 🙂 Apetyt rośnie w miarę jedzenia… Mam jeszcze wiele do pokazania, zrobienia i osiągnięcia.. To dopiero początek.

7. Podobają Ci się piosenki jakie śpiewasz? mają dla Ciebie jakieś przesłanie, czy tylko po prostu śpiewasz bo lubisz i przy okazji robisz karierę?
Nigdy w życiu nie śpiewałabym tylko dlatego, bo “lubię i robię karierę”. Mam gdzieś karierę i śpiewanie bez jakiejkolwiek głębi. Nie chcę być celebrytką, tylko pragnę kiedyś zasłużyć na to tym co robię i co prezentuje sobą, na miano artystki. Nie wiem czy zajmie mi to rok czasu czy 15 lat, ale będę na to ciężko pracować, aby mnie doceniono. Każda piosenka ma dla mnie jakieś znaczenie i każdą interpretuję na swój, znaczący dla mnie sposób. Oczywiście na moim albumie znajdzie się kilka utworów, które po prostu lubię, ale ich interpretacja jest dość trywialna, aczkolwiek jest wiele pozycji, które mają dla mnie ogromne znaczenie i podkreślają kilka istotnych sytuacji z mojego życia. Ważne jest to, żeby ktoś potrafił odnaleźć to prawdziwe odbicie danego utworu, wiem, że ciężko jest zastanawiać się i dochodzić do tego “co autor miał na myśli?”, aczkolwiek jestem pewna, że będę jeszcze dużo pisała o swojej płycie i o danych utworach z płyty, abyście mogli też zrozumieć co chciałam danym utworem przekazać. Z resztą tak jak już kiedyś stwierdziłam “Banały zresztą też mają w sobie piękno, o ile odbiorca dobrze je zinterpretuje.”

8. Czytasz wszystkie komentarze, czy my się tu produkujemy na marne??
Tak, czytam wszystkie komentarze. Jakbym nie czytała to miałabym wyłączoną moderacje i komentarze dodawałyby się automatycznie, ale wolę wciąż wiedzieć co sądzicie na dany temat i biorę sobie większość Waszych słów do serca. Potraficie być dobrymi nauczycielami, a ja chcę się uczyć żyć pod każdym względem, dlatego myślę, że warto czytać te słowa.

9. Nie masz problemów w szkole? Jak udaje Ci się łączyć pracę (związaną z muzyką) ze szkołą?
Nie mam żadnych problemów w szkole. Nigdy nie miałam. Co więcej, zawsze byłam bardzo dobrą uczennicą z wzorowymi uczniami i czerwonymi paskami. Obecnie oczywiście czerwonego paska nie udało mi się zdobyć przez 2 klasy liceum, mimo tego uważam, że całkiem dobrze sobie radzę. Moja średnia w liceum nigdy nie spadła niżej niż 3,4 , a myślę, że z moimi obowiązkami i natłokiem wszystkiego co się wokół mnie dzieję, to całkiem niezły wynik… Oczywiście mogłabym się bardziej postarać, ale powiem szczerze- to niewykonalne.. Obecnie siedzę po nocach, po to aby się nauczyć do szkoły, bo taryfy ulgowej nigdy nie miałam, nie mam i nawet mieć nie chciałabym.. Chcę łączyć wszystkie ważne dla mnie sprawy, nie wyobrażam sobie, abym mogła z czegoś zrezygnować.. 🙂

10. Czy zamierzasz rozwijać swoją karierę na skalę światową? Of course you can do that.
Oczywiście, że tak. Już prowadzimy w tej sprawie negocjacje i rozmowy. I co może Was zaskoczyć- z pozytywnym odzewem, ale o tym jeszcze nic pisać nie mogę 🙂
—–
We wtorek wieczorem dodam kolejną porcję odpowiedzi na Wasze pytania 🙂 Mam nadzieję, że podoba Wam się taka forma notek raz na jakiś czas.
Buziaki wielkie.

Udostępnij:

406 comments

 1. Gosha 23 Styczeń, 2011 at 17:29 Odpowiedz

  Rok 2011 zmieni kanony panujące w Polsce? Czyli polacy zaczną słuchać tego shitu jak "No one" tak? Ta piosenka jest kompletnym niewypałem, jest beznadziejnym zwykłym komercyjnym KOLEJNYM "hitem". Nic nowego nie wniosłaś tą piosenką i nie mów, że ta piosenka wyraża Ciebie bo wyraża tylko Twoje parcie na listę HopBęc. Zacznij tworzyć prawdziwą Sztukę bo mam dość wszechobecnego gówna na polskiej scenie tzw. artystycznej;/

 2. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:30 Odpowiedz

  Podziwiam Cię 🙂 Jestem w Twoim wieku, tak jak ty będę miała w tym roku maturę. Czasami zastanawiam się jak to wszystko ogarniasz, bo ja poza nauką nie mam dodatkowych obowiązków, a tak i tak czasami nie mogę się wyrobić z nauką 😉 A ty masz naukę, bloga, photobloga, twittera itp., muzykę i dajesz radę 🙂 Kto jak kto, ale ty zasługujesz na spełnienie marzeń, bo bardzo ciężko pracujesz 🙂 Pozdrawiam

 3. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:30 Odpowiedz

  Boże jaka ty jesteś głupia!!!
  Posłuchaj mnie!
  Po 1. Słuchaj. Nie jesteś gwiazdą.
  Po 2. Gdy płyta będzie w sprzedaży to wtedy tak naprawdę okażę się, czy masz wkoło siebie tak bardzo kochających fanów!
  Po 3. Ty nie jesteś kwiatem, przykro mi, pogódź się z tym.
  Po 4. Nie mów o jakiejś nadziei, wierze, never say never, bo piosenki, radio to zasługa pieniędzy twoich rodziców.
  Po 5. 'Mam nadzieję, że uda mi się wzbić jak najwyższej w notowaniu HOP BĘC, a mając Was- to tylko kwestia czasu :)' a to się okaże. 🙂 żebyś się tylko nie rozczarowała.
  Po 6. 'biorę sobie większość Waszych słów do serca' skoro je bierzesz, to przestań śpiewać, tak ludzie są dla ciebie ważni, jak ty ich kochasz! no więc przestań śpiewać! hę?
  Po 7. Manipulujesz ludźmi i to prawda. I nie sądzę tak tylko ja, ani dwie osoby, ani trzy, ani dziesięć.
  Po 8. 'Mam gdzieś karierę' 'uda mi się wzbić jak najwyższej w notowaniu HOP BĘC' jedno zaprzecza drugiemu! zakłamaństwo!
  Po 9. Na świecie będziesz jedną wielką porażką, ludzie Cię wyśmieją, to kwestia pieniędzy przecież, ale ucichniesz, spokojnie. Ludzie tego nie lubią.

  10. POZDRAWIA ZAPATRZONĄ W SIEBIE HONORATĘ SKARBEK-MAGDALENA.

 4. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:31 Odpowiedz

  skoncz z tym 'debiutanckim' hahaha Twoje gowno tandetne nei jest zadnym debiutek kretynko. 'w dobrych sklepach' hahaha dobry sklep by nei sprzedawał takiego gowna debilko.
  A moderacja jest po to debilko zebys mogła jak to masz w zwyczaju odrzucac słowa prawdy o Tobie haahaha sciero.
  TY I KARIERA POZA POLSKA< ahahahhahahhah nawet w polsce musisz zebrac o zainteresowanie, bo ten chłam sie nikomu nei podoba

 5. Marjan 23 Styczeń, 2011 at 17:31 Odpowiedz

  Rzeczywiście, No One jest niesamowite, ale masz niektóre lepsze piosenki i mam nadzieję, że na Twojej płycie znajdzie się jakiś utwór w języku ojczystym z głębokim przesłaniem… 😉 Buziaki.

 6. Honey 23 Styczeń, 2011 at 17:34 Odpowiedz

  napisałam, że mam gdzieś karierę bez głębi dla hajsu, sławy, podziwu i błysku fleszy, człowieku weź czytaj 😀 i otwórz te oczy zalane żółcią 😀

 7. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:35 Odpowiedz

  czyli jednak kariera jest dla ciebie ważna, a widzisz! mimo wszystko!
  nie obrażaj mnie dziewczynko, dobrze? bo sobie tego nie życzę.

 8. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:38 Odpowiedz

  nie pisze gdzieś w środku Twojej komórki?:D Proszę Cię sprawdź jak możesz, bo dzisiaj własnie widzialam ten 8900 i mi się spodobał, a pamiętam że Ty miałaś taki podobny 😀

 9. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:38 Odpowiedz

  Mam propozycję dla antyfanów: Skoro nie podoba Ci się twórczość Honey, to dlaczego odwiedzasz jej strony i marnujesz swój czas dodając komentarze? Ja jak kogoś nie lubię, to unikam tej osoby szerokim łukiem, a nie wchodzę na jej stronki i obrażam na dodatek. Polska to kraj zawistnych ludzi i nic tego nie zmieni.

 10. Honey 23 Styczeń, 2011 at 17:38 Odpowiedz

  nie obrażam Cię, ale to nie moja wina, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem 🙂

  OCZYWIŚCIE, że kariera jest dla mnie ważna, ale to jakim się jest tym człowiekiem w robieniu tej kariery o wszystkim świadczy. KARIERA jest następstwem tego wszystkiego. jedni chcą zostawać lekarzami, inni ekonomistami, a ja piosenkarką, co równa się z chęcią zrobienia jak największej kariery, przecież nie będę piosenkarką śpiewając pod prysznicem

  mam rodzeństwo 🙂

 11. Honey 23 Styczeń, 2011 at 17:40 Odpowiedz

  oczy zalane tłuszczem? chyba u Ciebie w szkole tak uczą, bo ja nawet na polskim jeśli chodzi o metafory nie słyszałam o czymś takim

  nie ma napisane nigdzie 🙁

 12. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:41 Odpowiedz

  ale mimo wszystko nie podoba mi się Twój głos, potrafię czytać ze zrozumieniem, czytałam wszystko do końca, ale ty to źle odebrałaś.

  tak oczy zalane tłuszczem.

 13. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:41 Odpowiedz

  Chyba lekko przeceniasz siebie, swoją "twórczość" i jej wpływ na muzykę i "niektóre kanony panujące w Polsce". Wiara w siebie to jedno i bardzo dobrze, że ją masz. Ale bądźmy szczerzy – piosenki, które wykonujesz to tzw. produkt jednorazowy, równie szybko wpada co wypada z ucha. Przydałoby się więc trochę skromności i odpowiedniej miary do tego wszystkiego – "Pink Floyd", "Queen", Kasia Nosowska, Kult czy nawet Maryla Rodowicz – to są zjawiska i postaci, które można nazwać "artystami". Ty jesteś początkującą piosenkarką o jakimkolwiek artyzmie mowy tu nie ma. Zresztą jak można samemu nazwać się "artystą"?! To jest miano, na które pracuje się przez całe życie, a prawdziwy artysta nigdy tak o sobie nie powie. Honorato – więcej klasy i skromności. I, mimo wszystko, powodzenia.

 14. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:43 Odpowiedz

  Nie potrafisz przyjmowac krytyki. Prawda jest taka, że twoje fanki to 13 letnie dzieci a żadna laska na poziomie Twoją 'fanką' nei będzie – jedynie Cię wyśmieje… jesteś pośmiewiskiem, symbolem tandety i kichy. prosisz sie o głosy, nit sam z siebie by nawet na twoje jęki nie spojrzał…

 15. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:44 Odpowiedz

  czy ciebie naprawdę trzeba wielbić na kolanach? chyba mam prawo cię nie lubić. każdy ma do tego prawo. nie podziwiam cię tak naprawdę za nic, dla mnie nie wnosisz nic, kurde no!

  nie wiedziałam, że stać cię na zwrócenie mi honoru za oczy zalane tłuszczem, uuu ;d nie spodziewałam się tego, serio.

 16. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:45 Odpowiedz

  HAHAHAHAHA WYŻEJ SRASZ NIZ DUPE MASZ! TWOJA MUZYKA TO JEDNA WIELKA KICHA, GORSZE TO NAWET NIZ CANDY GIRL. KANONY ZMIENIA TAKI BEDNAREK A TY? HAHAHA, JEDYNIE MOZESZ KONCERTOWAC NA 'DNIACH KIEŁBASY' W WĄCHOCKU

 17. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:45 Odpowiedz

  hej fajne odpowiedzi ; d
  ja mam takie jedno pytanie jeśli mozesz to na nie odp. podobnop czytasz wszystkie kom. 😉
  więc jak ci się udało być 'sławną;
  bo wiesz ja mam dopiero 12 lat i staram się iść caly czas w tym kierunku .
  licze że odpowiesz

 18. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:46 Odpowiedz

  wiesz wpisałam Black Berry curve w google i pokazało mi się wieele numerów tych komórek 😀
  a Twój się sprawdza? dobrze się pisze i dobry ma aparat? wiesz może ile ma pixeli? 🙂

 19. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:47 Odpowiedz

  Wyżej srasz niż dupę masz. Zobaczymy jak ta twoja kariera długo potrwa. Nie wybiłaś się jeszcze a odzew ,jak widać jest negatywny. Chcesz robić karierę ,w której ludzie będą negatywnie nastawieni i to będzie się pogłębiać? Jedynie jak będziesz zarabiać to na reklamach albo stojąc pod lampą. Widać jak chwila "błogości" jebnęła ci nieźle w łeb. To ,że teraz tak piszesz nic nie znaczy, bo za moment znów zobaczymy twoje prawdziwie oblicze. haah jesteś śmieszna tak samo ,jak twoja muzyka "z przekazem" .

