Monthly Archives

Październik 2010

Friday

30 października 2010

Wczoraj zaczęłam swój weekend od domówki z Adą, Gołdi i chłopakami 😉 Dobrze było, tylko nasza pobudka o 5:30 i szybki powrót do domu wcale nie był dobry 😛 Jak przeżyję ten weekend bez większych szwanków to pogratuluję samej sobie za ekstremalność. Wczoraj ostrzegałam towarzystwo, że zdjęcia wylądują na moim blogu, także proszę bez większych pretensji do mnie 😀 Oto kilka zdjęć z wczoraj:

Zaraz robię halloweenowy make-up na imprezę i lecę do niemieckiej części mojego miasta, do Goerlitz i tam spotykam się z Claudii i jej znajomymi. Następnie oblewamy się cali sztuczną krwią, ja robię włosy i wychodzimy podbijać dancefloor.

Przebieram się za gorącą pielęgniarkę rodem z horroru haha, wzięłam sprzęt i materiały od mamy, także mam nadzieję, że efekt końcowy będzie zadowalający 😀 Po weekendzie na pewno pokażę Wam zdjęcia.
A jutro z samego prana, o 8:50 mam pociąg do Szczecina, gdzie gram koncert. W końcu zobaczę się z Agigugu, a przez całą drogę powrotną będę się uczyć na polski i matmę. Wracam do Was dopiero w poniedziałek wieczorem, także wtedy coś napiszę.
Bawcie się dobrze na ten weekend. Buziaki.

Komentarze: 92

Honorata Skarbek- Hungover

29 października 2010

!!NOWA PIOSENKA!!


Zapraszam do odsłuchania zapowiedzi mojego kolejnego, nowego kawałka pt. „Hungover” na:

www.myspace.com/skarbekhonorata

Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu, bo miłosny kac to chyba coś z czym każdy z nas się spotyka w swoim życiu…

Komentarze: 176

Plotki ploteczki

28 października 2010

Ostatnio dowiedziałam się czegoś naprawdę zabawnego.. A mianowicie to, że posiadam kilka wejściówek na MTV EMA i rozdaje je wśród swoich znajomych, jakie były tego następstwa to przemilczę, ale dzisiaj z Dredi miałyśmy niezłą bekę z tej całej historii!

Wczoraj dostałam sms o treści „Ej wiem, że spontan, ale dawaj lecimy na EMA”, znów ukłuło mnie to niesamowicie, bo Ci co są w temacie, wiedzą jak bardzo boli mnie nawet samo słowo EMA, a co dopiero to co pod nim się kryje… Z resztą ten kto tego nie przeżył kilka razy tego co my, nie zrozumie… Po prostu wiem, że nie zrozumie… Mimo, że przeżywałam to o wiele razy mniej niż inni to zdążyłam uzależnić się od tego uczucia, którego nawet nie potrafię opisać słowami.

Oficjalnie ogłaszam, że nie wybieram się na galę EMA, tak może i miałabym wejściówki, ale mam pieprzone 17 lat, które nie pozwalają mi przekroczyć wejścia na galę. Nie chcę lecieć do Madrytu i tak samo jak w tamtym roku tylko ślęczeć przed halą i płakać… Zwłaszcza, że nie będzie tam ich, ani jego… Tak czy inaczej MTV EMA 2009 w Berlinie było piękne… Minął już rok czasu…


Będę w ten czas oglądać swojego faceta.
PS Facet Dredi wciąż jest mi winny hajs, oh Ci z zachodu… HAHAHA.


A Was zapraszam do głosowania na przeróżnych artystów nominowanych w kilku kategoriach na gali MTV EMA 2010, które odbędzie się w Madrycie.

http://ema.mtv.pl/glosowanie

Dobranoc.

Komentarze: 44