Monthly Archives

Czerwiec 2010

Pomóż!

29 czerwca 2010

Nasza córka Angelika Żelazko, lat 18, jest ciężko chora na nowotwór złośliwy miednicy małej o nazwie Neuroblastoma III stopnia. Wszystko zaczęło się w maju 2007 roku kiedy córka zaczęła uskarżać się na silne bóle lewej nogi w okolicach pachwiny.

Trafiła do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, gdzie została poddana szczegółowym badaniom. Diagnoza lekarzy była jedna, nowotwór złośliwy. Poddana została ośmiu cyklom chemioterapii. Następnie skierowana została do szpitala we Wrocławiu, gdzie poddana została operacji usunięcia guza. Operacja mogła zakończyć się dla Angeliki drastycznie ponieważ, groziła jej amputacja nogi, ale dzięki staraniom lekarzy chirurgów wszystko zakończyło się pomyślnie. Po operacji podano jej dziewiąty cykl chemioterapii, a następnie naświetlaniom. Leczenie zakończyło się pomyślnie.

Jednak nasza radość nie trwała zbyt długo, ponieważ we wrześniu 2009 roku nastąpił nawrót choroby. Ponownie Angelikę poddano chemioterapii i tak jak wcześniej zabiegowi usunięcia guza. Po operacji została skierowana do Centrum Onkologii w Gliwicach, gdzie miała być poddana leczeniu izotopem, ale po badaniach wykluczono leczenie tą metodą. Po dwóch miesiącach od operacji nastąpił kolejny nawrót choroby i córkę poddano dwóm cyklom silnej chemioterapii, ale jak się okazało guz nie zmniejszył się do tego stopnia aby mógł być operacyjny.

W chwili obecnej diagnoza lekarzy chirurgów jest jedna amputacja nogi wraz z miednicą i innymi narządami, która powstrzyma rozwój choroby i pozwoli na całkowite usunięcie guza. Tak więc sytuacja w chwili obecnej jest dramatyczna, ale dla ratowania naszej córki jesteśmy zdecydowani wyrazić zgodę na tak drastyczny zabieg.
Jako rodzice mamy jeszcze nadzieję i szukamy pomocy u ludzi,
którzy mogą nam wskazać szpital lub lekarza w Polsce lub zagranicą,
który mógłby poddać konsultacji chorobę córki
i wybrać inną możliwość wyleczenia córki.

Jeszcze raz zwracamy się do ludzi dobrej woli, aby pomogli nam w walce z tą groźną chorobą.

Wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Dorośli Dzieciom
ul. Staszica 10
27-200 Starachowice
KRS: 0000243743

Deutsche Bank S.A. o/Kielce
Nr. konta: 53 1910 1019 2402 7236 3121 0001
koniecznie z dopiskiem: „Darowizna dla Angeliki Żelazko”

Dla przelewów z zagranicy:
SWIFT: DEUTPLPK
koniecznie z dopiskiem: „Darowizna dla Angeliki Żelazko”

KONTAKT:

E-mail: andziazel15@wp.pl

Za każdą symboliczną złotówke oddana na ratowanie życia i zdrowia
naszej ukochanej córki z całego serca dziękujemy.

Komentarze: 32

Poznań!

28 czerwca 2010

Cześć Kochani! Dzisiejszy dzień zaczął się tragicznym żartem mojego managera, który doprowadził mnie niemalże do łeż i zawału serca- DZIĘKUJĘ!! haha ;/ Jak już wspomniałam, jeszcze się odpłacę…:) Później opalałam się 2 godziny na ogródku, słońce było dzisiaj (w sumie wciąż jest) genialne! Teraz muszę zmykać do wanny i szybko spakować się do Poznania, będziemy nagrywać nowe utwory, aaaaa już nie mogę się doczekać! W końcu jakiś krok do przodu, który od tak dawna chciałam zrobić… Szykujcie się na mały sabotaż jeszcze w te wakacje…:) Myślimy nad nagraniem filmiku ze studia, także jak wypali, już niedługo będziecie mogli zobaczyć co się tam działo hehe! Wracam w czwartek!!

Outfit z wczoraj:

body – allegro, przeróbki własne
spodenki- H&M
torba- Reserved
kolczyki- H&M
bransoletki- Colloseum
buty- zwykły butik
shawty i’m out!!

PS Zmieniłam liczbę postów wyświetlanych na pierwszej stronie na 4, mam nadzieję, że teraz wyświetlają Wam się wszystkie zdjęcia? Buziaki!!

Trzymajcie za mnie kciuki, aby utworu, które planujemy nagrać w tym tygodniu były genialneeeeee po skończeniu!!!! love love love

www.twitter.com/honorataskarbek – tutaj będę dostępna 24/7 także nowości ode mnie co jakiś czas gwarantowane!! 🙂

Komentarze: 85

I'm back.

27 czerwca 2010
Komentarze: 85