 20. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:47 Odpowiedz

  nie jestem Twoją fanką i nie słucham Twojej muzyki ale według mnie teraz zaczynasz wykorzystywać wszytko co masz:) Życzę Ci spełnienia marzń i wogóle …Ale dziewczyny każdy artysta ma coś narzucone i nie zawsze zależy to od wykonawcy..muszą się promować i zachęcać do głosowania itp. inaczej nic nie osiągna bo co ktoś nagra piosenkę i nie będzie o tym pisał to gwiazdą nie zostanie..dla mnie to trochę dziwne tylko że raz piszesz że nie zależy Ci na sławie i piniądzacha później zaprzeczysz to ..widze że tu dziewczyny po Tobie jadą że masz przestać śpiewać ale jak masz przestać skoro się tym zajmujesz albo się uda albo nie 🙂 ale z tego co piszesz to Twoje plany idą w dobrym kierunku..powodzenia

 21. Honey 23 Styczeń, 2011 at 17:49 Odpowiedz

  miałam chłopaka, może mam, może nie

  hahaha "chwila błogości jeb*eła mi w łeb" dokładnie tak jest, ale dobrze mi się żyję z tą błogością

  dziękuję za powodzenie

 22. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:51 Odpowiedz

  'Co więcej, zawsze byłam bardzo dobrą uczennicą z wzorowymi uczniami i czerwonymi paskami.' Nie mogę zrozumieć tego zdania, tzn. tego 'z wzorowymi uczniami' 😀 Jakimi uczniami, Hon? 😀

 23. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:52 Odpowiedz

  to jest chore ….po co po niej tak jeździcie… najgorsze jest to że jak ktoś spełnia swoje marzenia a innym się ni udaję to zaczynają jeździć po innych i ich wyzywać…to jest meczące co piszecie..ta wasza krytyka spoko ale jedank ja nie umiałbym po niej tak jechać szczególnie że nie znam Honoraty 🙂 ale mimo to jeszcze raz powodzenia:)

 24. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:52 Odpowiedz

  Nieprawdopodobne jak Ci się wszystko udaje.Zazdroszcze Ci tego zaparcia i ciągłego dążenia do celu.Trzymam za Ciebie kciuki, bo nie byłoby serfowania po sieci bez codziennego czytania Twojego bloga:)
  Pozdrawiam

 25. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:54 Odpowiedz

  mogę ci jedynie pozazdrościć ładnej cery, bo sama mam ogromne problemy z trądzikiem, może Bóg mnie każe za nienawiść do ciebie?- nie wiem. doceń swoją cerę, serio, pomyśl w tym momencie, jak miło, że mam taką ładną cerę 😉

 26. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:54 Odpowiedz

  LUDZIE JAK JEJ NIE LUBICIE ALBO COŚ WAM NIE PASUJE TO TU NIE PRZYCHODŹCIE, ONA BAAARDZO DOBRZE ZNOSI KRYTYKĘ . Honey mam pytanko kiedy będzie na twoim profilu na youtubie pełna wersja MeLike ??? Chyba że już jest a ja ją przeoczyłam … JESTEŚ THE BEST <3

 27. Honey 23 Styczeń, 2011 at 17:54 Odpowiedz

  hmm no bo u nas w szkole w podstawówce do klasy 3 nie było "czerwonych pasków" tylko takie odznaki "wzorowy uczeń" 😛

  ciuchy do szkoły zazwyczaj na ostatnią chwilę

  do szkoły zawsze chodzę w spiętych, może kilka razy rozpuściłam

  ja tak samo trzymam kciuki za to co Wy robicie i za Was, bądźcie szczęśliwi

 28. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:56 Odpowiedz

  Hon ma Blackberry 8520, wiem, bo mam taki sam ;D

  Jesteś wielka. Pokazujesz to na każdym kroku i cieszę się, że się tym dzielisz. Jesteś silna i tak trzymaj! Chciałabym osiągnąć w życiu tak duży sukces jak Ty. Wszyscy mnie przekonują, że to raczej niemożliwe… Nigdy się nie poddaje, ale wiem, że ciężka droga do tego prowadzi. Zasłużyłaś na to wszystko.

  buziaki<3

 29. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:56 Odpowiedz

  O przez jakiś czas straciłam do Ciebie sympatię ale za tą dzisiejszą notkę…
  Jesteś świetna naprawdę NIE JESTEM 13nastką :] tylko 18nastką i kocham ten blog. Pokazujesz jak można urozmaicać życie, przeżywać wspaniałe doświadczenia..
  Bardzo chciałabym porozmawiać z tobą LIVE chociaż godzinkę, ale wiem że to raczej nie możliwe.
  Nigdy nie pomyślała bym że polubie kogoś tylko za bloga.. :***

 30. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 17:56 Odpowiedz

  poprostu w kazdej notce zaczynasz tylko co chwile "ale to wam jeszcze powiem" to do hu*ja pana powiedz a nie tylko mowisz ze masz jakies niespodzianki z karierą hu*j wie czym jeszcze.

 31. Honey 23 Styczeń, 2011 at 17:57 Odpowiedz

  mam nadzieję, że kiedyś się zobaczymy jakoś i będzie możliwość pogadania, ciesze się, że odzyskałaś do mnie sympatię

  buzi buzi buzi

  haha oki, trzymam kciuki za Twoją cerę

  nie rozpuszczam, bo mam mega dupne włosy

 32. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:00 Odpowiedz

  o dzięki wielkie to miłe, ale chyba nigdy nie będzie tak jak dawniej, jak ty to mówisz 'mega' mam blizny. szkoda tylko, że w tych czasach wygląd się tak strasznie liczy, jest taką wizytówką, a jak jest coś nie tak to ludzie zaczynają ci jeszcze bardziej uświadamiać, że wyglądasz jak idiotka, co się porobiło z tym światem.

 33. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:02 Odpowiedz

  piszesz że nie chcesz być celebrytką tylko artystką i to jeszcze cenioną. blogami to ty zdobędziesz (i to niekoniecznie) tylko miano celebrytki. posłużę się przykładem twojej ukochanej lady gagi. czy słyszałaś żeby ona kiedykolwiek na początku swojej kariery wypisywała jakieś głupoty na necie? to by było po prostu śmieszne! nic do ciebie nie mam i życzę ci powodzenia dlatego to piszę. twoje słowa kłócą się z czynami. pousuwaj te blogi i pokaż się na vivie i mtv to szacunek do ciebie gwałtownie wzrośnie.

 34. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:02 Odpowiedz

  Hon, wiesz, że jesteś śliczna, a włosów każdy Ci ukradkiem zazdrości. (:
  heeej, Hon, zetknęłaś się kiedyś z czymś takim jak przezwisko 'kujon'? Kurdę, strasznie mnie to denerwuje, ilekroć dostanę jakąś lepszą ocenę, to zawsze jestem tylko tym jednym, jedynym 'kujonem'. Ale przecież chcę pracować w ten sposób na własną przyszłość… A cięta riposta raczej tego nie załatwię, bo wcale dobra w tym nie jestem -.-

 35. Oliwia 23 Styczeń, 2011 at 18:03 Odpowiedz

  hey znowu. . ; d
  więc odpowiesz co robiłaś w moim wieku czy coś w tym stylu zeby być gwiazdą netu i nie tylko ? ;]
  prosze bo chyba tylko ty nie jestes taka jak inne rozpuszczone gwiazdy co myślą tylko o sobie. ty przynajmniej odpowiadasz na pytania a ja chce iść w kierunku tym co ty. powiedz mi co mam zrobić na początku w necie żeby dużo ludzi wchodzilo na str. itp.

 36. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:04 Odpowiedz

  a może zrób jakiś np. konkurs i wygraną będzie czat z tobą przez godz czy spotkanie takie krótkie wiem że może to będzie głupio wyglądało "co ty z siebie nie robisz, kto by chciał sie z tobą spotykać/czatowac" ale jestem pewna że nie jedna osoba by chciała:D

 37. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:06 Odpowiedz

  nie znam cie ale nie przypadlas mi do gustu wszystkim co robisz, blog, fotoblog, "wings" itd. Gdymym nie wchodzila raz na miesiac na twojego bloga nie wiedzialabym czy nagrywasz, czy grasz koncerty, czy istniejesz. gdybys byla gwiazda byoby slychac o tobie, koncertach itd. mam nadzieje ze zagrasz w moim miescie zebym mogla isc sie ponabijac z ciebie…

 38. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:06 Odpowiedz

  no własnie Honey, powiedz prosze jakiego podkladu używasz? pokazałaś nam podklad marki Oriflame, ale jego uzywasz zapewne dopiero od kilku dni a ja chcialabym wiedziec jakiego uzywalas wczesniej, na wszystkich zdjeciach masz nieskazitelna twarz:D Twoj makijaz jest na prawde swietny, te wszystkie docinki to zwykla zlosliwosc ludzka…mam nadzieje, ze nie bedzie dla Ciebie zadnym problemem odpowiedz:)

 39. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:07 Odpowiedz

  jak założyłaś strone że pisze sie twoje imie i nazwisko.com i nie trzeba pisać photoblog itd na końcu i że ten blog jest taki inny z nagłowkiem i wgl. ? plz odp. też chce taki ;d

 40. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:08 Odpowiedz

  Będziesz Świetna, Tak jak Ewa Farna. Ona osiagneła swój cel i marzenia. M,a talent jest znana w Polsce i Czechach… Śpiewa po Czesku i Polsku…

  Mam nadzieję ,że nie tylko bd śpiewła po Angielsku ,ale Po Polsku też ;D

  Może kiedyś z Ewą się spotkacie i cos razem nagracie?

  Było by fajnieee 🙂

  Pozdrawiam i życzę dlaszych sukcesów :))

 41. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:09 Odpowiedz

  Honey, do diabła naucz się różnicy między "także" a "tak, że" bo mam ochotę cię zabić za każdym razem gdy widzę ten błąd, nie rób z siebie głupszej niż jesteś

 42. Honey 23 Styczeń, 2011 at 18:11 Odpowiedz

  nie mam skłonności do przetłuszczania się włosów

  używałam różnych podkładów, dla mnie to raczej nie ma znaczenia, byleby kolor był ok

  no pewnie, że ściągam w szkole, trzeba sobie jakoś radzić 😛

  do szkoły robię koczka, wstaję po 7:00, szykuję się 10 minut

 43. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:11 Odpowiedz

  cd, co ty mozesz wiedziec o zyciu, masz 18 lta i za wszsystko placa ci rodzice, jezdzisz gdzie chcesz, wszystkie koncerty itd. naprawde, wkurzasz mnie dziewczyno !

 44. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:14 Odpowiedz

  Świetna jest ta forma notatek, w których odpowiadasz na pytania. W dzisiejszej notce znalazły się dwa pytania ode mnie 😛
  pzdr. :*

 45. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:15 Odpowiedz

  Hej Honey : )
  Mam kilka pytań do cb liczę na to, że mi krótko odpowiesz chociaż w kom.
  1. Jeśli chodzi o twój styl ubierania się, to inspirujesz się jakąś gwiazdą?
  2. Podoba Ci się nowa piosenka Mroza i Mariny "Wenus Mars"?
  3. Jeśli znasz Mroza to miałaś okazję osobiście poznać Marinę, lubisz ją ?
  4. Chciałabyś zaistnieś w showbiznesie, na Polskich scenach tak jak Doda i inne gwiazdy ?
  5. Podobają Ci się w ogóle piosenki Mariny, jej głos jak i styl ubierania się i bycia ?

  Pozdrawiam i z góry dzięki za odp ;).

 46. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:15 Odpowiedz

  Nie, nie podoba nam się ta forma notek, Chujnej :* Jak już pisałam twojej ukochanej koleżance, która tak jak ty powinna wystartować w konkursie na Miss Źle Dobranego Podkładu, że jesteś żałosna 🙂 Jak słucham twoich nagrań, to mi się śmiać chce. Fałszujesz gorzej niż się chyba da, poza tym, masz tak ponaciągany ten głos (żeby jakoś brzmiał), że to aż śmieszne 🙂 Kiedyś ludzie nie potrzebowali komputerów, żeby pięknie śpiewać. O tobie tego powiedzieć nie można, nie masz żadnej techniki. Jęczysz jak stara babcia, to tyle. Przykro mi, że sprzedajesz tak siebie, swoich "przyjaciół", swoje prywatne życie. PRAWDZIWI ARTYŚCI NIE UJAWNIAJĄ NICZEGO ZE SWOJEGO ŻYCIA PRYWATNEGO, NIE POKAZUJĄ SWOICH GRUBYCH CYCÓW W SAMYM STANIKU NA BLOGU ANI NIE UMIESZCZAJĄ ZAKUPIONYCH KURTEK ZA 600 ZŁ, A SĄ LUBIANI I CENIENI. NIE MÓWIĄC JUŻ O ICH MUZYCE, KTÓRA JEST PRAWDZIWYM ARCYDZIEŁEM I PRZETRWA WIELE POKOLEŃ. 🙂 A twoja to raczej takie "przeminęło z wiatrem" <3 Oby się to skończyło, bo mam cię dość, Chujnej 🙂

 47. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:15 Odpowiedz

  I ciągle nie odpisałaś jednej dziewczynie, ile miałaś punktów z próbnej matmy:) Pochwalisz się w końcu, czy to taki wstyd?

 48. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:16 Odpowiedz

  W Bravo napisałaś, że nie masz bogatych rodziców. To skąd masz pieniądze na te wszystkie firmowe ciuchy, kosmetyki, sprzęty ?? Kradniesz czy dorabiasz na boku? Bo z tego Twojego śpiewania kokosów chyba nie masz..a co chwila dodajesz zdjęcia, jakie to Ty sobie ciuchy firmowe kupiłaś

 49. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:18 Odpowiedz

  I gratuluję inteligencji twoim przyjaciołom. Wiesz, co napisała do mnie ta twoja śmieszna przyjaciółka która wygląda jak suszona śliwa? 🙂 Cytuję: (TO O TOBIE, JAKBYŚ NIE WIEDZIAŁA CHODZĄCA INTELIGENCJO) "spoko , ale (Chujnej) bedzie miała co chce i kase na wszzytsko ,a ty? skonczysz na kasie w markecie , he he pozdrawiam :D" A później wymieniła mi, że najważniejsze to dla niej NAJPIERW KASA, a dopiero potem rodzina i przyjaciele. Chcesz to zrobię skriny 🙂 Gratuluję inteligencji, widocznie jesteście już tak pojebani, że gorzej być nie może. Chętnie bym z tobą porozmawiała, i zaśmiała ci się prosto w twarz. Jaka szkoda, że nie mamy takiej okazji 🙁

 50. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:18 Odpowiedz

  Po 4. Nie mów o jakiejś nadziei, wierze, never say never, bo piosenki, radio to zasługa pieniędzy twoich rodziców.

  Boze zlituj sie .

 51. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:18 Odpowiedz

  Hej Honey:D Super jesteś jak dla mnie:D Podziwiam Cię,bo naprawdę ciężko jest pogodzić ze sobą tyle obowiązków ,które ty masz:) Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania:D Jesteś ładna,ładnie się ubierasz robisz karierę.Jak dla mnie super.Moc buziaków z Gołdapi na mazurach!!:*
  P.s czy wysyłasz autografy listem??:)
  Agata

 52. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:20 Odpowiedz

  Nie, Chujnej, nie zarabiasz na działalności internetowej 🙂 Zarabiasz na manipulowaniu pojebanymi jak ty 10-letnimi dziewczynkami, które srają codziennie przed komputerami widząc tak obrzydliwą i pustą osobę jak ty 🙂 Jesteś dla nich wzorem, po prostu. Wzorem głupiej, materialistycznej dziewczyny z źle dobranym podkładem i makijażem <3

 53. Honey 23 Styczeń, 2011 at 18:21 Odpowiedz

  no rzeczywiście to zasługa pieniędzy moich rodziców HAHAHA tylko szkoda, że ja zarabiam więcej od swoich rodziców, przestańcie poruszać temat hajsu, bo to jest żałosne

 54. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:24 Odpowiedz

  skłonności do przetłuszczania się włosów… hahaha a załatwiasz się na stojąco czy siedząco? ludzie, ogarnijcie xD niektóre z tych pytań są komiczne. a ja chciałabym spytać o Twoje usta. uwielbiam ich kolor. jakich kosmetyków używasz do nadania im tego wyglądu? bo wygląda mi to na bardziej profesjonalny makijaż niż błyszczyk w cielistym odcieniu:P

 55. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:24 Odpowiedz

  Hej Honey : )
  Mam kilka pytań do cb liczę na to, że mi krótko odpowiesz chociaż w kom.
  1. Jeśli chodzi o twój styl ubierania się, to inspirujesz się jakąś gwiazdą?
  2. Podoba Ci się nowa piosenka Mroza i Mariny "Wenus Mars"?
  3. Jeśli znasz Mroza to miałaś okazję osobiście poznać Marinę, lubisz ją ?
  4. Chciałabyś zaistnieś w showbiznesie, na Polskich scenach tak jak Doda i inne gwiazdy ?
  5. Podobają Ci się w ogóle piosenki Mariny, jej głos jak i styl ubierania się i bycia ?

  Pozdrawiam i z góry dzięki za odp ;).

 56. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:24 Odpowiedz

  No a jak myślisz? 🙂 Chujnej mówi, że nikogo nie oszukuje, a poszła tam tylko, żeby móc kupić sobie jeszcze więcej kurtałek za 600 zł 🙂 Żebyś się nie zesrała, celebrytko od siedmiu boleści. MAM DO CIEBIE JEDNO PYTANIE: KIEDY WEŹMIESZ UDZIAŁ W KONKURSIE MISS GRUBYCH UD I POMARAŃCZOWEJ MORDKI? 🙂

 57. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:25 Odpowiedz

  a możesz zdradzić nam tajniki tych zarobków?
  ciekawe to jest chciała bym wiedzieć.. poza reklamami na blogu bo to chyba nie jest aż tak płatne …

 58. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:30 Odpowiedz

  No pewnie, że by ją wyrzucili… Ona na nagraniach ma okropny głos, a co dopiero na żywo, CHUJOWA JEST I TYLE 🙂 KAŻDY SIĘ Z CIEBIE ŚMIEJE, TĘPA IDIOTKO 🙂 MAM NADZIEJĘ, ŻE TO PRZECZYTAŁAŚ <3

 59. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:32 Odpowiedz

  Ja mam pytanie z innej beczki ;p

  Mówilas ze masz 174 cm wzrostu. Chcialabym sie zapytac czy nie przeszkadza Ci to ze jak zakladasz takie wysokie obcasy to jestes wyzsza od innych? Ja sama mam tyle samo wzrostu i dla mnie to jest masakra, nawet jak mam buty na plaskim obcasie to wydaje mi sie ze jestem wieeelka. Prosze o odpowiedz na pytanie i co o tym w ogole sadzisz;p

 60. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:32 Odpowiedz

  rodzice przestali mnie utrzymywać kiedy skończyłam 16 lat, wiadomo płacą za jedzenie, mieszkamy jeszcze razem, ale resztę wydatków zapewniam sobie sama

  to cie dalej tepa dzido utrzymuja ;/ to ze se kupisz kosmetyki czy szmaty za swoje a nie kase starych nie czyni tego faktu ze starzy cie przestali utrzymywac. utrzymywac siebie sama to moge ja! bo mieszkam sama, place sobie sama za mieszkanie ,kosmetyki i ubrania,jedzenie. wiec nie myl pojec.. bo malo o tym wiesz..

 61. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:34 Odpowiedz

  CIESZĘ SIĘ NIEZMIERNIE 🙂 Posłuchaj sobie tej swojej piosenki Forever. Czy ty jesteś tak głucha (albo upośledzona, stawiam na to drugie) że nie słyszysz swoich podjazdów? PRZECIEŻ TO JEST ŻAŁOSNE, JAK MOŻNA PO PRZEROBIENIU MIEĆ TAK OKROPNY GŁOS?! Zero techniki! Idź na wokal, bo ty śpiewasz nie umiesz! Ani z ciebie fashionistka, ani tancerka… Już nie mówiąc o wokalistce, to ci wychodzi najgorzej 🙂 PRZECZYTAŁAŚ? :))))

 62. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:34 Odpowiedz

  Hej :] wiem , że ten komentarz jest jak 1 kropla w morzu . Ale mam nadzieje , że przeczytasz :] Chciałabym Ci powiedzieć żebyś nie patrzyła na ludzi którzy cię krytykują bez uzasadnienia ;p Dla mnie jesteś kimś i oby tak dalej . Jesteś młoda i stać cię na wiele . choć Już dużo osiegnęła ;] Ładna jesteś . A najważniejsze , że robisz co lubisz ;] Bardzo mi zainponowałaś . Chciałabym cię poznać . Ja Cię popraostu nie oceniam bo Cię nie znam . Chętnie bym poznała . Po tym co piszesz nie jesteś zarozumiała np : Nie robisz teledysków o sobie tylko dałaś tam zdjęcia swoich fanów . Smutno mi jest z tego powodu , że dużo osób zakłada konta z Twoim imieniem zdjęciem i naziwskiem ;] I jeszcze raz mam nadzije , że przeczytasz bo byłam bym naprawdę szcześliwa bo jesteś kimś kto może jeszcze dać "czadu" . Pozdrowienia :p

 63. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:34 Odpowiedz

  widzę że dziś masz trochę czasu i odpowiadasz w komentarzach również, także powiem Ci nie przejmuj się zazdrość z ludzi się wylewa razem z jadem bo ja rozumiem, że można kogoś nie lubić ale żeby tak dążyć do tego by kogoś zgnoić to się w głowie nie mieści – jeszcze się to obróci wobec nich niestety. Ja mam 21 lat i podobają mi się Twoje piosenki, wydajesz się być sympatyczna życzę powodzenia

 64. Honey 23 Styczeń, 2011 at 18:34 Odpowiedz

  jutro o 18:00 🙂 jak na razie wciąż można głosować na NO ONE na http://www.rmfmaxxx.pl/hopbec

  INSTRUKCJA:

  1. Wchodzimy na stronę http://www.rmfmaxxx.pl/hopbec/
  2. Patrzymy na prawo, odnajdujemy tabelkę z napisem PROPOZYCJE
  3. Odnajdujemy propozycje HONEY- NO ONE
  4. Najeżdżamy na nią myszką i po prawej widzimy: Głosuj: oraz żółty napis HOP ze strzałką w górę
  5. Klikamy HOP, następnie wpisujemy swój numer telefonu, kod z obrazka i uzasadnienie.

  Z tego co wiem, to nie ma ograniczeń w głosowaniu jeśli chodzi o ilość oddanych głosów.

  DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY JEDEN GŁOS

 65. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:35 Odpowiedz

  Ludze opanujcie sie. Nie podoba wam się to spadać. nie macie lebszych rzeczy do roboty? tylko się naśmiewać itp. weźcie się ogarnijcie. macie prawo wyrazic opinie, ale be przesady. Brawo dzieci nie mają co robić tylko piszą bezsensowne komentarze.

 66. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:35 Odpowiedz

  JUŻ SIĘ KURWA NIE REKLAMUJ 🙂 JAKBY LUDZIE NAPRAWDĘ TO POLUBILI, TO BYŚ NIE MUSIAŁA IM POWTARZAĆ I ZMUSZAĆ DO GŁOSOWANIA NA TAK OKROPNĄ PIOSENKĘ 🙂

 67. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:36 Odpowiedz

  Moglabyś powiedzieć jakich kredek ew. eyelinerow do kresek? Kiedyś widzialam jakies zdjecie gdzie mialas ladnie zrobione czarne kreski ;))

  P.S. nIE PRZEjmuj sie tymi co Ci zle zycza ;p

 68. Oliwia 23 Styczeń, 2011 at 18:37 Odpowiedz

  odpowiesz mi kiedyś ? ; p
  jak zaożyłaś tą str. i ze na nią wchodzi tyle ludzi. chcesz zebyśmy spełniali swoje marzenia więc właśnie mam szanse je spełnić ;] ale ty odp nie chcesz ; /

 69. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:41 Odpowiedz

  Przegladasz jakies blogi o modzie/ kupujesz gazet? Skad czerpiesz inspiracje dobierajac./kupujac ciuchy?

  Ćwiczysz w domu? Stosujesz jakas diete? Bo z tego co piszesz to zyjesz w biegu wiec w gre wchodza fast foody itp. Ostatnio pisalas ze zjadlas cale delicje,

 70. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:42 Odpowiedz

  Za odpowiedź na pyt. 8 – wielki SZACUN!

  Myślalam, że masz w dupie to co ludzie piszą i tak czy inaczej uważasz, że wszystko wiesz najlepiej.
  Zaskoczylaś mnie tu pozytywnie 🙂

 71. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:44 Odpowiedz

  ty masz dupne włosy ? To chyba moich nie wdziałaś xdd ja mam wręcz okropne ;p

  Ładnie pojechałaś tym dzieciom Honeyy ;****

  a ja mam siostrę, która ma 17 lat i jest fanką Honey, i co łyso wam zazdrośnicy ?

  Trzymaj tak dalej Honey, bo jesteś wspaniałą dziewczyną, mam nadzieję, że niedługo będziesz sławna niczym Miley Cyrus heh 😉

  Kiedy jesteś zazwyczaj na Gadu ? Bo mam twój nr i chciałabym z tobą pogadać <3 Odpisz ! ;*

 72. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:44 Odpowiedz

  ktoś Cię ostro krytykuje. totalnie – dzielna jestes, ja to bym szybko zwątpiła chyba.
  A na tym zdjeciu z lewej to wyszłaś jakoś jak podobna do jakiejs gwiazdy , tylko kurde nie mogę sobie przypomniec jakiej…

 73. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:44 Odpowiedz

  HONEY – CIESZE SIE ZE CZYTASZ KAZDY KOMENTARZ..
  ale przykro mi ze piosenka NO ONE jest taka a nie inna:(inna w stylu bardziej wartosciowa, chwytajaca za serce.. a ten bicik i powtarzający się refren kompletnie jest , przepraszam za okreslenie – szajsem..:( ja myslalam ze zrobisz cos pokroju hunghover – nie mowie ze masz same ballady zrobic.. ale to co jest NO ONE to jakies gówienko klubowe!..takie marne…powaznie pisze
  mam 21 lat, slucham dobrej tylko dobrej nuty!
  i dziewczyno lubie Cie..ale po cholerke mnie zawodzisz? i inne osoby???? wrrr….
  nie podoba mi sie tez ze nawolujesz do mlodych dziewczyn i manipulujesz je.. piszesz instrukcje jak glosowac, bardzo to irytuje..szkoda.
  ale trudno..eh

 74. VANHE 23 Styczeń, 2011 at 18:44 Odpowiedz

  czasem idiotko trzeba z czegoś zrezygnować..
  Ty masz powodzenie? hahahahaha .
  to ja nie wiem co chłopaki w Tobie widza, bo zawsze naturalnosc byla w cenie a Ty jestes plastikiem

 75. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:44 Odpowiedz

  nie moge czytac i patrzec na to co pisza osoby , ktore Cie obrazaja ;/ porazka jaka wielkaaa , zakochani w sobie i nie umiejacy sie pogdzicz tym ze ktos ma lepiej niz ONI.. ;/ trudno .-zycie! tak bywa! Nikt nam nie powiedział ze bedzie kolorowe od poczatku do konca.. ale nie znaczy ze maja jechac po innych… o tyle dobrze ze masz wy….. na to ;D a Tobie duzo szczescia i powodzenia! Mam nadzieje ze uslysze Twoja piosenke bujajac sie(haha) po ZG ! 🙂

 76. Dagamara 23 Styczeń, 2011 at 18:48 Odpowiedz

  Anonimowy pisze…

  rodzice przestali mnie utrzymywać kiedy skończyłam 16 lat, wiadomo płacą za jedzenie, mieszkamy jeszcze razem, ale resztę wydatków zapewniam sobie sama

  to cie dalej tepa dzido utrzymuja ;/ to ze se kupisz kosmetyki czy szmaty za swoje a nie kase starych nie czyni tego faktu ze starzy cie przestali utrzymywac. utrzymywac siebie sama to moge ja! bo mieszkam sama, place sobie sama za mieszkanie ,kosmetyki i ubrania,jedzenie. wiec nie myl pojec.. bo malo o tym wwiesz.. – już nie jej wina że ją starzy tak wychowali…

 77. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:50 Odpowiedz

  wlasnie odsluchalam twoja piosenke no one. od kiedy stalas sie zwykla prawie-techno lala? przeciez to brzmi jak wszystko inne, co leci w radiu. i gdzie ta glebia? kurde, spodziewalam sie czegos wiecej.

 78. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:52 Odpowiedz

  Anonimowy pisze…

  rodzice przestali mnie utrzymywać kiedy skończyłam 16 lat, wiadomo płacą za jedzenie, mieszkamy jeszcze razem, ale resztę wydatków zapewniam sobie sama

  to cie dalej tepa dzido utrzymuja ;/ to ze se kupisz kosmetyki czy szmaty za swoje a nie kase starych nie czyni tego faktu ze starzy cie przestali utrzymywac. utrzymywac siebie sama to moge ja! bo mieszkam sama, place sobie sama za mieszkanie ,kosmetyki i ubrania,jedzenie. wiec nie myl pojec.. bo malo o tym wiesz..

  O CO CI CHODZI? NIE ROZUMIEM TAKICH LUDZI JAK TY
  WKURZA CIE/IRYTUJE? TO PO CO TU WCHODZISZ CZYTASZ I FATYGUJESZ Z KOMENTOWANIEM?

  CO CIE W OGOLE TO OBCHODZI.. PRZECIEZ NP. NA WAKACJE JEZDZI ZA SWOJE, MOWILA O TYM WE WCZESNIEJSZYCH NOTKACH JAK NIE UMIESZ CZYTAC TO JUZ TWOJ PROBLEM ALE TU JUZ SIE NAM NIE UZALAJ

  POZDRAWIAM ;))))

 79. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:57 Odpowiedz

  nie jestem aż taką twoją fanką poprostu lubią słuchać twoich piosenek. kiedy bedzie pełna wersja piosenki Hungover. jest naprawdę niesamowita i baaaardzo lubię jej słuchać. jedna z najlepszych jakie kiedykolwiej słyszałam. szczerze mogę ją porównąć do biosenki beyonce halo.

 80. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 18:59 Odpowiedz

  powiem ci, ze twoja nowa piosenka z rmf jest calkiem niezla! szczerze to do niedawna twoj styl muzyczny wydawal mi sie jak smak wody czyli nijaki. mowa o tym sprzed kilku lat, a ten aktualny jest dobry, powodzenia, fajna nuta no one ;]

 81. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:00 Odpowiedz

  tym odpowiadaniem na pytania zwiększasz swoją więź z fanami.
  niedługo bd gwiazdą na skale światową,czy masz wtedy zamiar przestać prowadzić swojego bloga?
  widze że pisze do cb wiele antyfanów myśle że to osoby które są poprostu bardzo zazdrosne że udało ci sie wspiąć aż tak wysoko

 82. Kinga . 23 Styczeń, 2011 at 19:02 Odpowiedz

  Cześć Honey! 🙂 .
  Jestem naprawdę bardzo zachwycona Tobą i tym co robisz . Realizujesz swoje marzenia a nie każdy jest gotów zebrać się i włożyć tyle starań by móc robić to co się kocha .
  Piosenki jak na początek swojej kariery masz bardzo dobre a mi ciężko zaimponować, więc bardzo Cię podziwiam .
  Mam tylko nadzieję, że te negatywne komentarze jakie niestety otrzymujesz Cię nie ruszają!
  Ludzie są zazdrośni, że ktoś ma talent i chęć do realizacji marzeń! . ( mam nadzieję, że przeczytasz mój komentarz )

  TAK DALEJ!
  POZDRAWIAM! 🙂

 83. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:10 Odpowiedz

  Wiesz zaprzeczasz sama sobie odnośnie sławy hehe. + jesli uważasz ze Me like , No one ma jakąś głebie to ty na serio jesteś strasznym pustakiem. Jednak sie nie myliłam . Szkoda

 84. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:12 Odpowiedz

  Te twoje odpowiedzi są tak idealne, że aż nierealne. Nie próbuj na siłę promować się na "ideał", bo jesteś przez to niewiarygodna. Pokaż się ze strony normalnej nastolatki, a nie kobiety doświadczonej wiekiem, bo tracisz na wiarygodności.

 85. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:17 Odpowiedz

  Pierwszy raz komentuje.
  O Tobie jako piosenkarce dowiedziałam się dopiero we wrześniu widząc konto na nk. Prędzej kojarzyłam Cię ze zdjęć z Patrykiem P. którego znam osobiście 🙂 I troszkę się zdziwiłam bo na myśl mi nie przyszło, że idziesz w wielki świat.

  Co do NO ONE to najlepsza piosenka w Twoim wykonaniu, pozostałe ujdą w tłoku. Z chęcią wysłucham kolejnych z płyty 🙂 Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko 🙂

 86. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:18 Odpowiedz

  dawaj outfit'y częściej !
  masz fajny styl. 😉
  i bez obrazy ale wole oglądać jak dobierasz ciuszki niż cię słuchać.
  pzdr. 😉

 87. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:19 Odpowiedz

  powiem szczerze ze nie jestem Twoją fanką ale podziwiam Cie bo nie każdy w Twoim wieku ma tyle odwagi i samo zaparcia w dążeniu do celu cieszę się ze jest ktoś w Polsce taki jak Ty i moze zmobilizujesz Polską młodziez do działania bo nie sztuką jest oczerniać kogoś w komentarzach ale wziąć sie w garść i osiągnąc coś te wszystkie osoby które Cię oczerniają poprostu zazdroszczą i tyle a po za tym to że ma kase ubrania gadżety i kosmetyki to nie jest przestępstwo życzę Ci realizacji wszystkich marzeń i jak zostaniesz światową gwiazdą to nie zapomnij gdzie się urodziłaś:) dziadkowie walczyli z faszyzmem rodzice z komunizmem my musimy walczyć z ludzką głupotą i zawiścią pozdrawiam:) Paulina

 88. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:19 Odpowiedz

  sluchaj chcialam sie ciebie zapytac czy masz moze probem z wypadaniem wlosow? ja sama mam taki problem i chialabym sie ciebie poradzic jakich specyfikow uzywasz i czy dzialaja:( chcialabym miec takie wlosy jak ty.

 89. BGirlMarta 23 Styczeń, 2011 at 19:23 Odpowiedz

  Właśnie też byłam ciekawa (fajnie ze jest to pytanie i odp na nie) czy nie miałaś czasem ochoty po tej całej negatywnej energii od części czytelników, powiedzieć odpie**olcie sie ode mnie xd hahah xd ale masz rację, jak chcesz się rozwijać muzycznie i swoją kariere w tym kierunku (oczywiście w pozytywnym sensie pisze o karierze) to dobrze, że nadal prowaszisz swoje strony, dążysz konsekwentnie do celu i w ten sposób uododparniasz sie na tą całą falę złych emocji. pozdrawiam 🙂

 90. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:28 Odpowiedz

  hej 🙂 śledzę Twoje internetowe poczynania już od roku i to mój pierwszy komentarz , bardzo trzymałam za Ciebie kciuki przez cały ten czas i naprawdę wydawałaś i wydajesz mi się osobą którą ma poukładane w głowie , miałam nadzieję że Twoja działalność twórcza przybierze zupełnie inny obrót , że będzie ambitniejsza..Niestety zawiodłam się na Twej muzyce. Liczyłam ze taka inteligenta osoba jak Ty , której niektóre notki wywoływały u mnie nie małe emocje (pozytywne rzecz jasna) , bedzie artystką która wszyscy zapamiętają na długo , słuchałam Twych ostatnich piosenek i było mi naprawdę bardzo przykro ,ze one może i teraz beda na wysokiej pozycji w notowaniu radia RMF , ale za 5 lat zostaną włożone miedzy utwory innych wykonawców tego typu. Kurcze żalę się, ale jakoś nie mogę sie z tym pogodzić. Chciałabym zebyś wiedziała ze bardzo szanuje Cie jako osobę , ale niestety nie Twoja muzykę . Bo możesz stworzyć coś naprawdę pięknego ! Na dzień dzisiejszy nie moge powiedzieć "jej ta piosenka jest piękna" , lecz co najwyzej "spoko". Mam nadzieje , że nie odbierzesz źle tego komentarza , bo nie pisze go po to żeby Cie nim w jakis sposób obrazić. Pozdrawiam 🙂

 91. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:31 Odpowiedz

  czy blog miile to fake? ma z Tobą zdjęcia, pisała o Tobie i bardzo się tego wypiera chociaż wiadomo że fake. Może Ty ją w końcu zgasisz?

 92. Asia Górska 23 Styczeń, 2011 at 19:35 Odpowiedz

  o matko, ile nienawiści i zazdrości. Bardzo cieszę się z tego,że znasz swoją wartość i nie bierzesz tego do siebie. Zresztą, pisałam to już nie raz. Ale wiedz,że osoby inteligentne, myślące logicznie, nigdy nie będą Cię oceniać w sposób negatywny. 🙂

 93. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:40 Odpowiedz

  hej Hona!!mam jedno pytanie mieszkam koło wrocka i bardzo też chciałabym zrobić kariere w show biznesie ale nie jako piosenkarka…..Czy wiesz może jakie są castingi we wrocku albo okolic???jeśli możesz to napisz na mój email d.manasterska@wp.pl……………..Z góry dzięki!!!

 94. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:41 Odpowiedz

  Honey, nie pisze tego złośliwie,ale : Zrób porządek ze swoimi paznokciami. Każdy ma inny kształt,są nie równej długości.Skoro marzysz o karierze, musisz liczyć się z tym,że takie drobne sprawy będą zauważane.Kosmetyczka ładnie ci je wymodeluje, wytnie skórki i pomaluje. Wizyta kosztuje ok. 30-40 zł. Myślę,że nie jest to dla Ciebie MEGA wydatek. ;p

  I proszę,popracuj nad pisownią. Niektóre z twoich zdań są niegramatyczne,często nie mają sensu,a o interpunkcji już nie wspomne. Może zanim wstawisz swój wpis, może daj do sprawdzenia poprawność? Jeżeli marzysz o wielkiej karierze profesjonalizm jest NIEZBĘDNY 😉

  Nie piszę tego ze złości,tylko z troski,ponieważ takie niedociągniecia (może i drobne) rażą w oczy.
  Pozdrawiam Cieplutko ;** ,
  Lots of Love,
  M.

  P.S. W jaki sposób mogłabym zdobyć Twój autograf ze zdjęciem? To dla mnie bardzo ważne. Liczę na odpowiedź.

 95. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:46 Odpowiedz

  Bardzo cię lubię i chciałabym twój autograf. Widziałam, że napisałaś komuś, że może wysłać do ciebie e-mail z tytułem "AUTOGRAF". To w jaki sposób to zrobisz? Wysyłasz e-mailem czy jak?
  Jeszcze mam pytanie, chodzisz z Pati do tej samej klasy w szkole?

 96. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:51 Odpowiedz

  Hon . ! Bardzo zależy mi na tym abyś odpowiedziała na ten apel ! To jest link na mój fbl z ważną notką .http://www.photoblog.pl/oolluunniiaaxd Wiem że twoje profile na różnych portalach biją rekordy popularności , a więc proszę pomóż Kubie . Wklej to zdj razem z skopiowaną notką na swojego fbl albo blooga . Dla ciebie to 5 min . Dla niego może całe życie . Myślę że nie odmówisz takiemu bezbronnemu stworzonku … OLA :*

 97. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:51 Odpowiedz

  A czujesz , zazdrość ze strony rówieśników o co kolwiek np. choćby że ci się wszystko tak udaje lub że po prostu jesteś np ładna ?
  Wgl. miło dzisiaj było z tobą tak ,,rozmawiać " że wiesz odpisywałaś na komentarze więcej takich razy buzi buzi buzi

 98. J. 23 Styczeń, 2011 at 19:52 Odpowiedz

  Ludzie, przestańcie po niej jeździć ;/ Krytykę można wyrazić w kulturalny sposób, bez używania wulgaryzmów czy wyzwisk. To strasznie prymitywne, wypisując takie głupoty prezentujecie to samo co ona w tych ,,sŁiT" noteczkach.

  Większość ma rację, to prawda, bo ja także jestem zniesmaczona patrząc na coraz to ,,śmielsze" poczynania Honoraty. Ale przecież można napisać o tym w cywilizowany sposób!

  'Wingsy' , 'kariera' , 'spełnianie marzeń' , 'prawdziwa muzyka'… Są gusta i guściki, ale wątpię żeby ktokolwiek przy zdrowych zmysłach nazwał sieczkę produkowaną przez Justina Biebera MUZYKĄ. To trochę kompromitujące, że dziewczyna, która chce coś osiągnąć w tej branży podnieca się idolem 9cio latek. Słyszałaś kiedykolwiek o takich zespołach jak choćby Dżem, Happysad czy Pidżama Porno? (O zagraniczne aż boje się zapytać) Dziwisz się, że nikt nie ma do Ciebie szacunku, skoro tak niewiele sobą reprezentujesz? Czytając te brednie można wywnioskować, że jesteś okropnie zapatrzona w siebie, manipulujesz 'fanami' i aż ociekasz fałszem. 'Spełniam marzenia, jestem boska! ' – to te naiwne nastolatki je spełniają, bo dzięki nim ciągniesz niezłą kaskę. Wykorzystujesz swoich czytelników, nie masz klasy ani honoru. Ale za jakiś czas te dziewczynki dorosną i przejrzą na oczy. Co wtedy zrobisz? Na początku postępowałaś inaczej, byłaś taka prawdziwa, pełna zapału… Wiele ludzi Cię podziwiało. Jednak z biegiem czasu tzw. ,,sodówka" uderzyła Ci do głowy, diametralnie się zmieniłaś i teraz dla większości jesteś nikim. Kolejna celebrytka,o której za kilka miesięcy wszyscy zapomną. Tego chciałaś? To te Twoje ,,marzenia"? Nie życzę Ci źle, wręcz przeciwnie. Więc może zacznij w końcu przyjmować krytykę i zrób coś ze sobą, póki nie jest za późno.
  Mam nadzieję, że dodasz ten komentarz i odpowiesz na moje zarzuty – przekonaj mnie, że się mylę.

  Pozdrawiam i życzę prawdziwych sukcesów (najwyższy czas, żebyś zaczęła je odnosić)

 99. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 19:56 Odpowiedz

  SŁUCHAJ!
  Wejdź na ten filmik Lady Gagi do Scheisse i zobacz co tam jest napisane!
  Znane z: honorata-skarbek.com
  spośród wszystkich narodowości, dodań na blogi, portale plotkarskie TO WŁAŚNIE Z TWOJEGO BLOGA WESZŁO NAJWIĘCEJ!
  ja jestem tym podjarany…! ;**
  wierze teraz w słowa "Impossible is nothing"!
  RAZEM NISZCZYMY ZASADY! ;DDDDD

 100. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:11 Odpowiedz

  odpowiedz mi tylko na jedno pytanie: jaka jest wg Ciebie głębia czy przesłanie Twojej piosenki 'No One'? Tak z ciekawości pytam, czy jest tam zawarty jakiś głębszy intelektualny czy emocjonalny sens, bo może ja go nie dostrzegłam w zlepku zdań z zagranicznych dennych popowych piosenek

 101. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:18 Odpowiedz

  piszesz o świadectwie z paksiem, które ma się od 4,75, uważasz się za inteligentna, b. poukładaną uczennicą i efektem tego jest średnia 3,4 ? ja chodzę do najlepszego lo w mieście, województwie również, i mam mimo wszystko lepszą średnią, poza tym uczęszczam do szkoły i nie wmawiam sobie co tydzień chorób, tylko po to by poleżeć w domu, wstać o 14, skopiować styl innych znanych w europie bloggerek i poużalać się nad swym rozpaczliwie żałosnym życiem, ojj sorry zapomniałam Ty masz życie jak w Madrycie. jesteś gwiazdą wszech czasów, wykorzystujesz naiwne 13, 14 dla własnych korzyści. Jesteś żałosna, mam nadzieję, że nigdy nie zaistniejesz, jeśli Twoje piosenki coś dla Cb znaczą, to jesteś nic niewartościową osobą, one nie mają przekazu, są puste tak jak Ty, i ten Twój wyidealizowany świat. Twoje "piosnki" to jeden wielki bełkot.

 102. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:19 Odpowiedz

  gdybym nie wiedziała, że ty śpiewasz No one to pomyślałabym na 100% że to Mandaryna… smutne. Komercja bezsens bezsens i jeszcze raz bezsens rozczarowałaś większość fanów!

 103. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:23 Odpowiedz

  dziewczyno przecież widać że połowe (jak nie wszystkie) z tych pytań Ty wymyśliłaś ;D Fajnie zadawać sobie pytania i na nie odpowiadać 😉

 104. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:30 Odpowiedz

  Jeśli naprawdę czytasz komentarze, to zatytułuj następną notkę tak: "there's no life before coffee!", zobaczymy, czy jest tak, jak zapewniasz (w co kompletnie nie wierzę)

 105. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:30 Odpowiedz

  może chcialabyś sprzedać spódniczkę Tally Weijl, którą masz w notce z 15 lutego 2010r lub katanę S.Olivier która zdaje się również jest w tej samej notce ? ;>

 106. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:34 Odpowiedz

  suka. Czemu nie zatwierdzasz negatywnych komentarzy ? myślisz, że jesteś taka fajna ? Dziewczyno weź się ! Wyglądasz jak dziewczyna z go go tańczaca na barze a nie kurde gwiazda ! Jak ty sie ubierasz ?! jak zwykła szmata, dziewczyna lekkich obyczaji. Weź ! Wyglądasz żałośnie, a Twoje kolczyki w nosie.. y… nie wiem czy masz gospodarstwo ale jeśli nie masz to możesz założyć, już nawet będziesz mieć zakolczykowaną krowe 🙂 z wydojeniem nie będzie problemu 🙂 jest wielu mężczyzn pragnących wyruchać dziewczynę z ulicy 🙂 Te twoje wyp. na yt straszne -,- Jesli nie wiesz co to jest masakra to nie używaj takiego słowa. Bo jesli dla Ciebie 'masakra' to np. że telewizja zwaliła ci sie na chate to jesteś w wielkim błędzie straa krowo ! Masakra to był p. 11 kwietnia 2010r. Weź się zastanów co robisz a później udawaj słynna gwiazdkę ktora niestety ale nie jesteś! Dużo Ci brakuje. Przed wszystkim mózgu ! 🙂 Pozdrawiam i życze miłego dnia. Zaakceptuj komentarz może ktoś jeszcze myśli tak jak ja i co najmniej 3/4 wielkopolski 🙂 Pozdrawiam. Monika N.

 107. Niegrzeczna 23 Styczeń, 2011 at 20:42 Odpowiedz

  Ona w X Factor? Tam się śpiewa, a nie wypisuje bredni na wszystkich dostępnych w tym kraju portalach społecznościowych 🙂 Poza tym, gdyby Honey dostała się do X Factor, to pomyślmy, jak miałyby się poczuć (gdyby kiedykolwiek usłyszały w ogóle o czymś takim, jak polska edycja X Factor) Leona Lewis czy Alexandra Burke, która za pierwszym razem przecież nie przeszła castingów!

  A tak odbiegając od tematu… Honorato, czy nie myślałaś o zmianie pseudonimu? Myślałam, że Candy Girl nie znajdzie godnej przeciwniczki w konkursie na najidiotyczniejsze pseudo w polskim przemyśle muzycznym, a tu proszę, Honey to konkurentka jak się patrzy! 😀

  Honoratko, akceptuj moje komentarze jeśli naprawdę je czytasz, bo przecież nie obrażam Cię, to tylko konstruktywna krytyka, którą ponoć świetnie znosisz?
  Pozdrawiam :))

 108. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:45 Odpowiedz

  właśnie stwórz coś polskiego mniej popowego tak dla odmiany. ciekawie słucha się ciebie w spokojniejszych piosenkach. lepiej pokazujesz w nich to co potrafisz. na następnej płycie czekam na chociaż jedną balladę;)

 109. Jula 23 Styczeń, 2011 at 20:46 Odpowiedz

  Cześc , Wiecie co naprawde nie chce nikogo obrażac ale jeśli skoro , wchodzicie tutaj tylko po to , żeby się pośmiać i bys wkurzonym na kogos kto spełnia swoje marzenia !? To po co tu wchodzicie ? Tylko dodajecie , większość wświetlen dla Honey : )
  Naprawde , moim zdaniem Honey powdziwiam cie , za tą wytrwałośc i dązenie , do swoich marzen : )
  Mam nadzieje że zobaczysz ten komentarz : )
  Legnica , JUla :-*

 110. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 20:47 Odpowiedz

  Piszesz, że fani są dla Ciebie wszystkim, i że zrobisz dla nich wszystko ale jednak jak Cię o coś poproszą to nawet nie odpiszesz, nie mówiąc już o udzieleniu pomocy :] pogratulować

 111. chocholatte 23 Styczeń, 2011 at 21:06 Odpowiedz

  Ale wy ludzie jesteście nie ogarnięci. Skoro jej nie lubicie to po jakie licho wchodzicie na jej bloga czy inne strony ? To jej sprawa ile zarabia, czy rodzice ją utrzymują, czy ma chłopaka i tak dalej.
  Nie sądzicie, że to fajnie jeśli rodzice przyczyniają się do tego by ich dziecko spełniało swoje marzenia ? Bo jak dla to dobrze o nich świadczy. Wspierają ją w tym co robi w tym do czego dąży.
  Wasze komentarze świadczą o tym, że zazdrościcie jej tego, że spełnia swoje marzenia. Każdy ma prawo do realizacji marzeń, nawet Ty Dagmara.

  Przestańcie ją krytykować, bo ona wam nic złego nie zrobiła. Nikt Wam przecież nie każe słuchać jej piosenek ani na nią głosować. Proste.

  Ja Ci Honey życzę powodzenia 🙂

 112. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:09 Odpowiedz

  Chyba sobie żartujesz,czytają tą notkę zapadałam w coraz większe napady śmiechu.

  Światowa Gwiazda!!
  Nie jesteś nią nawet w Polsce a twoje fanki są w przedziale wiekowym<8-11 lat>

  Pozdrowienia Greg ;3

 113. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:16 Odpowiedz

  kim ty w ogóle jesteś? pustą egoistką. mówiąc, że zarabiasz więcej od swoich rodziców, okazałaś totalny brak szacunku dla ich prywatności. czytając twoje odpowiedzi z komentarzy od razu widać, że kasa zrobiła ci z mózgu sieczkę.

 114. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:17 Odpowiedz

  Hej 😉 A ja wypowiem się obiektywnie, nie tak jak niektóre osoby nade mną, które najwyczajniej Ci.. zazdroszczą! O czym na szczęscie doskonale wiesz 🙂
  Nigdy nie przekreślam nikogo od razu, najpierrw chce dobrze poznać tę osobę a potem dopiero wyrobić sobie zdanie na jej temat. Tak tez było z Tobą. A wiec moje zdanie na Twój temat jest takie:
  Wydajesz się mega sympatyczna w realu. Fajne jest też to, że dla swoich fanów jesteś taka otwarta, dzielisz się z nimi swoim życiem. I wiesz co? Mi naprawdę podoba się Twój głos, myślę, ze mogłabyś zrobić niezłą karierę. Ale, jest jedno ale, żeby nie było tak różowo 😀 Swietnie wypadasz w coverach, tam naprawdę widać, co potrafisz. Wniosek> Twoje piosenki są, hmm, dośc słabe! Nie wiem, czy piszesz je sama, czy ktoś inny, ale myslę, że powinnaś w nich postawić bardziej na pokazanie swoich umiejętności. Z dużą ciekawością czekałam na "No One", miałam nadzieję na coś innego, "świeższego". Jednak zawiodłam się… 🙁
  Podsumowując (rozpisałam się, przepraszam ;): jesteś fajna, masz fajny głos, popracuj tylko nad repetuarem 🙂 postaw na trochę więcej naturalnosci, ogranicz te rozmaite syntezatory, a wtedy z przyjemnością kupie Twoją płytę 😉
  Mam nadzieję, że przeczytasz te moje wypociny i trochę nad tym pomyślisz 🙂
  Pozdrawiam Cię i szczerze życzę powodzenia,
  Gosia 🙂

 115. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:29 Odpowiedz

  Honey..hMM szczerze odzyskałam miłośc do Cb..zwłaśzcza wtedy kiedy zaczęłas znów opisywać dzien itp. I ucieszyło mnie ,ze znów odpisujesz na komentarze..Już myślałam ,ze bd dodawac same krótkie notki ..bo to niestety coraz bardziej mnie odpychało..ale mam nadzieje,ze znowu bd mogli zyc twoim życiem bo to na prawde było cool;P Nie wiem czy czytasz..ale hmm..odpisz czy bd opisywac swoje dni,jak je spedziłaś itp?wiem wiem opisujesz ale krócej niż keidys i tak byle jak

 116. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:31 Odpowiedz

  Jestes nie samowita. jestes wspaniałym człwiekiem .trzymam za Ciebie kciuki :*****
  jestes bardzo pracowita , i zasługujesz na wszytko co naj :))))

  Dużo ludzi pisze o tobie negatywnie , nie wiem dlaczago ?? jeżeli jestes niby taka (…..) to nie wiem niby (wnioskuje że czesto whcodzą na twoje strony> po co wchodzą na twoje strony, wydaje mi się ze po prostu ci zazdroszczą .

  więc wiara : ogarnijcie się to wtedy pogadamy !!!!

  Buziole :*

 117. Pattie_f3 23 Styczeń, 2011 at 21:31 Odpowiedz

  Powiem szczerze. (Choć wiem że mi nie odpiszesz.. xd No ale… )Po prostu dziwię się że teraz nagle nienawidzisz różu. Dlaczego? Nie chcę zrobić z Cb Paris Hilton czy dawnej Dody, ale po prostu mnie ciekawi. Na twojego bloga wchodzę już od b. dawna, jeszcze zanim stałaś się naprawdę sławna, coś jest w Tobie, co mi się podoba… może to, że wierzysz w siebie i dążysz za swoimi marzeniami… czego mi (szczerze 🙁 ) brakuje…
  Co do różu to właśnie niedawno pisałaś o notebooku czy laptopie, że wolisz ten odcień niż różowy bo go nie znosisz, potem zmieniłaś że nie lubisz różu pod jaskrawą postacią. W poprzednim poście napisałaś, że możesz go mieć tylko na paznokciach. A kiedyś miałaś np.: różową sukienkę czy dodatki……….. 🙂 A "NO ONE" świetna.. podoba mi się 🙂

 118. PEYTON 23 Styczeń, 2011 at 21:33 Odpowiedz

  Hi Honey,
  I myself am a blogger and musician an I attend a music college in London. What advice would you have for me to gain more readers and fans. Did you do any special way of promotion or anything? 🙂 much love! you're sooo talented!

 119. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:34 Odpowiedz

  174 to dla was wysoka? ;>
  Hmmm chcialabym miec tyle bo ja mam…. 180 cm :/
  To jest dopiero przesrane. Zwlaszcza ze kocham wysokie szpilki.
  Jedyne czego zazdorszczę Honey i innym dziewczynom do 175 cm jest WZROST! ;]

 120. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:38 Odpowiedz

  GDZIE MOŻNA ZOBACZYĆ TWOJE ZDJĘCIA Z SESJI ???????

  BARDZO BYM CHCIAŁA JE ZOBACZYĆ, BO JAK WIDZIAŁAM NA TWOIM PHOTOBLOGU KILKA TO MEGA MI SIĘ PODOBAŁY.

  Z GÓRY DZIĘKUJE :*

  MI TEŻ BARDZO ODPOWIADA TAKA FORMA NOTATEK JAK DZIŚ ZAPROPONOWAŁAŚ 🙂

 121. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:41 Odpowiedz

  "Nie potrafisz przyjmowac krytyki. Prawda jest taka, że twoje fanki to 13 letnie dzieci a żadna laska na poziomie Twoją 'fanką' nei będzie – jedynie Cię wyśmieje… jesteś pośmiewiskiem, symbolem tandety i kichy. prosisz sie o głosy, nit sam z siebie by nawet na twoje jęki nie spojrzał… "

  Co za bullshit, ile jadu jest w tym człowieku. Skoro jej tak nie lubisz to po co tracisz swój 'cenny' czas na bezsensowne rozpisywanie się ? Dowartościowujesz się tym ? Nie lecz swoich kompleksów rzucając 'mięsem w innych'. Jeśli chodzi o wiek ludzi czytających ten blog, to skąd pozyskałaś informacje, że są to same 13latki ? Prowadzisz jakieś statystyki ?:D Ja 13 lat skończyłam bardzo dawno temu. Wchodzę na tego bloga, ponieważ miło mi patrzeć jak Honorata potrafi spełniać swoje marzenia, lubię jej styl i wskazówki które udziela swoim czytelnikom.

  Pozdrawiam Honoratę ;P
  Mono.

 122. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:45 Odpowiedz

  zastanawiam się, dlaczego stałaś się błagającą o głosy fanów gwiazdką, kiedyś myślałam że jesteś w porządku, ale teraz nie mogę czytać twoich notek- make my myspace explode, kocham was honeys, I love you po tysiąc razy, rakieta z napisem no one, głosujcie, głosujcie, bo was kocham, żeby tylko się wybić jak najwyżej,trochę skromności, jeśli ktoś będzie chciał to i tak zagłosuje.

 123. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:48 Odpowiedz

  O jaaa… ale ci srają :/
  Wiesz mi akurat twój głos sie nie podoba bo powaznie jest tyle lasek co mają prawdziwy talent do spiewania i nie tylko… A ty się wybiłaś dzięki swojej stronie internetowej bo gdyby nie to no to wątpie czy ktokolwiek chcialby z tobą podpisac kontrakt zeby cie wypromowac. Niestety ale ta POLSKA jest zakłamana !!!!!!!!!
  Takie jest moje zdanie ^^^
  Twój singiel "no one" w prawdzie rzeczy jest fajny zajebiście wpada w ucho ale ile czasu Ci ludzie musieli sie napracowac zeby przerobic twoj głos zeby było wszystko idealne ?? Osz w morde :O napewno sporo czasu ;]

  PRZECZYTAJ I STWIERDZ SAMA, W SUMIE TY JUŻ WIESZ CZEMU SIĘ WYBIŁAŚ ALE TO Z PEWNOŚCIĄ ZOSTAWIASZ DLA SIEBIE !

 124. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:54 Odpowiedz

  Uwierz mi, że prawdziwi artyści, która chcą tworzyć muzykę, a nie chłam bez przekazu nie pchaliby się do komercyjnego radia 😐
  Czy słyszałaś, żeby w takim radiu puszczali piosenki Hey , Kasi Nosowskiej? No zdarzyło się kilka razy z tego co pamiętam, ale to jest prawdziwa ARTYSTKA i prawdziwa MUZYKA. Tego nie puzczają w radiu dla mas. Tak samo z innymi zespołami, których nie chce mi się wymieniać.
  Prawdziwa praca to gdybyś nie zakładała tysiąca blogów, pchała się gdzie popadnie, a ciężko pracowała.

  Sorry, ale to co mówisz jest nieprawdą, profanujesz prawdziwą muzykę.

 125. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:56 Odpowiedz

  Poza tym wątpię że twoja muzyka utrzyma się na rynku dłużej. No 1 płytę może jeszcze twoje szalone fanki kupią, ale potem… zapomną. Prędzej czy później. Nie wróżę ci długiej kariery, chyba że sprzedasz się w brukowcach

 126. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:57 Odpowiedz

  Honey. mam pyatnie jeśli chodzi o ten konkurs Blenda mend . piszesz że wygrało 6 osób a podałas tylko jedną . to kto to jeest te pozostałe 5 osób , bo juz sie pogłubilam .

  Pe.es: mogłabyś organizować więcej takich konkursów , wiem że masz dużo obowiązków , ale pewnie nie tylko ja byłabym ci bardzo wdzięczna . bo wiadomo że duża frajda jest podczas takiego konkursu ;d
  : masz niesamowity głos 😀
  buziaki :*

 127. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 21:59 Odpowiedz

  MAM PYTANIE KIEDYS DAWALAS NA FACEBOOK O TAKIM PSIE "KUBA" PROSIŁAŚ O POMOC DLA NIEGO A MOJE PYTANIE JEST TAKIE :

  CZY TY MU POMOGŁAŚ ?

  POWIEDZ ! NIE CHODZI MI W JAKI SPOSÓB CZY TYLKO W OGÓLE POMOGŁAŚ ?

 128. nelka 23 Styczeń, 2011 at 22:00 Odpowiedz

  przejrzałam komentarze i oprócz tego że się troche pośmiałam ( oczy zalane tłuszczem itp XDD ) To wyczytałam że rano przygotowujesz się w 10 min ;OO no to podziwiam ;D Mi to zajmuje 30 min. Makijaż, włosy i ubranie się. I do tego drugie 30min na względne dojście do siebie, śniadanie i soczewki. To jak się malujesz do szkoły? Tylko rzęsy i podkład? Ja to już sie tak przyzwyczaiłam do eyelinera że nie umiem bez niego i co ranek muszę się bawić w robienie kresek. Zamiast pospać dłużej to ja się zrywam o cudownej 6.30. Miło^^

 129. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 22:16 Odpowiedz

  Kuurde naprawdę zazdroszczę Ci masz naprawdę super życie, ale nie jest to jakaś chora zazdrość, bo wiem, że sama sobie na to ciężko zapracowałaś. Od dłuższego już czasu śledzę Twoją działalność internetową i na podstawie Twoich notek można było wywnisokować, że jesteś bardzo inteligentną dziewczyną, masz dobre serce i jesteś niesamowicie silna nie jedna osoba po takich złośliwych komentarzach zazdrośników by się załamała i jak to dobrze powiedziałaś wylądowałaby w wariatkowie wiem coś o tym bo sama miałam niemiłą sytuację w szkole po jednej imprezie po której cała szkoła huczała od plotek i te durne docinki myślałam, że tego nie zniose, ale udawałam, że mnie to nie rusza a w domu ryczałam jak głupia naszczęście jestem już w liceum w mieście i jest juz dobrze..nie wiem nawet co Ci napisać zastawnawiam się w ogóle po co piszę Ci te smuty..bardzo chciałabym mieć taką przyjaciółkę jak Ty niestety nie mam, bo mam uraz po tym jak dowiedziałam się, że moja 'przyjaciółka' wyjawia moje sekrety i obmawia mnie za plecami starsznie mnie to zabolało, bo chyba nie ma nic gorszego od tego kiedy osoba której ufasz robi Ci takie świństwo..kiedy czytam Twoje notki to czasami czuje się jakbym czytała siebie, uwielbiam Twój styl i jak Ty kocham buty na wysokich obcasach niestety mieszkam na wsi i jak w takich wyjde jestem wytykana palcami, chociaz w sumie juz sie do tego przyzwyczaiłam i mam to w d*pie co sobie o mnie myślą…strasznie chciałabym Cię spotkać i porozmawiać z Tobą chociaż chwilkę ostatnio nawet dwie noce pod rząd śniło mi się, że Cię spotkałam raz w Mielnie na wakacjach a drugi raz akcja toczyła się u mnie w domu dziwne trochę to było…ok ja już Ci nie pisze tych głupot jak już wspomniałam nie wiem czemu Ci to piszę na koniec życzę Ci wszystkiego dobrego i spełnienia wszystkich marzeń…Trzymaj się ;* M.

 130. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 22:21 Odpowiedz

  Gdy czytam te negatywne komentarze, mam ochotę walnąć się patelnią w łeb. Ludzie nie patrzą na to jakim jesteś człowiekiem, ale na to co robisz. Rzadko kiedy można spotkać tak wartościowego człowieka, jakim Ty jesteś. Przyznaję się bez bicia, że słyszałam Twoje zaledwie tylko 2 piosenki, jednakże bardzo Cię cenię!

  Pozdrawiam, Daria

 131. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 22:32 Odpowiedz

  NO ONE rozczarowało mnie jeszcze bardziej niż Twoje poprzednie piosenki, przykro mi to mówić.
  Wkurzasz się, że ludzie komentują, że `jęczysz` ale tak niestety jest.

 132. Raspberry 23 Styczeń, 2011 at 22:39 Odpowiedz

  Hmm.. raz Cię lubię, raz nie, Twoje odpowiedzi na pytania dzisiaj rozłożyły mnie na łopatki, negatywnie ale za to odpowiedzi na komentarze niektórych chamów, są tak imponujące, ten spokój, opanowanie i riposta, dasz sobie radę w tym świecie kobieto! Masz fajny, czysty głos, twórczością się nie zajmę, bo nie mój styl, nie moje klimaty. W każdym razie wygadana jesteś a to się również w życiu liczy.
  Pozdrawiam 😉

 133. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 22:44 Odpowiedz

  Jeśli chętnie odpowiadasz na pytania czytelników to mam ich kilka:

  1. Czy dostajesz jakieś pieniądze za prowadzenie bloga, reklamy tu umieszczone itp?
  2. Dlaczego piosenka "No one" odbiega od stylu innych piosenek? Ze względów komercyjnych?
  3. Dlaczego odpowiadasz tylko na niektóre pytania? Od czego to zależy? Tylko nie mów że brak czasu, bo jak już odpisujesz tutaj to niektóre pytania po prostu omijasz i przechodzisz do następnych.
  4. Myślę, że kiedyś miałaś więcej fanów, z czego to wynika?
  5. Czy dostałaś jakieś pieniądze za polecenie kosmetyków oriflame?

  Nie będę Cię obrażać, bo to nie o to chodzi. Każdy ma prawo mieć swój gust i swoje marzenia, jednak mam wrażenie że spełniasz je (jak już mówili inni) wykorzystując swoich fanów. Kiedyś byłam Tobą zachwycona, a teraz zaczynam dostrzegać Twoją arogancje i fałsz. Nie wiem z
  czego to wynika. Może myślisz, że już tyle osiągnęłaś, że nie potrzebni Ci fani z internetu, bo spełniłaś swoje marzenie i wybiłaś się (dzięki nim)?

 134. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 23:16 Odpowiedz

  NO ONE to świetna piosenka !!! Na początku wcale mi się nie spodobała, ale po przesłuchaniu jej jakieś 3 razy, od razu wpadła mi w ucho i nie mogę przestać jej nucić!!
  Honey! Ci ludzie są żałośni! Na pewno masz niezłą zbitkę czytając te żałosne komentarze ;D Czysta zazdrość z nich kapie…

 135. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 23:24 Odpowiedz

  Gdyby nie to, że masz najpopularniejszego bloga w Polsce nie zrobiłabyś kariery ? Czy to po prostu dało rozgłos, i stałaś się popularniejsza ? Pozdrawiam N. ; )

 136. MeLike faaaaan. ;** 23 Styczeń, 2011 at 23:39 Odpowiedz

  moje pytanie było już na samiuśkim początku, a nie odpisałaś.. ;( piszę jeszcze raz ^^: Jakie i gdzie masz tatuaże? Czy planujesz jeszcze jakieś? Jak tak to gdzie? Never say never – dzięki Tobie to moje motto! uzależniasz Kochana! hehehe ;*****

 137. Anonimowy 23 Styczeń, 2011 at 23:41 Odpowiedz

  dokonujesz niemożliwego. niemożliwe a jak, a jednak:) hehe braaaaawo:D:* wchodziłaś na tą stronę z tym pseeem? pooomóż mu!:D:D // normalna

 138. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 08:53 Odpowiedz

  Rodzice przestali Cię utrzymywać jak skończyłaś 16 lat…To co to są za rodzice?? Moi nie mają kasy, ale się starają i zawsze wygrzebią dla mnie na ubrania, czy kosmetyki, jakby nie było to to jest ich obowiązek, utrzymywanie nas (chociaż) do 18 roku życia i nie mam tu tylko na myśli żarcia i dachu nad głową. Współczuję Ci

 139. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 08:58 Odpowiedz

  Straciłaś już cnotę?? Jeśli nie chcesz odpowiadać na to pytanie to napisz, może chociaż w jakim wieku, Twoim zdaniem, dziewczyna powinna to zrobic?

 140. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 10:11 Odpowiedz

  hej Honey, jak robisz taki niedbały koczek? Strasznie mi się taki podoba a widziałam niektóre dziewczyny robią to chyba jakimś sposobem że im tak fajnie wychodzi 😀 ja jakoś nie umiem sobie takiego fajnego zrobić:/

 141. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 10:22 Odpowiedz

  Mam pytanie (; Na fotoblogu masz mnóstwo znajomych, moje prawie wszystkie koleżanki mają cię w znajomych, czy kiedykolwiek wysyłasz do ludzi zaproszenia, czy to raczej oni do Ciebie ?

 142. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 10:35 Odpowiedz

  Mnie się Twoja No one podoba, lubię takie trochę klubowe rytmy, i fajnie jest (; wolę takie piosenki niż jakieś polskie niewypały, które ostatnio śpiewają gwiazdy -.- Twoje piosenki na pewno spodobają sie młodzieży. Ja mam 15 lat i uważam, że zapowiadają się fajnie. Pozdrawiam (;

 143. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 11:56 Odpowiedz

  'dziękuję za docenienie NOE ONE :)'
  hahhahahahahahahhahahahahahah, ty nawet nie potrafisz napisać swojej piosenki poprawnie! Ten twój HIT będzie Wielkim: SHIT'em

 144. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 12:16 Odpowiedz

  hey 😉 mogłabyś dodać filmik na youtube lub w notce napisać. jakie są wymagania by zostać konsultantką orifleamu ? noi właściwie o co w tym wszystkim chodzi.. czy są jakieś minimalne kwoty za które trzeba składać zamówienia lub coś w tym stylu i na czym polega różnica między klubowiczką a konsultantką.. noi jeszcze o co chodzi w tym programie witamy? i czy jest on przeznaczony dla konsultantek?

  PS. jesteś ładna nie przejmuj się tym co ludzie o tb mówią, nie warto 😉 podziwiam cb za tą twoja obrotność 😉

 145. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 12:19 Odpowiedz

  ciekawa jestem czy ktoś tych ludzi którzy piszą o niej złośliwe rzeczy odważyłaby sie powiedzieć jej to prosto w oczy w relu ,a nie anonimowo w internecie -.-
  pozdrawiam cie honey <3 jesteś boska nie zapominaj o tym ;*

 146. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 12:46 Odpowiedz

  hey 😉 mogłabyś dodać filmik na youtube lub w notce napisać. jakie są wymagania by zostać konsultantką orifleamu ? noi właściwie o co w tym wszystkim chodzi.. czy są jakieś minimalne kwoty za które trzeba składać zamówienia lub coś w tym stylu i na czym polega różnica między klubowiczką a konsultantką.. noi jeszcze o co chodzi w tym programie witamy? i czy jest on przeznaczony dla konsultantek?

  PS. jesteś ładna nie przejmuj się tym co ludzie o tb mówią, nie warto 😉 podziwiam cb za tą twoja obrotność 😉

 147. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 13:17 Odpowiedz

  jak zostałaś konsultantką Oriflame, to oni ci przysłali te kosmetyki za to? odpowiedz w notce bo tutaj się nie znajdę 😛 i w ogóle wytłumacz nam o co chodzi w tym.

 148. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 13:58 Odpowiedz

  Honey dlaczego nie odpisujesz na e-maile
  a tak poza tym:
  Lubię Cię myślę że jesteś "prawdziwa"
  Moje pytanie:
  Czy kupujesz ciuchy tylko w H&M bo ja też często kupuję tam rzeczy ale z doświadczenia wiem że są one bardzo drogie jeżeli utrzymujesz się sama skąd bierzesz tyle kasy dostajesz już pieniądze za to że ułożysz jakiś kawałek
  2 Pytanko:
  Moje włosy są "kruche" połamane takie siano jak regenerować te włosy ty masz świetne włosy widać że używasz jakiś drogich szamponów ja nie mam aż tyle kasy żeby używać takich szamponów jakie szampony odzywki polecasz ale takie które można kupić w normalnych drogeriach 😉

 149. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 14:21 Odpowiedz

  Ja też mam 174cm i kocham szpilki. Ekstremalnie wysokie. Moim zdaniem No one to piosenka, która najbardziej nadaje się na hit z całego twojego "dorobku" muzycznego. Chociaż osobiście jestem wielką fanką tekstu do Hangover. :*

  Czy gdy pisze e-mail z prośbą o autograf to muszę podać od razu mój adres?

 150. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 14:37 Odpowiedz

  twoja piosenka to totalne badziewie .. jak mozna cos takiego wymyslec ? lol. Na twoim miejscu to ja bym to kilka razy przesluchala i zastanowila sie czy warto puszczac do radia ;))
  uwazaj, bo zrobisz kariere na skale swiatowa phihihi :))) tak jak Tola Szlagowska hahaaaa ;P
  Zeby byc piosenkarka trzeba niestety potrafic spiewac .. taka jest prawda :))
  gdybys nie byla taka bogata to na 100% nie mialabys tego co masz, bo z twoim glosem napewno bys nie miala szanss xddd Jezeli masz szczekac to lepiej schowaj sie do budy :))

 151. Cookie 24 Styczeń, 2011 at 14:46 Odpowiedz

  Powiem Ci dziewczyno że wczoraj posłuchałam Twoich piosenek i cholera niezła jesteś…masz głos lepszy od niejednej sławnej Hollywoodzkiej piosenkarki 🙂 gratuluję

 152. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 14:50 Odpowiedz

  Tyle tu szumu o Twojej nowej piosence: ''No one''(?) , więc postanowiłam poszperać w necie i poszukać tego 'cudeńka' (taak, tak 'hit' w zasięgu ręki, ale nie jestem na bieżąco z Twoją osobą:P)no i….MAM ! 'Pewnie to coś super'-pomyślałam i z niecierpliwością czekałam na zbuforowany 'hit'. Kiedy usłyszałam pierwsze dźwięki oplułam kawą mój biedny monitor ! 'Cóż za komercha'-pomyślałam ! Rozczarowałam się, bo już po raz enty w Twojej piosence powtarzają się jakieś tam znane angielskie słowa, jak nie You like me, like me , like, to no one, one, oneeee ! Tragedia ! biesiadna muzyka i tekst bez przekazu, aa feee !!

 153. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 14:59 Odpowiedz

  Rozbawiłaś mnie zdaniem :
  Nie zależy mi na tym aby być gwiazdą , a moje piosenki są z przesłaniem czy coś takiego 😀 Żal 😀 Te Polskie były z przesłaniem a te po angielsku to jak jakaś Marina 😀 o niczym od niechcenia 😀 Oddałam na Cb 12 głosów , ale teraz żałuję po przeczytaniu tego ;/ Przykro mi , że taka się stałaś . Wolę jak śpiewasz po Polsku , po Angielsku każdy potrafi ułożyć badziewny hit i wyć 😀 Ej , kiedy Twoja piosenka będzie jeszcze puszczona ? Nie słyszałam jej niestety ani razu ! Oprócz tekstu no one :D:D:D:D

 154. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 16:11 Odpowiedz

  Dobra może nie jestem fanką piosenek od Honey, ale doceniam ją za niezwykłą determinacje i realizowanie swoich marzeń. A wy ludzie potraficie tylko siedzieć przed kompem i samemu nic nie osiągnąwszy krytykować innych, za to, że pragną spełniać swoje marzenia, a nie siedzią na tyłku z założonymi rękoma i użalają się nad swym nieszczęsnym losem. Zawsze znajdę się jakieś pokraki, które zamiast zająć się czymś konstruktywnym to wolą po krytykować kogoś, bo samemu nic nie osiągnęli. Na to po prostu brak słów, bo nie rozumiem jak można oceniać ludzi i pisać o nich niestworzone rzeczy w ogóle nie znając tej osoby. Zapewne w rzeczywistości nawet swojej koleżance z ławki boicie się powiedzieć że macie już dość wiecznego ściąganie, a co dopiero otwarcie i prosto w twarz powiedzieć te obelgi. Ok nie podoba wam się jej twórczość w porządku i ja nie jestem wielką fanką, ale nie będę krytykowała i oczerniała jej osoby, bo należę do tej nielicznej elity, która ma honor wie co to empatia i ma na tyle inteligencji, że zdaje sobie sprawę z tego, że to po prostu jest nienormalne takie dziecinne obrażanie. Jak honey wyda płytę wtedy na pewno jej przesłucham i powiem co wg mnie jest nie tak, a co mi się podoba, ale nie będę przy tym obrażać.

 155. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 16:18 Odpowiedz

  obserwuje cie od dluzszego czasu i jestes kolejna 'wielka' piosenkarka typu justin bieber… robisz wszystko nie dla siebie a dla kogos co jest złe,dla kasy, dla slawy… totalna glupota, po co cisniesz sie w swiat ktory ewidentnie cie nie chce a twoi ' fajni' to przedzial od 12-16 lat ;| wiem ze cie to nie rusza ale kazdy ma prawo swoja opinie wyrazic, jak dla mnie to zginiesz w tym 'wielkim' swiecie. aaa i pocwicz angielski bo zle wymiawiasz wyrazy.

 156. Daria 24 Styczeń, 2011 at 16:51 Odpowiedz

  hej hona!!!mam pytanie bardzo chciałabym też zrobić kariere ale nie chodzi mi tu o myzyke tylko o film..Pochodzisz ze zgorzelca, no ale jakby nie mówić to koło wrocka;))Ja jestem z pod wrocławia i chciałabym się dowiedzieć, czy nie wiesz może, czy są jakieś castingi tam??jakby co to thx..możesz napisać na mój email d.manasterska@wp.pl

 157. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 17:33 Odpowiedz

  Honoratko piosenka Me like jest boska ! . Słucham tego kawałka co rusz . Mam nadzieje że na you tube będzie cała kiedyś ?.
  Jest boska <3 . No one też jest spoko 🙂

 158. Aga 24 Styczeń, 2011 at 17:45 Odpowiedz

  Honorata !
  Dlaczego nie odpisujesz na wiadomości na n-k ? jakiś czas temu wysłałam Ci tekst piosenki licząc że ją ocenisz i mi napiszesz co o niej sądzisz.Czy to az tak trudno poświęcić parę minut na ocenę i odpisanie ?

 159. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:00 Odpowiedz

  zadaję ci po raz kolejny pytanie , co stało się z milky ,z którą się przyjaźniłaś, za nim doszłaś do tego co masz.
  czasy photobloga?

 160. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:10 Odpowiedz

  Powiem taak zdjęcie beznadziejne .
  Ładna jesteś i poprzedni emblemat strony był lepszy od tego. Hmm… A ty nie odpowiadaj tak uszczypliwie to normalne że każda gwiazda ma swoich fanów i antyfanów tego nie zmienisz. ^ ^ A do twojej muzyki osobiście mi się nie podoba lepiej by było gdybyś się zmieniła. Zarabiasz na każdym naszym komentarzu dodanym więc między innymi dla wszystkich Antyfanów Honeyy nie dodawajcie komentarzy.
  Nic dziwnego że zarabiasz więcej od swoich rodziców. Zarabiasz na każdym komentarzu na każdym kliknięciu na nk , na swoim blogu , czy chociażby na facebooku . Lubiłam Cię dopóki nie wgłębiłam się w twoje życie po czytaniu tych komentarzy nie jesteś taka milutka jak na swoim fbl.
  To wszystko z mojej strony jedyne co ci powiem to nie mądrzyj się pod tym komentarzem ;d ; )
  Cyaa – Agnieszka.

 161. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:13 Odpowiedz

  Serio uwazam ze wy macie cos nie tak pod sufitem. Oram sie tłuszczem <3 Pozdrów mame okulisto. Jak jej tan nie lubicie to po co czytacie te blogi.? i wgl . Ogarnijecie sie.! uuu

 162. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:14 Odpowiedz

  Nie wiem czy Ty pisałaś tą piosenkę czy ktoś Ci może ją napisał, ale następnym razem postaraj się o troche bardziej kreatywny tekst w refrenie 😉

 163. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:18 Odpowiedz

  Witaj:)
  Od miesiąca prowadzę ze swoją przyjaciółką bloga
  nie będę podawała linka bo to mało ważne…dostajesz ich tyle że i tak nie miałabyś okazji luknąć;)
  Mam takie małe pytanie ponieważ również mam 174cm i mam 18 lat:)
  eh tylko niestety ty mi nie wyglądasz na tyle bez obrazy ale tak jest:P
  więc już sama nie wiem. Jesteś pewna że masz tyle?

 164. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:20 Odpowiedz

  Mam do Ciebie takie pytanie i bardzo proszę o to żebyś odpowiedziała , bo bardzo mi na tym zależy .
  Czy ty jakoś no nie wiem dawałaś do wytwórni swoje demo czy oni po prostu do Ciebie sami się odezwali na zasadzie , że przesłuchali Twoje piosenki na yt no i tak się im spodobałaś czy jak ?

 165. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:21 Odpowiedz

  hahaha chyba ktos az musial wyjsc z pokoju by nie slyszec twojej piosenki hahaha…. no one no one bla bla bla doslownie plyta ci sie zaciela i dobrze powiedzial "latwo ja zapamietac no one no one " nic wiecej:] beznadzieja

 166. maydo 24 Styczeń, 2011 at 18:26 Odpowiedz

  Wiesz , szczerze mówiąc nie przepadam za tobą jak większość moich znajomych , ale mam do ciebie wielki szacunek . Robisz to co kochasz , masz wspaniałych fanów którzy cię wspierają … no można tylko pomarzyć . Też lubię śpiewać i interesuję się modą , więc jesteś pośrednio osobą od której się uczę . A pozatym uwielbiam twoją piosenkę hungover i czekam , aż wrzucisz pełną wersję 😉 Pzd ;*

 167. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:30 Odpowiedz

  Mogła byś tutaj dodać tłumaczeni no one lub po prostu piosenkę , ponieważ jest ona bardzo fajna , a nie można jej nigdzie indziej słuchać niż tylko w radiu : (

 168. Sprite 24 Styczeń, 2011 at 18:34 Odpowiedz

  DO J. :

  hahaha, nazywasz happysad ambitnąmuzyką? Kochana, to zespół punkoworockowy dla pożal-się-panie ludzi, to tak zwany rock dla ubogich (wiesz co to znaczy?) czyli śpiewają te swoje uniwersalne prawdy o miłości i życiu, które ubrane jakoś ładnie w słowa stają się muzą życiową dla pożal-się-panie ludzi którzy mają się za nie wiadomo kogo.

  nie rozumiem dlaczego teraz osoby słuchające pożal-się-panie jak same to nazywają "amibtnej muzyki" (PADAM) uważają się za lepsze od tych słuchających popu. BŁAGAM! pewnie lubisz tak happysad bo rzucają w was cukierkami na koncertach ;p jak pójdziesz do liceum na poziomie czy na studia (ogólnie osoby na moim poziomie, tak jestem super) potwierdziłyby i wyśmiały tę Twoją plunine muzyczną.

  Chcesz ambitnej muzyki? Odsyłam do klasycznej, jazzu ew. poezji śpiewanej (mówi Ci to coś? ;)) Gatunek POP to cała gama muzyki od kosmokaczków, biebera, happysadu na Scorpionsach skończywszy. CO KTO LUBI!

  Więc proszę, nie pier**dol 😉

  +++
  Pozdro Hon, trzymałam za Ciebie kciuki, gratulacje #9 miejsca (?). Mam nadzieję że kiedyś razem poimprezujemy ;p

 169. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:34 Odpowiedz

  Gdybyś kochała fanów to byś odpowiadała na pytania pod postami… i kiedy jakieś stylizacje? I mam nadzieję, że blog będzie nawet kiedy będziesz już sławna bo w końcu dzięki temu blogowi udało Ci się wybić i jego usunięcie byłoby jak policzek wymierzony w stronę fanów 🙁

 170. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 18:44 Odpowiedz

  Honorata, zakochałam się w tym krótkim kawałku NO ONE, który słucham ciągle na stronie internetowej RMF MAXXX! Kiedy będzie cała piosenka, np. na youtube? Doczekać się nie mogę!:) buziaki!!:)

 171. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 19:30 Odpowiedz

  mówisz, że fajni są dla ciebie najwazniejsi,i że zrobisz dla nich wszystko, a tak naprawde nie robisz nic….nie potrafisz odpisać nawet na maila 🙂

 172. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 19:33 Odpowiedz

  hahaha… tak myslalam, ze nie dodasz mojego komentarza… oj prawda w oczy kole? a potem zalisz sie i placzesz ze w internecie nie ma zadnej konstruktywnej krytyki… jak dodajesz sam jad zamiast niej… hm, chociaz moje slowa to nawet krytyka nie byla, czysta prawda….
  pozdr

  Ola

 173. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 20:02 Odpowiedz

  Jakby Chujnej robiła jakąś dietę to by nie była takim tłustym prosiakiem jakim teraz jest 🙂 Dziewczyno ty wiesz jak się dopasowywuje ubrania do figury? 🙂 Rozpierdala mnie to, że nosisz sam gorset + legginsy. Masz GRUBE NOGI, ROZUMIESZ TO?! Nie możesz sobie pozwolić na takie stroje, bo nie masz figury Lady Gagi, która założy na siebie 10-centymetrową bluzkę + szorty i wygląda dobrze! PRAWDA JEST TAKA ŻE MASZ UDŹCE JAK BALERONY, WEŹ NAUCZ SIĘ DOBIERAĆ UBRANIA DO FIGURY! NIKT NIE JEST IDEALNY ALE TĄ DUPĘ TO MASZ TAKĄ ŻE POŻAL SIE BOŻE. ZAMIAST WYĆ TE SWOJE BEZNADZIEJNE PIOSENKI TO WEŹ KURWA NA SIŁOWNIE IDŹ, POJEBANA MANIPULANTKO.

 174. Gitara. 24 Styczeń, 2011 at 20:18 Odpowiedz

  Może już to słyszałaś, ale… jesteś dla nie wzorem i inspiracją 🙂 Dzięki Tobie wierzę, że tylko dzięki ciężkiej pracy możemy w końcu uzyskać jakiekolwiek efekty nawet jeśli na początku one nie owocują. Jesteś przykładem prawdziwego talentu polskiej estrady i szkoda, że jest ich coraz mniej, ale ważne, że znalazłaś się wśród nich 😉 Masz cudowny głos, a Twoja pasja do tego co robisz po prostu mnie zadziwia i podziwiam Cię pomimo tego, że Cię nie znam, ale zazdroszczę ludziom, którzy Cię znają, ponieważ mają wielkie szczęście i zaszczyt znać osobę, która po prostu nie boi się dążyć do celu, a przy tym wszystkim jest taka prawdziwa 🙂
  Dziękuję Ci bardzo, że dajesz Polsce to co najlepsze i mam nadzieję, że dasz z siebie jeszcze więcej 🙂 życzę dalszych osiągnięć i wytrwałości! Pozdrawiam baaaaardzo serdecznie 😉

 175. leelou 24 Styczeń, 2011 at 20:48 Odpowiedz

  suka. Czemu nie zatwierdzasz negatywnych komentarzy ? myślisz, że jesteś taka fajna ? Dziewczyno weź się ! Wyglądasz jak dziewczyna z go go tańczaca na barze a nie kurde gwiazda ! Jak ty sie ubierasz ?! jak zwykła szmata, dziewczyna lekkich obyczaji. Weź ! Wyglądasz żałośnie, a Twoje kolczyki w nosie.. y… nie wiem czy masz gospodarstwo ale jeśli nie masz to możesz założyć, już nawet będziesz mieć zakolczykowaną krowe 🙂 z wydojeniem nie będzie problemu 🙂 jest wielu mężczyzn pragnących wyruchać dziewczynę z ulicy 🙂 Te twoje wyp. na yt straszne -,- Jesli nie wiesz co to jest masakra to nie używaj takiego słowa. Bo jesli dla Ciebie 'masakra' to np. że telewizja zwaliła ci sie na chate to jesteś w wielkim błędzie straa krowo ! Masakra to był p. 11 kwietnia 2010r. Weź się zastanów co robisz a później udawaj słynna gwiazdkę ktora niestety ale nie jesteś! Dużo Ci brakuje. Przed wszystkim mózgu ! 🙂 Pozdrawiam i życze miłego dnia. Zaakceptuj komentarz może ktoś jeszcze myśli tak jak ja i co najmniej 3/4 wielkopolski 🙂 Pozdrawiam. Monika N.

  Dziewczyno ogarnij się, bo to, co Ty wypisujesz, to jest jakaś patologia. Możesz nie lubić muzyki Honoraty, nie kibicować temu, co robi i do czego dąży – ale zostawiając taki wpis potwierdzasz tylko i wyłącznie swój poziom intelektualny i kulturalny, który jest zatrważająco niski.
  I proszę nie "sygnuj" tego żenującego komentarza Wielkopolską, bo mi to uwłacza.

 176. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 21:08 Odpowiedz

  piosenka beznadzieja ;/. moze i ladna jestes! ale nic wiecej! wykorzystujesz ludzi … prosisz zeby oddawali na Ciebie glosy.. tylko o to Ci chodzi.

 177. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 21:10 Odpowiedz

  "Nigdy w życiu nie śpiewałabym tylko dlatego, bo "lubię i robię karierę". Mam gdzieś karierę i śpiewanie bez jakiejkolwiek głębi." Czy ty uwazasz ze piosenka która ma w refremie 5 słow ma jakas głębie?(chodzi mi o "No one" oraz "me like") Okej, jak ktos sie uprze mozna powiedziec ze nie liczy sie ilosc słow, lecz przesłanie. Ale jak dla mnie te piosenki są napisane, oraz śpiewane tylko po to aby zaistnieć! piosenka "no one" jest taka jak miliony innych amerykanskich (i nie tylko) piosenek. Jak dla mnie masz troszke za słaby głos (ale i tak lepszy od wielu polskich wokalistek). Zwrotki jeszcze są spoko, ale refren?! Można zwariować! (w złym znaczeniu tego słowa). Jak usłyszałam piosenke "no one" pomyslałam- okej, ta piosenka jest do bani, jak słysze refren mam mdłości po milionsetnym zaspiewanym "noła noła nołan", ta piosenka musiała być napisana pod radio czy coś w tym stylu, raz sie Honoracie nie udało- inne piosenki ma na pewno lepsze!. Ale przypomniałam sobie ze masz jeszcze jedna piosenke, która w refrenie ma dwa słowa ktore ciągle sie powtarzają- "me like"! Jeżeli nie stać Cie na lepsze piosenki to cienko to widze. Irytują mnie osoby które mają talent i tak go tracą! Najpierw napisz coś porządnego, a później wchodz do studia i nagrywaj! Stać Cie na więcej! (chyba)

 178. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 21:31 Odpowiedz

  "Nigdy w życiu nie śpiewałabym tylko dlatego, bo "lubię i robię karierę". Mam gdzieś karierę i śpiewanie bez jakiejkolwiek głębi. Nie chcę być celebrytką, tylko pragnę kiedyś zasłużyć na to tym co robię i co prezentuje sobą, na miano artystki."
  Haha większego kłamstwa nie czytałam ! Ktoś tu nie tak dawno temu mówił Karolinie B. że tak super jest w świecie show biznesu; bycie na pudlu i kariera to są twoje marzenia, a muzyka jest jedynie dodatkiem i kluczykiem do ich spełnienia. I nie ściemniaj bo sa jeszcze osoby które się na tobie poznały i zdają sobie sprawę z twojego fałszu i nie martw się… to wszytsko bedzie miało okazje zobaczyć świartło dzienne. A robienie się na drugą Karoline ci zwyczajnie w swiecie nie wychodzi. Gdyby naprawde zalezalo ci jedynie na muzyce poprzestalabys na tym co masz.
  PS i te twoje brwi na głównym logo… FATALNE ! Jest jeszcze coś takiego jak penseta.

  tego komenta pewnie nie dodasz bo mowi prawde o tobie a takie komentarze masz w zwyczaju odrzucac

 179. Anonimowy 24 Styczeń, 2011 at 21:36 Odpowiedz

  ja nie mogeeee. zazdrosc bo umie sobie dziewczyna zarobic zal mi was
  jak sobie zzarobi to chyba moze sobie wydac na co chce, prawda? ;/

 180. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 06:48 Odpowiedz

  Hon, dzięki, że odpowiedziałaś na pytanko.<3
  Kurde, to niesamowite, taki kontakt z Tobą, teraz na pewno jest on łatwy, ale potem, jak wypłyniesz w głębie oceanu Ci którzy teraz mieli okazję zamienić choć jedno słowo z Tobą będą dumni, np. ja. Muuuuuuuuuuuuuuch luck in the future.

 181. Gazee 25 Styczeń, 2011 at 08:58 Odpowiedz

  Ja nie wiem co wy się panny tak o te szpilki sracie. Przy moim 185 Hon jest niemal kurduplem, a ja bez wahania zakładam szpilunie wszelkiego rodzaju (kocham je nad życie <3). Nie ma co robić takiej afery z tych szpilek. Zmień dziołcha to zdjęcie z głównej, bo wyglądasz na nim paskuuudnie niekorzystnie.

 182. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 09:37 Odpowiedz

  Nie chcesz rozmawiać o tematach związanych z "hajsem", spoko..ale wiedz, że my jesteśmy świadomi, iż wiele z tego co osiągnęłaś zawdzięczasz kasie ii..taka jest prawda. Denerwuje mnie jak piszesz, coś typu: Każdy może spełnić swoje marzenia, tak jak ja, wystarczy uwierzyć w siebie, dążyć do celu, podążając za marzeniami bla bla bla… Tylko musisz się liczyć z tym, że nie każdy ma kasy jak lodu. Ty wypromowałaś się nie tylko śpiewem, swoimi, jak dla mnie, dość pospolitymi piosenkami, dużo pomogło Ci w tym, jak się ubierasz, gdzie się pokazujesz, gdzie jeździsz. Gdybyś miała zwykłe ubrania z przeciętnych butików i nie miałabyś kasy na wyjazdy, na koncerty itp. myślisz, że to wszystko byś osiągnęła?? Odpowiedz jest prosta, NIE! Więc nie wciskaj nam kitu, że wystarczy wierzyć w marzenia! Powinnaś raczej powiedzieć " Wystarczy mieć DUŻO kasy, TROCHĘ chęci i ODROBINĘ talentu!!! Tak jak Ty!
  PS. Jeśli nie zaakceptujesz tego komentarza, to znaczy, że to co napisałam jest prawdą, a jeśli zaakceptujesz to…również jest prawda 😉

 183. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 10:01 Odpowiedz

  Nie jestem Twoją fanką, ani anty-fanką. Lubię wchodzić na Twojego bloga, bo nie ukrywam, że nie mogę przeżyć dnia jeśli chociaż raz dziennie nie zajrzę na niego 😛 On jest uzależniający!
  Ale mniejsza z tym.
  Mam pytanie: Dlaczego na zdjęciu głównym swojego bloga, na facebooku i na tablicy promującej twój kawałek w notowaniu hop bęc w radiu, dodałaś..nie ukrywając, swoje nie najlepsze zdjęcie?? Na tym zdjęciu wyglądasz jak 30 letnia kobieta, a nie jak nastolatka ciesząca się życiem i spełniająca swoje marzenia! Zdjęcie powinno wyrażać Ciebie, Twój charakter i osobowość..a nie pozę w której stanęłaś do zdjęcia..

 184. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 11:26 Odpowiedz

  zapewne wiesz o tym , że EMA 2011 miało odbyć się w Warszawie.. 🙂 ale niestety wczoraj ( poniedziałek) oglądałam na Vivie lub Mtv dokładnie nie pamiętam jaki to był , że EMA 2011 nie odbędzie się w warszawie. jakaś komisja o tym zadecydowała.. a bardzo szkoda , bo sama bym pojechała.

 185. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 12:07 Odpowiedz

  Kochana Honey, napisałaś, że czytasz wszystkie komentarze, a więc mam nadzieję, że i na ten choć rzucisz okiem. Otóż na początku chciałabym Ci podziękować. Podziękować za Twoją pozytywną energię, którą przesyłasz każdemu fanowi. 🙂 Ja na prawdę z całego serca cię podziwiam, nie wiem jak ty to robisz. Jak mi ktoś powie coś obraźliwego to po prostu walę w łóżko i ryczę cały dzień. A ty? Nie dość że masz ich w dupie, to jeszcze potrafisz im konkretnie nagadać. Na prawdę, podziwiam cię za to. W jednym z komentarzy ktoś napisał, że "manipulujesz fanami". Otóż nie, kochana, zapamiętaj, że ty sama wszystko osiągnęłaś, a my, twoi fani jesteśmy tylko drobną podporą.

  Dziękuję, jeżeli to przeczytasz. Pamiętaj, że mimo tych wszystkich przeciwieństw masz za każdym razem podnosić się i stawiać jeszcze większe kroki, niż do tej pory. ;*

  Ps. Wiesz, że mi się dzisiaj śniłaś? 😀 Spotkałyśmy się we Wrocławiu, ty piłaś kawę ze starbucks'a. To był najpiękniejszy sen, jaki kiedykolwiek miałam. :**

 186. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 14:00 Odpowiedz

  Ludzie nie wiem czy to zauważyliście już czy też może jeszcze nie, ale ona chce śpiewać POP, a nie rock!!! Więc po ch*ja za przeproszeniem każecie jej brać przykład z Pidżamy Porno czy happysadu jak to zupełnie nie jej klimaty? Raczej napisałabym aby poszła śladami Rihanny czy Beyonce, które mają naprawdę świetne głosy i robią ogromną karierę. Co do piosenki 'No one' to nie wiem, ale kompletnie mi do gustu nie przypadła. Stać cię na więcej i udowodnij to nam. Nagraj piosenkę, która poruszy serca miliony osób, a nie jakąś tania komercje, tylko po to żeby się sprzedało.Liczę na Ciebie i mam nadzieję, że oderwiesz się od tych klimatów typu 'No one' czy 'Me like', a nagrasz coś zdecydowanie lepszego!!!

 187. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 15:11 Odpowiedz

  A mi zdjęcie z nagłówka się podoba. I jeszcze jedno – nie jestem twoją fanką (ani antyfanką), ale podziwiam cię za wytrzymałość do tych anonimów, które po tobie jeżdżą. xoxo. E.

 188. Honey 25 Styczeń, 2011 at 15:28 Odpowiedz

  nie mogę "spadać" w notowaniu, bo nawet się jeszcze do niego nie dostałam 🙂 dopiero przecież jestem 3 dzień w radiu, 1 dzień- premiera, 2 dzień- dostałam się od razu do propozycji na notowanie i 3 notowanie wczoraj wciąż w propozycjach, a dzisiaj 4 notowanie i pewnie znów propozycje, bo trzeba trochę pobyć w propozycjach aby dostać się już na listę 🙂

  radio rmf fm to inne radio niz rmf maxxx, takze jak nie wiesz jak ustawić to słuchaj dzisiaj od 18:00 na http://www.rmfmaxxx.pl 🙂 tam możesz załączyć radio

  możecie ciągle głosować na HONEY- NO ONE na http://www.rmfmaxxx.pl/hopbec

  1. Wchodzimy na stronę http://www.rmfmaxxx.pl/hopbec/
  2. Patrzymy na prawo, odnajdujemy tabelkę z napisem PROPOZYCJE
  3. Odnajdujemy propozycje HONEY- NO ONE
  4. Najeżdżamy na nią myszką i po prawej widzimy: Głosuj: oraz żółty napis HOP ze strzałką w górę
  5. Klikamy HOP, następnie wpisujemy swój numer telefonu, kod z obrazka i uzasadnienie.

  Z tego co wiem, to nie ma ograniczeń w głosowaniu jeśli chodzi o ilość oddanych głosów.

  DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY JEDEN GŁOS

  KOCHAM 🙂

 189. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 16:06 Odpowiedz

  Bardzo bym chciała Cię poznać .. wydaje się że jesteś miłą i sympatyczną osobę .. może kiedyś się spotkamy .. ja mieszkam we Wrocławiu . co ty na to ?

 190. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 16:09 Odpowiedz

  Mam pytanka , które chcę usłyszeć na LIVE dzisiaj.

  1. Jak dostałaś się na SZCZYT?
  2. Dużo makijażu używasz?
  3. Uważasz że jesteś dobra?
  4. Przeszkadzają ci komentarze "antyfanów" ?

 191. Aga 25 Styczeń, 2011 at 16:12 Odpowiedz

  czemu nie odpisujesz na nk,maile ? skoro fani są dla Ciebie ważni to byś poswięcila te parę minut specjalnie dla nich….Cóż widać jak tobie na nich zależy…

 192. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 16:18 Odpowiedz

  Honey, jak przetrwać złe chwile?:) Ty jesteś dla mnie PRZYKŁADEM, Twoja muzyka mnie inspiruje.. ale co robisz jak masz doła? Jak samej sobie pomóc?

 193. Dobraa.. 25 Styczeń, 2011 at 16:52 Odpowiedz

  Powiem tak żal mi tych, którzy krytykują. Moglibyście przynajmniej nie pisać tego jako anonimy. W ogóle jak się wam nie podoba to po prostu tu nie zaglądajcie. Zazdrościcie Honey, bo się wybiła? Powinniśmy wspierać takie osoby w Polsce. I dziwią się, że większość wyjeżdża do Stanów.

 194. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 17:19 Odpowiedz

  ta twoja piosenka no one… no coz malo ambitna ! moze czas zaczac pisac teksty z przeslaniem, bo ostatnio kazda dwoja piosenka sklada sie z dwoch slow kotre sa powtarzane przez 40 sekund…

 195. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 17:47 Odpowiedz

  Gruba pomarańczowa świnia?! ty anonimku lepiej spójrz w lustro 😉
  Najpierw spójrzcie na siebie i dopiero kiedy poznacie kogoś naprawdę macie prawo ich oceniać.

  Trzymaj się Hon. ;*
  Trzymam kciuki za No One ;D

 196. love.;* 25 Styczeń, 2011 at 18:15 Odpowiedz

  hey. masz świetny głos. przesłuchałam pare piosenek, przyznam – niektóre mi się mniej podobają ale za to jedna – ME LIKE. !
  genialna.
  mam pytanie ? to jest strasznie krotkie – będziesz na tą piosenką jeszcze pracować ? 🙂
  pzdr 😉

 197. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 19:22 Odpowiedz

  Dlaczego prosisz sie o głosy w HOP BEC…?
  Prawdziwy talent zostanie zauważony przez słuchaczy a ty poprostu wymuszasz na nas głosowanie na siebie. Po co? Jeśli nie wejdziesz na tą listę to załamiesz się. Ludzie Ci zarzucają parcie na szkło. Dziwisz się?
  Pozdrawiam

 198. Anonimowy 25 Styczeń, 2011 at 19:49 Odpowiedz

  akurat słucham rmfmaxxx i co słyszę ? no one ! same pozytywne komentarze 🙂 krytyką się nie przejmuj,miara(liczba) Twoich wrogów jest miarą Twojego sukcesu 🙂

 199. Katarzyna 25 Styczeń, 2011 at 23:35 Odpowiedz

  wszystko w Tobie jest takie ładne: jesteś ładna, ładnie śpiewasz ładne piosenki z ładnymi słowami, ładnie się ubierasz, piszesz ładne notki z ładnym przekazem. suma tych "ładności" łączy się w jeden wielki, ładny KICZ. zachowujesz się jak wszystkie te dziewczyny startujące na miss: "chcę, aby był pokój na świecie i żeby nikt nie głodował". to wszystko jest takie sztuczne i puste, bez prawdziwego przekazu. a jeśli Twoja "twórczość" jest odzwierciedleniem Ciebie, to po prostu jesteś sztuczna, pusta i nie masz nic ciekawego do pokazania. przez to, że wszystko jest zawsze takie kolorowe, nie jesteś nawet autentyczna. czyli Twoja tzw. "MUZYKA" (oczywiście nie obrażając prawdziwej muzyki!) jest zrobiona dla dwunastek,które również chcą być takie ładne jak Ty. założę się, że większość Twoich "FANÓW" (oczywiście z fanami mamy do czynienia, kiedy mowa o prawdziwej sztuce, co u Ciebie nigdy nie będzie miało miejsca) to takie właśnie słodziutkie, głupiutkie dwunastki.
  Pozdrawiam.

 200. Anonimowy 26 Styczeń, 2011 at 17:58 Odpowiedz

  ten blog jest swietny a ci ktorym nie podoba sie jak spiewasz nie maja gustu bo sami nie potrafia i sa zazdrosni inaczej by mowili gdy by to oni byli na twoim miejscu

 201. Anonimowy 29 Styczeń, 2011 at 17:00 Odpowiedz

  BŁAGAM bo niesamowicie mnie to interesuje, powiedz jakie zatem przesłanie niesie piosenka "no one". Mnie osobiście "powaliła" głębia tego utworu, więc ciekawi co w niej jest takie dla ciebie znaczącego

 202. Anonimowy 1 Kwiecień, 2013 at 17:21 Odpowiedz

  wiesz co stara ściero? Masz obleśną morde,nie umiesz śpiewać ani się ubać nie robisz kariery w polsce to nie zrobisz gdzie indziej. Człowieku Polakom podoba się taki chłam jak ,Ona tańczy dla Mnie, ale szczerze mówiąc wole ten chłam od twoich piosenek i wole twarz tego wieśniaka z Weekendu niż twoją rozj****ą morde. Dobranoc, Amen .

  • Anonimowy 15 Luty, 2014 at 17:05 Odpowiedz

   wiesz co ona ma więcej talentu od ciebie i pięknie śpiewa a ty hahaha jesteś zazdrosna i nie pisz takich kom. na jej blogu i ty masz rozj****ą morde guwniarzu/guwniaro jak jej nie lubisz to nie pisz 😛 moim zdaniem jesteś poj****a

Zostaw komentarz

Uzupełnij wymagane dane